Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

319 000 zł45,99 m² 6 936,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone w spokojnej, zielonej części Mielca. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 850 zł2 413 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł95 m² 4 515,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:186 m²

Małomice, dom w zabudowie szeregowej, 3 pokoje, 95 m2, cena 429 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu niewielki, piętrowy dom, w całości podpiwniczony, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 538 m² 199,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealna na Twój dom! Duża działka zlokalizowana w cichej, acz dobrze skomunikowanej okolicy pozwoli Ci znaleźć wymarzone miejsce na ziemi! Nieruchomość znajduje się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 713 m² 396,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Budynki komercyjne w strefie usługowo-przemysłowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1990m 2 zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym, budynkiem technicznym, budynkiem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł211 m² 13 696,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kwirynów || dom wolnostojący || kameralny basen || fotowoltaika || kominek || spokojna okolica || 2 duże tarasy Komfortowy, nowoczesny wolnostojący dom z basenem w miejscowości Kwirynów zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł33,10 m² 29 003,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ul Tarłowskiej w Krakowie (dzielnica Stare Miasto). Mieszkanie o powierzchni 33,1 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,38 m² 8 451,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2 w spokojnej dzielnicy, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży sporą kawalerkę na ul. Górki 17, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z roku 2004. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł21 700 m² 20,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka 2,17 ha nad Narwią Rybaki Inwestycja z mpzp Szukasz miejsca, gdzie natura styka się z potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

391 710 zł35,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami w Przemyślu, ul. Bielskiego Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z pięknym widokiem, w miejscu, które zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rusza sprzedaż bardzo atrakcyjnych działek w Kotlinie Kłodzkiej Długopole-Zdrój, obrzeża jednego z uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej Oferowane działki dostępne o różnych powierzchniach, 1500.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,09 m² 12 964,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prawdziwa perełka. Przepiękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, położone w nowym budynku w Leśnicy. Kompletnie wyposażone i umeblowane. Elegancko zaaranżowane, mogące.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł138,20 m² 5 426,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 138,2 m - wysoki standard, parter, dostępny od zaraz! - Lokalizacja: blisko centrum - Powierzchnia: 138,2 m - Piętro: parter - Dostępność: od zaraz - Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł18 000 m² 22,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta nieruchomości: bartosz Kukliński Tel.   Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 18 000 m2 , przy drodze ekspresowej S11, wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł124 m² 4 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyjątkowy dom bliźniaczy w Rybniku - ul. Bema Marzysz o domu z duszą, w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części Rybnika? Oto Państwa okazja urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,27 m² 11 142,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

154,84 zł/m²31 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Grzybowska 5A Biurowiec Grzybowska Park Biuro do wynajęcia Powierzchnia 31m2 Cena 4 800pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32,99 m² 17 247,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu. W pełni umeblowane i wyposażone. Możliwość przerobienia na 2 pokoje. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem dla Twojego przedsiębiorstwa. Oto dlaczego:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł105 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 476 zł65,32 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania, bo wiesz, że dom to nie Twoja bajka? Sprawdź ponieważ tutaj znajdziesz duży salon, dwie łazienki, balkon oraz 4 sypialnie z opcją zagospodarowania pod garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W rezerwacji. Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego W ofercie sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 55 m tuż przy starówce wrocławskiej. Bliska okolica Starego Miasta i Rynku gwarantują regularny i stały dochód. Apartament sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy Powierzchnia samego lokalu to 18m2 Dodatkowo mały socjal z toaletą szerokość lokalu: 3m długość lokalu: 6m Lokal znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł392 m² 599,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 392 m położoną na Południu bezpośrednio przy ulicy asfaltowej na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł367 m² 13 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Otoczenie: willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 373 m² 18,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, lublin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 353 zł69,09 m² 11 497,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.4 Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł30 m² 9 537,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 886 m² 82,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1886 m , położona w malowniczej otulinie Doliny Rospudy, w miejscowości Nowa Wieś, gmina Bakałarzewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł911 m² 159,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Trzebiatowie. Nieruchomość o powierzchni 911 m2 położona jest na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Dla działki zostało wydane.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 414 m² 91,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż! działka W pleceminie ( gmina Tarnówka) bezpośrednio przy lesie. Działka numer 177/3. Działka płaska w kształcie kwadratu, niezabudowana. Pow.1414 M 2 , 12 km do Piły.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł132 m² 1 893,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy działkę zabudowaną o powierzchni 312 mkw. Na działce znajduje się budynek mieszkalny, wolnostojący, jednopiętrowy. Dach plaski. Powierzchnię budynku szacuję się na około 132 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,80 m² 6 673,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 724 zł41,95 m² 22 997,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj I zarabiaj - apartamenty w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²389 m² 11 670 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Adres: ul. 17 Marca 38, malbork Powierzchnia uż.: 389 m Liczba pomieszczeń: 8 Grunt: dz. ewid. 96/2 o pow. 3 041 m Cena: 30,00 zł/ m Poczta Polska S.A. prezentuje powierzchnie biurowe.