Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 900 zł240 m² 45,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom idealny pod pracowników / hostel. Wiele pokoi i niezależnych stref Do wynajęcia przestronny, wielopoziomowy dom o bardzo funkcjonalnym układzie, przystosowany pod zakwaterowanie pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²209 m² 6 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnych pomieszczeń biurowych zlokalizowanych na I piętrze w Centrum Opola. To doskonała okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł81 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (42 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł36 400 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,64 ha, położona w miejscowości Olędy, gmina Mordy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3,64 ha Jeden zwarty kompleks Regularny dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brzózki,zachodniopomorskie

1 700 000 zł124,93 m² 13 607,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy ,wolnostojący dom o nowoczesnym projekcie Bazylii 2 położony w pobliżu lasu. Brzózki to miejscowość w gminie Nowe Warpno zadbana ,czysta, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 883 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z dużym potencjałem niedaleko Gdańska! atuty Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

2 700 zł64,40 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią police, ul. Piłsudskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 550 m² 67,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,355 ha, usytuowaną w spokojnej okolicy, w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną, oddalonej około 2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł26 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! kawalerka W gdańsku - orunii, świetna lokalizacja | duży potencjał! 500 mertów do skm! lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²46 m² 3 128 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam osobny moduł biurowy 46m2 w okolicy ul.Kazimierza Wielkiego, jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia usytuowane na 5 piętrze. W budynku nowoczesna winda tylko do 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów, działka mieszkalno-usługowa, 10 ar, sprzedaż, 320 000 zł. Na sprzedaż duża działka w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Głogowa. Działka o kształcie prostokąta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 050 m² 6 667 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowy w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł82,70 m² 3 021,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 809 zł44,59 m² 22 354,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy" w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul. Tatrzańskiej. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł49,60 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł64,90 m² 5 993,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na jadwiżynie sprzedaż lub zamiana - (2-pokojowe, i piętro w przypadku braku windy) Mieszkanie o pow. 64,90 m2 na III piętrze w bloku. Trzy oddzielne, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68 m² 13 220,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą | Warszawa, ul. Głębocka 94 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 100m2 - Lublin, czuby Lokal zlokalizowany na parterze, lokal typu "open space" + zaplecze gospodarczo-socjalne + 3 toalety, adaptacja powierzchni na potrzeby najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna Grobla | Tuż przy Starym Mieście i Motławie Dla kogo? dla singla lub pary ceniących styl i lokalizację premium dla osób pracujących w centrum dla.

Szczegóły ogłoszenia

300 500 zł3 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł4 447 m² 2 001,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę usługowo-mieszkaniową w dynamicznie rozwijającej się części Straszyna - idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł1 320 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 działek w miejscowości Tymianka (gmina Stryków, powiat zgierski). Teren objęty mpzp symbol 10mn/u, co daje możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej, usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł406 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

| kompleks nowych domów W sąsiedztwie lasu na pograniczu beskidu wyspowego I gorców Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - kompleks 4 domów.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż domek letniskowy całoroczny w m. Podłążek, gmina Myślibórz. Domek o pow. 70 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:615 m²

Wolnostojący dom po remoncie - ok. 49 m , Murowaniec Na sprzedaż wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 49 m , położony w centrum Murowańca, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł2 921 m² 23,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość ma charakter niezabudowany i obecnie nie posiada wydanych warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 400 zł54,54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal handlowy -300m2 w tym 250m2 sala sprzedaży i 50m2 zaplecze -własny parking na 10 samochodów -rampa dla dostaw -bardzo duże witryny -widoczny z głównej drogi przebiegającej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka w sercu natury Borsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże** **lokalizacja:** Borsukówka malownicza wieś w gminie Dobrzyniewo Duże Tylko **15 minut od Białegostoku** szybki dojazd, a za.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł177 m² 2 994,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Oferta sprzedaży domu W cieleśnicy W atrakcyjnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość przestronny, piętrowy dom. Położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna Godziszewo promocja - nowa cena! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji przy głównej trasie, droga na Starogard Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,50 m² 10 309,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

4 803 480 zł21 834 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana w Nowym Tomyślu, w skład której wchodzi 6 sąsiadujących ze sobą działek. - łączna powierzchnia działek to 21.834 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas | idealne pod inwestycję | 2 pokoje | ul. Warszawska Szukasz mieszkania, które może przynosić dochód z wynajmu lub będzie komfortowym miejscem do życia? Ta oferta spełnia oba te.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł331 m² 10 265,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Sprzedajemy: "chatę beskidu" - 3 budynki o łącznej powierzchni 331 m2 na działce 1.8 hektara z kortem tenisowym, na górze Chełm, niedaleko Myślenic. Pod lupą: chata Beskidu to.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł25 882 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogromna działka 2,58 ha W jednym kawałku, pięknym widokiem, własnym drzewostanem I warunkami zabudowy To może być Twoje wymarzone ustronne miejsce pod budowę domu a duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 069 m²

Nieruchomość położona w Starachowicach przy ul. Długiej 4a, w zabudowie szeregowej segment środkowy. Spokojna okolica z dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł121 m² 2 396,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Radzięcin, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka o powierzchni 1030 m znajduje się na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł800 m² 361,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta! Na sprzedaż działka w otulinie wzgórz Lisi Kamień, góra Czarnuszka w Wałbrzychu przy ulicy Kazimierza Puławskiego o powierzchni 800 m2. Oferowana nieruchomość sprzedawana.