Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 500 zł34 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 34500m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w Sulechowie. Z doskonałym dostępem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

25,37 zł/m²32 m² 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 32m2 usytuowany na 1 piętrze w dozorowanym budynku w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z małego pomieszczenia biurowego, magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

51 750 zł2 293,15 m² 22,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem Tarnowo Podgórne (pod Poznaniem) Do wynajęcia duża nieruchomość o charakterze magazynowo-produkcyjno-biurowym, zlokalizowana w miejscowości Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dłusk

Dłusk,wielkopolskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam na prezentację i do zakupu domu wraz z budynkami gospodarczymi w miejscowości Dłusk. Dom o powierzchni całkowitej ok. 180m2 na działce ok. 1600m2 wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,82 m² 3 613,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,82m2 położone na parterze w domu wielolokalowym. Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi ( w tym jeden z pokoi został podzielony na dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

306 600 zł30 660 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna rogalice Do sprzedaży 2 działki rolne położone w Rogalicach. Działka nr 195/10 o pow. 2,39 ha i działka 195/2 o pow. 1,27 ha .W plane zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62,98 m² 111,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sopot, ścisły pas nadmorski. Mieszkanie na wynajem długoterminowy. Ulica Parkowa, najbardziej prestiżowa lokalizacja nadmorskiego kurortu. Piękna zieleń miejska oraz nowa mała architektura. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 734 m² 242,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowane w miejscowości Powązki w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 34x50. Media - prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

131,60 zł/m²212,76 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 142 m² 753,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w świetnym punkcie Zakrzewo, ul. Gajowa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1140 m , zlokalizowana w miejscowości Zakrzewo (gmina Dopiewo),.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł1 003 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 1003 m2 usytuowany na przeciwko Dworca pkp w Kamieniu Pomorskim. Plac znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł25 800 m² 145,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 2 działki inwestycyjne z wz początek Olbrachtowa / Żary Na sprzedaż dwie sąsiednie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,5792 ha, położone na początku Olbrachtowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 285 000 zł15 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna nieruchomość W bliskiej odległości do granicy (idealna na stację paliw, fabrykę, hurtownie, warsztaty,sklepy wielkopowierzchniowe) Prezentuję do zakupu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 160 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 600 m . Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia oraz łazienka. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 189 m² 40,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 41,89 ar położona w Srogowie Górnym, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działki uzyskano w październiku 2025 roku warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł216 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Na sprzedaż dom z działką siedliskową oraz budynki gospodarcze w Olszycu Włościańskim gm. Domanice. Na sprzedaż dom mieszkalny z działką oraz budynkami gospodarczymi zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domy szeregowe Z garażem I ogrodem | czeladź | ul. Widokowa Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej realizowane przy ul. Widokowej w Czeladzi (boczna od ul. Rolniczej).

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 347 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 969.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

394 338 zł32,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Doskonała komunikacja z miastem. Osiedle Unii Lubelskiej 4 zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł1 146 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane mieszczące się w Szeligach w gminie Mszczonów o powierzchni 1098, m2, 1156 m2, 2049 m2 oraz 3000 m2. Na największej działce znajduje się Staw widoczny na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 858 m² 527,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1855 m położona w miejscowości Zalesie Górne przy ul. Pięknej (działka nr 1305). Działka ewidencyjna- piaseczno - obszar wiejski, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł682 m² 203,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępne są działki budowlane z warunkami zabudowy, położone w wyjątkowej lokalizacji na terenie ośrodka Bajkowy Zakątek nad jeziorem Guz (warmia). Działki graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 000 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 5000 m , położoną w miejscowości Boćki, w spokojnej, zielonej części gminy, z dobrym dostępem do dróg publicznych. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł177,35 m² 7 273,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 803 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położony dom całoroczny, pośród lasów i jezior,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł63,50 m² 7 700,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które daje nie tylko metraż, ale realną przestrzeń do życia? Ta oferta może Cię pozytywnie zaskoczyć. 63,5 m | parter | balkon + dodatkowe wejście od strony balkonu |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 195 zł55,73 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 732 zł38,01 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,01 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 999 000 zł1 310 m² 1 525,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 846 m²

Oferujemy na sprzedaż murowaną halę magazynową o powierzchni 1310 m , położoną na przestronnej działce o powierzchni 4846 m . Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł108 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 108m2, 3 pokoje z tarasem 7m2 z meblami ogrodowymi i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Salon połączony z kuchnią w formie wyspy. Obrotowy barek.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę położoną w Zebrzydowej, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 800 m2 sąsiaduje z gruntami rolnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²185 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo/usługowego o powierzchni całkowitej 185m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec przy ulicy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowocześnie wykończony apartament zlokalizowany w Łebie, w otulinie parku Natura 200, oddalony zaledwie 200 metrów od plaży przy ul. Nadmorskiej 22. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 713 m² 38,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 6506, o pow. 7713 m3, w Garwolinie usytuowana nieopodal przedłużenia ul. Źródlanej blisko ulicy Sławińskiej. Działka objęta uwarunkowaniami studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 35 m.kw.położony na parterze w centrum miasta w ok. ul. Kopernika. Wejście z chodnika. Przeznaczenie handlowe, gastronmiczne lub usługowe. Media: prąd jednofazowy, woda.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,18 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2. Układ: - salon z aneksem.