Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł116,91 m² 6 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

Dom na dużej działce W sąsiedztwie trzech jezior - niepoczołowice, gm. Linia Stan deweloperski do własnej aranżacji | Działka 2408 m | 3 sypialnie | Weranda z litego drewna | 500.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Baranowo,wielkopolskie

1 399 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Komfortowy dom w zielonej części Baranowa idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej, zielonej okolicy Baranowa, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55,07 m² 29,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,07 m2 , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ul. Langiewicza na osiedlu Psie Górki Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,47 m² 12 686,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: szczecin, bukowo Północ, ul. Modelarska Powierzchnia: 35,87 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy eleganckie i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 676 zł33,48 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł116 m² 112,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 002 m²

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość wiejska w malowniczych Bystrzejowicach Pierwszych 69. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia, prowadzenia gospodarstwa, agroturystyki.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²216 m² 18 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo / usługowego o powierzchni całkowitej 216m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Jana Dekerta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł247,20 m² 3 636,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł69 m² 13 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

4 pokoje po generalnym remoncie | Klimatyzacja | Balkon | Pełne wyposażenie | Ogrzewanie miejskie Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie, zaprojektowane według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 681 m² 66,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Henryków, działka budowlana, 2681 m2, sprzedam, cena 179 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Szprotawa Sprzedam działkę budowlana w Henrykowie gmina Szprotawa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł9 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,92 ha, położona w miejscowości Klimkówka w Beskidzie Niskim (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Ropa). Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 841 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Zawady, gm. Zbuczyn 1 841 m , trzecia linia zabudowy Na sprzedaż działka o powierzchni 1 841m położona w miejscowości Zawady, gmina Zbuczyn, w trzeciej linii.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł120 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 583 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, z dużą działką 5583 m i zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Podszkodzie, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł144 m² 20 799 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Panoramiczny Apartament 144 m | 17 Piętro | Skyline Warszawy | Metro Gdański Widok na panoramę Warszawy z 17. piętra, przestrzeń 144 m i metro tuż przy budynku to połączenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 243 m² 172,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta bez prowizji. D ziałki budowlane położone w Brużyczce Małej objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Oferujemy do sprzedaży działki położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

740 zł104,94 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe zlokalizowane na parterze w budynku hali przy ul, kochanowskiego 19a w Rzeszowie. Przedmiotem oferty są pomieszczenia o powierzchniach 17,91 m2; 20,13.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 810 m² 140,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1827m2 w gminie Juchnowiec Kościelny ok 8 km od Białegostoku * Wymiary około: 50mx43mx48mx31m Media: prąd przy działce Las mieszany. klasoużytki : Ls.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. 1 sierpnia 41 na warszawskich Włochach. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

922 913 zł71,24 m² 12 954,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | mokre | 71,24 m | I piętro | wysoki standard Tylko u nas! Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży świeżo wykończonego 3-pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł12 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej 22D - steam park. Cena wynajmu to 200 pln+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,40 m² 13 517,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 61,4 m + piwnica | ul. Sztabowa | Wrocław Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ul. Sztabowej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31,50 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 po remoncie, usytuowane jest na 10 widokowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł5 343 m² 16,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna, duninowo, ul. Prosta, gm. Ustka, powiat słupski, 89.900,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna, blisko morza oraz w otoczeniu Rezerwat Przyrody jezioro Modła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 503 zł40,86 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko Teraz! super Oferta! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Prezentujemy ofertę nowego mieszkania nr 10 - 2 -pokojowe o powierzchni 40,86 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,50 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje w centrum Wrocławia! Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 4. piętrze plomby przy ul. Stanisława Dubois jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł25 000 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2,5 hektara z pięknie zaaranżowanym ogrodem i dwoma stawami. Prezentowana działka położona jest w miejscowości Prosperowo.

Szczegóły ogłoszenia

919 999 zł141,97 m² 6 480,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy apartament - Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 141,97 mkw. (w tym piwnica 8,81 mkw.) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 286 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w spokojnej okolicy Mogilna. Nieruchomość położona przy ulicy Prusa. Powierzchnia działki: 1286 mkw. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 718 m² 756,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Przemysłowo-Usługowej w Tczewie Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję zakupu działki przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²400 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę halę 400m2 nie ogrzewaną z placem3500m2 wysokości 4.5m 10x ,teren ogrodzony utwardzony płytą betonową,Prażmów znajduje się 20km od Piaseczna 10km od Grójca,w hali znajduje się kanał.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,10 m² 13 940,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, kompaktowe, jasne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,1 m , mieszczące się na 4 piętrze sześciopiętrowego bloku z windą w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł813 m² 1 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,13 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie 43m2 na osiedlu Enclave w centrum Pruszkowa. Mieszkanie wykończone, wyposażone w sprzęt agd. Dwustronne, z orientacją wschód-zachód, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł180 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 170 m²

Urokliwy dom wolnostojący z prywatną plażą nad rzeką Wieprz | 180 m domu | 3170 m terenu | Kijany Kościelne k/lublina Wyjątkowa nieruchomość położona w sercu natury - przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 016 zł55,24 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł58 m² 12 584,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne domki całoroczne wykończone w standardzie premium, położone w cichej i spokojnej części Ustronia Morskiego, zaledwie ok. 700 m od plaży oraz tuż.