Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

889 000 zł282 m² 3 152,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Polecamy wolnostojący dom z możliwościami, położony przy głównej asfaltowej drodze w Starych Bielicach, przy ulicy Bałtyckiej. Jest to idealna propozycja dla wielopokoleniowej rodziny bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł55,30 m² 10 831,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum myślenic?ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 4 funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 045 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m , położona w Łomży przy al. Legionów jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,63 m² 42,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 ,63 m2, zlokalizowane na III piętrze , w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2018 r., zlokalizowanym w ścisłym centrum Kielc przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamknięty, zabudowa - bliźniacza o pow. użytkowej 134 m na działce o pow. 319m. Budynek znajdują się w Bilczy I przy ul. Żwirowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,80 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł100 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty w apartamentowcu Ochota Residence przy ulicy Niemcewicza. Bardzo atrakcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gniew,pomorskie

141 000 zł940 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 940 m , położoną na terenie nowo powstającego osiedla w miejscowości Gniew, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł2 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane w Modliszowie w dobrej lokalizacji pomiędzy Wałbrzychem i Świdnicą. Działki o powierzchni około 2000mkw na terenie płaskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,44 m² 7 176,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Prezentuję do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja na granicy Zielonki i Kobyłki tuż przy Kąpielisku Glinianki. Dom ma własny.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

18 399 zł965 m² 19,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn o powierzchni 965m. Dane techniczne: -wysokość 4,5m-4,0m -3 bramy rozładunkowe -dostęp z poziomu zadaszonej rampy, -posadzka niepylna, -powierzchnia nieogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

119 500 zł1 085 m² 110,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł187,09 m² 5 879,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na Podolanach (jeżyce). Ul. Wojkowskich. Działka 608m2, prostokąt. Powierzchnia domu 187,09m2 Dom składa się z 3 kondygnacji: 1) przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Opole, dzielnica Malinka Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 941 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 411 m² 96,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 3411m2 pod działalność przemysłową/usługową. Działka z budynkiem i wiatami - dostosowana pod stację paliw lub myjnię. Budynek ok 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 446 zł67,94 m² 10 780,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej. Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51,33 m² 15 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

5 560 000 zł4 282 m² 1 298,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta | 4282 m | w pobliżu Lasu Kabackiego | brak mpzp | Dezyzja o Warunkach Zabudowy - zabudowa szeregowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 971 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Duża działka o powierzchni 2971m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren jest już.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni użytkowej 70 m2. Mieszkanie znajduje sie w kameralnym trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł642,35 m² 2 646,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczo-biurowy z częścią mieszkalną- tychy, dzielnica Cielmice Lokalizacja: tychy, cielmice, ul. Targiela Powierzchnia użytkowa budynku: 642,35 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł57 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,80 m2 na ostatnim piętrze w 15-piętrowym budynku z 1977 roku w dzielnicy Mokotów Stegny. Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:180 000 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży historycznego domu położonego w sercu Sosnowca, w malowniczym województwie śląskim. Nieruchomość z 1960 roku wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Lokalizacja: ul. Kopalniana, łaziska Górne Powierzchnia: ok. 1100 m Cena: ok. 330 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,95 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł37 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe w Mysłakowicach. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

41,86 zł/m²43 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 43 m2 składający się z 1 pomieszczenia i wc położony na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w centrum miasta. Czynsz najmu 1800 zł netto/m-c + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł190 m² 25,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza na prezentację jednorodzinnego domu na wynajem na zacisznym i bezpiecznym osiedlu w Bolesławcu. 3 kondygnacyjny, podpiwniczony budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł75,55 m² 5 294,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na Odrę, położone na parterze kamienicy w Krośnie Odrzańskim przy ul. Bolesława Chrobrego. Nieruchomość jest funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 500 m² 53,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 75 arów (7500 m ), położona w Groszowicach (nr 124/2). To unikalna oferta ł ącząca w sobie cechy terenu budowlanego z rekreacyjną enklawą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 431 m² 81,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Skołyszyn, powiat jasielski. Każda z działek ma powierzchnię 24,31.

Szczegóły ogłoszenia

287 130 zł38 284 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolno-budowlane położone nieopodal jeziora Skomętno. Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spokojnej.