Nieruchomości

238 362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Przestronny dom jednorodzinny typu kostka - spokojne osiedle | Nakło nad Notecią Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni. 94 mkw, położony na spokojnym osiedlu w Nakło nad.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1 ha poł. pomiędzy Męczenników Majdanka a ul. Wyzwolenia, w przeważającej części zabudowa jednorodzinna

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 100 m² 104,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora: działka 81 arów z szerokim potencjałem zabudowy - Kurów, gmina Chełmiec Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 81 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w apartamentowcu przy ulicy Rakowickiej, mieszkanie o pow. 31 m2 składające się z:aneks kuchennysalon.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł197 m² 8 370,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyjątkowy dom z basenem luksus, prywatność i komfort na najwyższym poziomie Zapraszamy do odkrycia niezwykłej nieruchomości położonej na przestronnej, 24-arowej działce, gdzie elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 751 m² 348,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę położoną w malowniczej miejscowości Lubniewice, bezpośrednio przy jeziorze Krajnik, w sercu Pojezierza Lubuskiego. Ta urokliwa parcela o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł8 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się gminie Grodzisk Mazowiecki, w miejscowości Kłudno Stare. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75 m² 11 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 242 m²

Otoczony starodrzewem, zrewitalizowany dom na dużej działce w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym! 80km od Warszawy! Tylko u nas! Bez prowizji! Dom w Zarzetce kilka lat temu zyskał nowe.

Szczegóły ogłoszenia

11 693 600 zł124 400 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni ponad 12 ha Do sprzedania działka o przeznaczeniu przemysłowo usługowym, zlokalizowana bezpośrednio przy trasie poznańskiej, wjazd publiczny bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pogodnie przy ul. Mickiewicza na pierwszym piętrze. Na 76.46m składają się: przedpokój dwie sypialnie, salon, łazienka z WC i oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,15 m² 9 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m , a jego cena to 980 000 pln, co daje 9 800 pln za metr kwadratowy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł65,37 m² 8 199,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 róg Dożynkowej i Chociszewskiego Lokal nr: 27 , powierzchnia 65,39 m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze składające się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł1 800 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1800 m Michałów-Reginów, blisko Jeziora Zegrzyńskiego Lokalizacja: michałów-Reginów, gm. Wieliszew, powiat legionowski Powierzchnia: 1800 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł28 m² 19 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka 28 m2 położona na trzecim piętrze w budynku10-piętrowym na Sadach Żoliborskich. Znakomita lokalizacja: przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w reprezentacyjnej kamienicy na Powiślu. Ostatnie piętro z widokiem na miasto, jest duży balkon. Pokoje umeblowane i wyposażone. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

287 100 zł738 m² 389,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 738 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,70 m² 12 700,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,90 m² 11 907,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta zawiera wizualizacje. Najważniejsze atuty: - klimatyczna, odnowiona kamienica z 1914 roku - Rewelacyjna lokalizacja w sercu Wrzeszcza - ul. Dekerta - Blisko skm, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł148,70 m² 6 388,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,70 m (181,10 m całkowitej), w Białymstoku na os. Jaroszówka. Nieruchomość na tę.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł5 400 m² 118,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miłocin to mała, urokliwa wieś oddalona 20km od centrum Gdańska. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi ceniących naturę, cisze i spokój z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł360 m² 397,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną działkę rekreacyjną z domkiem całorocznym, położoną w spokojnej części Bydgoszczy przy ulicy Nowotoruńskiej 33, na terenie działek Nadzieja. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży dwulokalowy apartament (lokal niemieszkalny), położony w centrum Rewala w odległości zaledwie 600 metrów od plaży. Do apartamentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²15 m² 300 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż

Biuro wex Nieruchomości oferuje do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni 15m2 w hali garażowej w apartamentowcu "tarasy Sobieskiego" w Słupsku. Wjazd z ul. Sobieskiego bramą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł170 m² 3 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Solidny dom, w którym od razu poczujesz się u siebie - Pilzno, ul. Niepodległości Masz dość przeglądania domów "do odświeżenia", które wymagają fortuny na start? Biuro Dream House.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 600 m² 1 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży częściowo zabudowanej działki o powierzchni 4086m 2 zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej w Kutnie. Na terenie obiektu znajdują się budynki biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł21 990 m² 247,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z linią brzegową jeziora pod hotel, dom starców , ośrodek rehabilitacyjny Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²123,40 m² 3 702 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wolska 4, łagów Powierzchnia uż.: 123,4 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 2003/1 o pow. 661m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł110 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany jest na prestiżowym osiedlu na powiślu zaprojektowanym przez renomowaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. W skład jego wchodzi pięć nowoczesnych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł40,55 m² 1 578,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lublinieckim, gminie Lubliniec przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Motarzyno,pomorskie

3 950 000 zł2 150 m² 1 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:42

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji. Atuty: - wyjątkowa nieruchomość w sercu malowniczych Kaszub - Otoczony parkiem krajobrazowym w stylu angielskim o powierzchni ponad 3 1000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł180 m² 4 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Do obejrzenia po 01.01.2026r. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w Żarach przy ul. Sienkiewicza o pow. całkowitej ok. 180m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 050 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu domki jednorodzinne działka w kwadracie w drodze media woda gaz prąd światłowód. Niedaleko szkoła, pola golfowe. Cicha okolica Do sprzedania równiez może.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł1 521 m² 6 574 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 410 m²

Wyjątkowa inwestycja nad bałtykiem gotowy, działający obiekt noclegowy W trzęsaczu! Lokalizacja: trzęsacz, tylko 100 m od plaży Powierzchnia: 1521 m (pensjonat: 1191 m + część.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł149 m² 6 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Atrakcyjny dom parterowy O pow. 149m gotowy do zamieszkania, działka 14,5 ar, lokalizacja ruda K. Przyszowa Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,59 m² 13 413,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta sprzedaży czterech mikro kawalerek lokalizacja Lublin ul. Pawia Metraż - 68,59 m2 Lokal przerobiony na 4 Mikrokawalerki W najbliższym czasie remont elewacji z dociepleniem. Cena - 920 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł262 m² 4 198,47 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż

Przestrzeń biurowa dominowo | ul. Sportowa cena: 1 100 000 pln Na sprzedaż wydzielona część budynku przeznaczona pod działalność biurową, z wieloletnią historią użytkowania jako funkcjonalna.