Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 000 zł3 200 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w Jeszkotlach, 14 km od Grodkowa, woj. opolskie. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu i nie jest ogrodzona, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

108,02 zł/m²78,69 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego, zlokalizowanego we Wrocławiu, przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Prezentowany lokal o wielkości niespełna 80 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

452 732 zł34,04 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 900 zł135 m² 5 577,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Malownicza podwrocławska miejscowość, tylko 6,4 km do granicy miasta Mieszkania w zabudowie szeregowej Polecam na sprzedaż środkowy segment w szeregówce z garażem, ogrodem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł655 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 655 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w pobliżu brzegu rzeki. Gmina Suraż Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

55,63 zł/m²154,60 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²39 m² 975 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł62 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej bydgoszcz, przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 62 m2, położony w spokojnej i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł127,75 m² 12 908,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 1 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Spacerowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł19 967 m² 52,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w malowniczej miejscowości Krzywe w gminie Cisna z warunkami zabudowy Działka o pow. 1,9967 ha z czego teren objęty decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41 400 m² 21,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4,14 ha, położona w miejscowości Modlna. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie i wymiarach ok. 120 m x 345 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60,83 m² 5 178,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie idealne dla osób chcących urządzić "4 kąty" według własnego projektu. Atutem są lokalizacja, rozkład i przestronność pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,96 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Średniowieczne kroniki Wincentego Kadłubka głoszą, że na tych terenach rozegrała się legendarna bitwa, która zmieniła bieg historii. Dziś jednak Psie Pole to nie scena wojennych manewrów, ale jedna.

Szczegóły ogłoszenia

23 159 520 zł42 888 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 42 888 m składający się z 3 działek na obszarze Gdańska. Teren inwestycyjny położony w niedalekiej odległości od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 040 m² 173,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 526/11, położoną w miejscowości Grodzisko, w gminie Wręczyca Wielka. Nieruchomość posiada powierzchnę 1040 m i jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

8,50 €/m²168 m² 1 428 €

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przeznaczona na wynajem 168 metrowa powierzchnia dedykowana pod działalność biurowo - usługową. Lokal z licznymi przeszkleniami, zapewniającymi doświetlenie powierzchni naturalnym światłem.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 390 m² 171,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł620 m² 2 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:30 800 m²

Oferujemy do sprzedaży zespół parkowo-pałacowy O powierzchni 620 M , położoną na działce O powierzchni 3,08 ha W miejscowości lubasz, gmina szczucin. Nieruchomość: rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł101,08 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Trzebiatowie, w spokojnej części Pow.71,87 m2 Parter 3 pokoje, kuchnia,łazienka z WC, schowek, duża piwnica 29,21 m2 gdzie mieści się piec na pellet.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Popardowa, 10 min od centrum Nowego Sącza. Grunt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 48,70 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój około.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 980 zł72,20 m² 25 900 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Oferta sprzedaży wynajętego lokalu gastronomicznego w ścisłym centrum Sopotu. Długoletnia umowa najmu z możliwością przedłużenia.Idealna propozycja dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Azory - 1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 19,9m2 , położone na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 10.000m2. Doki Magazyn dostępny z obsług a logistyczną lub bez. Zdjęcie obiektu jest poglądowe. Zadzwoń aby poznać szczegóły. Informacje zawarte w opisie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł82,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na 2 piętrze w bloku przy ulicy M. Bołtucia w Fordonie. Rozkład pomieszczeń: salon: 21,80m2 Sypialnia 1: 21,62m2 Sypialnia 2: 10,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 124 110 zł9 467 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 004 m² 263,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi! Działka budowlana z mpzp, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino! Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 390 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Torunia ? Działka - Silno gm. Obrowo -wielkości 3400m2. Bezterminowe warunki zabudowy. Po zmianach geodezyjnych , na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł95 m² 5 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże mieszkanie w Tarnowie. Mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł48,13 m² 2 285,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie raciborskim przy ul. Jesionowej 10/1.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jagoszyce 20min do granic wrocławia Dzialki Budowlane Jagoszyce koło Prusic gm. Trzebnica. Działki budowlane 1000-1200 m2, ktore można łączyć w celu zwiekszenia powierzchni. Dojazd do dzialek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł107 m² 3 457,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Jacków, gm. Kruszyna, pow. częstochowski, nieruchomość z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym - na sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł300 m² 2 656,67 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:magazynowe

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach Południowych , na działce o powierzchni 1464.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie duże, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,34 m² 5 891,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 37,34 m , położonego w spokojnej i zielonej części Mysłowic w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Niechorze,zachodniopomorskie

8 600 000 zł260 m² 33 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż luksusowy dom nad morzem w miejscowości nadmorskiej Niechorze powiat gryficki, gmina Rewal - 200 m od morza - nowocześnie zaprojektowany budynek mieszkalno-apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 430 m² 132,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana (nr 4144/11) o powierzchni 14,30a , położona w Bochni przy ul. Prof. F. Bujaka. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł68,92 m² 1 421,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 przy ul. Kolejowej 28 w Mościsku, pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30,80 m² 42,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Lwówka Śląskiego i Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 30,8 m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się.