Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23,85 zł/m²130 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 130m 2 parter - z dużymi witrynami i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi przestrzeń biurowo-usługowa W centrum kęt Z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 160 m² 62,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w Deszcznie #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowana działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²140 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk - Otomin. Biuro o powierzchni 140 m2 znajdujący się na 1 piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany ekologiczną pompą ciepła. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 382 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta w Mio Casa! Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem, przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,6.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajdujące się w wieżowcu z windą na 4 piętrze os. Nowe Miasto. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,50 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji oraz podatku pcc. Termin realizacji : I kwartał 2027 ostatnie mieszkanie W inwestycji * cena promocyjna inwestycja: część dzielnicy Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł11 483 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka we Wrocławiu o powierzchni 1,1483 ha, objęta mpzp. Psie Pole, kowale, okolice ul. Rycerskiej/zielnej. W planie m.in.: gastronomia, rozrywka, kempingi, drobne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Nowoczesne, wyposażone, dwustronne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe , 48,40m2, VII piętro, duży balkon, piwnica, winda, wszystkie media miejskie Podzamcze ul.

Szczegóły ogłoszenia

112 904 zł2 566 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o nr 134/1 położonej w malowniczej okolicy w miejscowości Silna. Działka o powierzchni 2 566 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 000 zł5 600 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Sobiekursku w gminie Karczew w powiecie otwockim o numerze ewidencyjnym 362.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 000 zł150,28 m² 4 964,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle żeromskiego etap IV to kolejny już etap dobrze znanego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł139 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.05.2026r Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopańskiego 81. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej dzielnicy Szczecina- gumieńce na osiedlu Kapitanów II.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł946 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lipnik Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 946mkw, zlokalizowana w pobliżu centrum Lipnika. Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, wydano warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 078 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy działki ewidencyjne położone w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie. Działki mają charakter rolny bez możliwości zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł45 100 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mazury | 4,5 ha z dostępem do jeziora | Gotowy potencjał inwestycyjny Są oferty, które ogląda się dla inspiracji i są takie, które od razu uruchamiają pomysł na biznes. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł45,90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży mieszkania W remontowanej kamienicy Chorzów, ul. Dworcowa ścisłe centrum 1. Przedmiot oferty: na sprzedaż oferujemy mieszkania o powierzchniach od 42 m do 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26,74 m² 97,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu studio w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej. Świetna lokalizacja. Bliskość przystanku tramwajowego, 10 minut do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł54,40 m² 3 474,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 526 000 zł11 315 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny grunt pod usługi oraz przemysł W gryficach. Przedstawiamy ofertę trzech sąsiadujących działek inwestycyjnych o nr 85/1, 85/2 oraz 85/3 graniczących bezpośrednio od strony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 446 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji! Przynależny teren przed budynkiem! Miejsca postojowe! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Siedlce. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł680 m² 2 338,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 752 m²

Dochodowy warsztat samochodowy z lakiernią - gotowy biznes przy trasie nad morze. Wyobraź sobie miejsce, które pracuje na siebie każdego dnia - niezależnie od sezonu. Warsztat, do którego klienci.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 107 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zendek, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Powierzchnia działki 2107m2 wymiary 22,6 od wjazdu x90 x 26m z tyłu działki Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł169 m² 3 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji w centrum Dukli. Dom jest solidny, trzykondygnacyjny, daje szerokie możliwości od zamieszkania dwóch rodzin, przez.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł77,72 m² 8 106,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne i dwustronne (wystawa wschód-zachód) mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką z wc, o powierzchni 77.72m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł750,13 m² 3 586,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 501 m²

Zabytkowy Dwór w Jabłonce z Parkiem 1,75 ha | Idealny na rezydencję lub centrum eventowe. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość - zabytkowy dwór z 1831 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu biurowego - stary rynek W bydgoszczy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 186 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 722 zł28,78 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł65 m² 12 830,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | Gdynia Cisowa Na sprzedaż mieszkanie z nowej inwestycji na mapie Gdyni, 4 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze rynek: pierwotny Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna płaska działka pod budowę zaledwie 4km do centrum miasta powiatowego 0,28 ha działka w kształcie prostokąta o bokach 26x112m. Teren płaski, równy, w luźnej zabudowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 992 zł36,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 205 zł29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To idealna propozycja dla osób, które szukają niewielkiego, ale funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na 29 m masz wszystko, czego potrzebujesz a dodatkowy taras 9,83.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł92 m² 3 793,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| nowa cena! Lokal mieszkalny zajmujący parter domu wolnostojącego o pow. 91,97 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 35,85 m2, oraz udział w działce 50%.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 180 m² 542,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mosty ul. Kameliowa - atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1180 m2 - cicha i spokojna okolica / pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną lub budynek dwulokalowy (bliźniak) / 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł4 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 0,45 ha, wymiary działki 90x50 m, dojazd drogą gminną Dostępne wszystkie media miejskie, prąd przy działce, gaz 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 678 339 zł99,31 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży - wyjątkowego - dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 99m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

675 570 zł64,34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 79,92m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,92 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Storkowo

Storkowo,zachodniopomorskie

153 540 zł3 412 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3412 m , położona w malowniczej okolicy, zaledwie 7 minut jazdy samochodem od Ińska znanego z pięknego i dużego jeziora oraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego budynku, w samym sercu Starego Miasta w Gryfinie. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,41 m² 6 278,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 95,41 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 95,41 m , położonej w malowniczej.