Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

6 900 000 zł15 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ideakna okazja dla dewelopera! Działka inwestycyjna o powierzchni 1,5 ha znajdująca się w miejscowości Mikołajki w województwie warmińsko-mazurskim to doskonały pomysł na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 100 zł51,91 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,90 m² 11 639,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2 pokojowe mieszkanie na Os. Oświecenia z osobną kuchnią oraz widokiem. Lokalizacja : Mieszkanie usytuowane jest w bloku z lat 90tych na Osiedlu Oświecenia, ulokowanym na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Gotowy salon kosmetyczny w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: polecamy lokal o powierzchni 34,50 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. Pułaskiego, w pełni umeblowany, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł270 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 270 m wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 35m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 339 m² 284 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert *510* 297* 341 Urokliwa działka budowlano-zagrodowa z infrastrukturą | Głogoczów | 13,39 a Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 60m2, położony na pierwszym piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta. Powierzchnię apartamentu stanowi: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł9 915 m² 200,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania widokowa działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Żerkowice gm. Iwanowice o pow. około 99,15 ara. Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 000 zł62,27 m² 25 004,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3 pokojowy apartament o pow. 62,27 m w inwestycji Młyny Mogilska. Budynek D z ponad 20-metrowym tarasem. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 245 m² 180,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę o powierzchni 1245 m w kształcie prostokąta , idealną pod budowę wymarzonego domu. Działka jest płaska i ma wymiary: szerokość: 28.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł150 m² 2 573,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w Centrum miasta! o powierzchni 150m., na parterze 75m., na piętrze 75m., wejscie bezpośrednio z chodnika, z parteru. Lokal po remoncie, na parterze jedna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 200 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę nr 1106 o powierzchni 1.02 ha w miejscowości Mogielnica koło Rzeszowa. Nieruchomość zlokalizowana jest niespełna 300 w linii prostej od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! 3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

514 444 zł38,68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 38,68 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

1 710 500 zł68,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na jezioro. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i inwestycyjnie. Luksusowe apartamenty znajdują się w kompleksie hotelowym, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, powstającą na jednej z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45,32 m² 5 955,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W naszej ofercie 2 mieszkania inwestycyjne lub do własnego zamieszkania Bytom ul. Katowicka 56 (centrum miasta). Mieszkanie nr 1 Metraż: 48,32 m2 (sypialnia plus przestronny salon z kuchnią) Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł207 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na las | 14 km od centrum opola Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w wyjątkowo urokliwej lokalizacji w miejscowości Łubniany,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł62,41 m² 13 940,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy?- trafiłeś idealnie! atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

990 000 zł350 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:915 m²

Kompleks produkcyjny - magazynowo - handlowy, ustowo, kołbaskowo, szczecin, rondo Hakena. Na sprzedaż budynek/hala magazynowo - produkcyjna. Budynek magazynowo - produkcyjny, idealny pod produkcję hurtową.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie. Budynek wyposażony windę. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 052 m² 174,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1052 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38,10 m² 17 821,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjna działka o powierzchni około 800mkw położona jest pod samym lasem na południowym stoku w Międzybrodziu Bialskim, gmina Czernichów, powiat żywiecki. Działka ma kształt zgrabnego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł66,59 m² 4 204,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytułowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Na powierzchni 66,59 metrów znajduje się: salon kuchnia sypialnia 1 sypialnia 2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł84 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

25,35 zł/m²71 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy w przyziemiu, o powierzchni 71m , położony w wolnostojącym budynku przy ul. Paderewskiego. Lokal wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

118,48 zł/m²105,50 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim - Kraków, ul. Cystersów! Opis: - metraż 105.5 m2 - parter - witryna - winda - wysokość: powyżej 3m - miejsce postojowe naziemne \ podziemne - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

22 977 €5 222 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5222m2 w Radonicach. Biuro 216m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie posadzka bezpyłowa manewr tir Odporność ogniowa 4000.

Szczegóły ogłoszenia

2 157 000 zł1 814 m² 1 189,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1814 m2 w Magdalence koło piaseczna/janek Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Lokal usługowo-mieszkalny w Bolesławcu, przedmiotem oferty sprzedaży biura wgn Nieruchomości Bolesławiec jest dwukondygnacyjna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 350 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,60 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - Zamość | Przestronne mieszkanie 2-pokojowe | 51,60 m | I piętro Świetna lokalizacja blisko Galerii vivo, biedronki, rzeki Gwdy, szkoły, przedszkola, żłobka i wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł116,65 m² 5 400,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, który łączy w sobie nowoczesność i komfort, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.