Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę z dobrym dojazdem do miasta? A może zależy Ci na spokojnym sąsiedztwie i pięknej okolicy? Prezentujemy działkę zlokalizowaną w bardzo ładnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł32,05 m² 18 658,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Są nieruchomości, które od pierwszej chwili budują emocje - widokiem, lokalizacją i atmosferą prawdziwego wypoczynku. Ten apartament położony w prestiżowym kompleksie Porta Mare.

Szczegóły ogłoszenia

4 440 150 zł296 m² 15 000,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży gotowego produktu inwestycyjnego generującego stały dochód. Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech niezależnych lokali użytkowych o łącznej powierzchni 296,01 m,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł39,45 m² 24 055,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym sercu Gdańska, na prestiżowym osiedlu Garnizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc9231 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone w Legnicy przy ul. Warmińskiej. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 004 zł47,18 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł360 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Szanowni Państwo, oferujemy luksusowy 6 pokojowy dom w Kostrzynie o powierzchni użytkowej 360m2, położony na działce 1478m2. w miejscowości Kostrzyn, zaledwie 20 min od Ronda Sródka.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113 m² 6 991,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Wygodne miejsce dla Twojego biznesu! Lokal jest już przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całe wyposażenie widoczne na zdjęciach zostaje w lokalu. Lokal z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151 m² 6 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 070 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom posadowiony na działce budowlanej 1,2070ha w Kwaśniowie Dolnym. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,50 m² 4 560,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas W apartament nieruchomosci opiekun oferty: michał Wojtysiak   Wałcz, ul Wojska Polskiego , stare osiedle wojskowe zagospodarowane, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł112,69 m² 2 395,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, 3-pokojowe mieszkanie wraz z ogródkiem, miejscem postojowym i własnym wejściem, zlokalizowane na parterze 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł111 m² 5 126,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w Ścisłym Centrum Miasta.Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 111.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Mostowej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł39,10 m² 12 020,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

! okazja! na sprzedaż przytulne mieszkanie położone W centrum wrocławia osiedle szczepin dojazd do rynku możliwy W 5 minut! pełen rozkład , media miejskie , dwie windy W budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

450 000 zł133,96 m² 3 359,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komplex przedstawia na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w Durągu, graniczącą z zabytkowym parkiem. Oferta sprzedaży obejmuje kompleks 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł5 867 m² 141,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 599 000 zł360,70 m² 7 205,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Ten wyjątkowy dom o powierzchni 360,7 m na działce 2157 m został zaprojektowany przez uznanego architekta i wykonany z dbałością o każdy szczegół. Powstał.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 028 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²56,90 m² 1 423 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 56,90 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,51 m² 10 365,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowy apartament z tarasem o metrażu 95,51m2 mieszczący się na najwyższym 17 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

202 300 zł1 190 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna Działka obok Tarczyna! Przekraczając próg tej wyjątkowej działki, zanurzasz się w świat pełen tajemnic i niezwykłych możliwości! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł96,96 m² 12 685,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,96m2, zlokalizowany na parterze nowo wybudowanego bloku (oddanego do użytku 2025r.) Apartamenty Warszawska Rogowski Development.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł115 m² 8 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 75,65 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł120 m² 5 833,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (ok.100 m2 powierzchni użytkowej) położony w Pawłówku, zaledwie kilka minut drogi od Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na działce 460m2 położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

152 790 zł2 778 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Urokliwe działki w niedalekiej odległości od Sulęczyna. Lokalizacja: sulęczyno w Szwajcarii Kaszubskiej - krainie jezior, wzgórz i lasów. Zaledwie godzina drogi dzieli wioskę od.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł57,82 m² 3 891,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Mogilnie przy ul. Jagiełły. Link do spaceru wirtualnego: Opis nieruchomości: Metraż: 57,82m2 Piętro: 1/2 Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł8 840 m² 158,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł29,73 m² 20 181,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr C.1.04 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Poznaj wyjątkową ofertę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy niebanalne, dwupokojowe mieszkanie położone przy cichej, spokojnej uliczce, w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych w dolnej części Nowego Miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,27 m² 7 883,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Gdańsk Orunia, ul. Związkowa Mieszkanie: mieszkanie dwupokojowe (ok. 18,5m i 13,5m) do generalnego remontu. Możliwość przearanżowania na 3 pokoje. Wysokość pomieszczeń to ok. 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa propozycja dla wymagających - działka z warunkami zabudowy 3000 m , Mątki k. Olsztyna. Marzysz o domu w miejscu, gdzie cisza i natura łączą się z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 194 m² 501,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1194 m2, zlokalizowana w malowniczej Starej Wsi, gmina Nadarzyn, przy ul. Sikorki 1, na osiedlu Winchester Park, to niezwykła okazja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

203 490 zł1 197 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197 m2, wymiary ok 53-23 Media - prąd ok 100m, woda miejska ok 300 m Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, ulokowane na 2 piętrze z 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum (ul. Podgórna) - 400 m od Starego Rynku! idealna lokata kapitału, która stale rośnie na wartości! możliwa zamiana na inne mieszkanie na terenie poznania mieszkanie jest wynajęte dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wesoła

Dygowo,zachodniopomorskie

249 000 zł7 200 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 7200 m2, położona w miejscowości Dygowo przy ul. Wesołej, ok. 12 km od Kołobrzegu. Nieruchomość w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gorzyca

Gorzyca,zachodniopomorskie

60 000 zł10 700 m² 5,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z linią brzegową rzeki Grabowej. Powierzchnia działki to 10700 mkw. (1,07 ha), kształt zbliżony do prostokąta, wymiary boków około 230 m x 50 m. Działka jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Sianów,zachodniopomorskie

114 000 zł800 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł335,50 m² 2 533,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Nowa cena! 850 000,00 zł brutto Kupujący płaci podatek 2 % pcc. Sprzedaż zwolniona z podatku vat. Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania lokal o pow. 335,5 m2 m2 na parterze , na.