Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Rybno, zaledwie około 250 metrów od Jeziora Przedeckiego. To propozycja dla osób, które szukają ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 478 zł148,80 m² 14 653,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Do sprzedania dom (lokal mieszkalny) w stanie deweloperskim o pow. 148,80m 2 położony na działce o pow. 6,93a na terenie kameralnego osiedla w otoczeniu dużej ilości zieleni. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

4 256 000 zł848 m² 5 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Wyjątkowy obiekt hotelowo-usługowy w samym centrum miasta Mam przyjemność prezentować Państwu wyjątkową, secesyjną wille z ogrodem należąca niegdyś do Theodora Weyla. Wybudowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

11 999 999 zł1 578 m² 7 604,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł150 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

- u nas bez prowizji - okazja! - bardzo atrakcyjnie położony, nowoczesny, parterowy, słoneczny dom /pow. 150m2/ na dużej działce, zamieszkały od 2017 roku - W malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 890 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 1890 m2 - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 430 m² 87,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 3430 m2, położona w malowniczej miejscowości Kobyłczyce, gm. Mstów. To doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł115 m² 7 469,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy gotowy pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 115 m , zlokalizowany na wysokim parterze eleganckiej kamienicy przy ul. Mickiewicza zaledwie krok od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł910 m² 208,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości "activ" oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w łączących się z Bolesławcem Rakowicach. Działka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł116,28 m² 16 769,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w stylu loftowej stodoły , wykończony z najwyższej jakości materiałów, położony na niemal 15-arowej działce w malowniczej okolicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania na sprzedaż turel Os. Wyzwolenia. Dostępne od zaraz :) Nowy trzypiętrowy blok, ogrzewany pompą ciepła gwarantuje niskie czynsze za mieszkanie. W mieszkaniach rozprowadzone jest ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł702 m² 240,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Łomży przy ulicy Piaski o pow.702m2. Dojazd drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Teren , na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120 m² 14 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowy segment premium | 150 m z poddaszem | garaż | ogród | Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zakupu eleganckiego segmentu o podwyższonym standardzie, położonego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²190 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na dworcu w Kamieńcu Ząbkowickim. przy ul. Dworcowej. Lokal jest w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

141 900 zł946 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka w Dobrzycy! Działka budowlana usytuowana w miejscowości Dobrzyca, gm. Szydłowo. Świetna lokalizacja- ulica Południowa. Powierzchnia działki to 946 m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12,10 zł/m²84 m² 1 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 84,71 m2, usytuowany w budynku dworca w Zdzieszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł37,69 m² 28 389,49 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 37.69 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł160 m² 61,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Rodzinny dom wolnostojący z dużym ogrodem w miejscowości Bobrowiec [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł941 m² 126,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 941 m , położoną w Chełmie przy ul. Majdan. To idealne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą się budować lub szukają działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł36,20 m² 6 215,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Katowice Dąbrówka Mała, ul. Pogodna 36 m2/2 pokoje + balkon Prezentujemy Państwu przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie. Lokal ma powierzchnię 36 m2 i mieści się na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł238 m² 2 936,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na około 5-arowej działce w Turku ul Sucharskiego do sprzedaży dom piętrowy bliźniak. Budowany w 1989r z cegły, dodatkowo ocieplony. Ogrzewany gaz ziemny, pompa ciepła, założone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,50 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na wynajem jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal jest świeżo po remoncie , gotowy do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł2 110 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż równa i prostokątna działka budowlana w doskonale skomunikowanym miejscu Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 567 m² 152,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w okolicach stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł135,13 m² 10 797,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych inwestycja Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy jednej z głównych w Legnicy. Dom i pomieszczenia usługowo-handlowe o ogólnej powierzchni około 1100 m2, położone są na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sosnowiec,śląskie

950 000 zł7 831 m² 121,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 792/50.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²30 m² 2 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 2 pokojowy z aneksem kuchennym i wc. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, -Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców, -Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 053 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka porośnięta samosiejkami przy terenach przemysłowych w Zduńskiej Woli. Działka o powierzchni 3000 m2, z możliwością dokupienia dużej powierzchni pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 197 zł27,35 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

8 zł/m²179,55 m² 1 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy i magazynowy (budynek rewidentów) na działce nr 118/12, przy czynnej linii kolejowej. Obok znajdują się biura pkp, budynek mieszkalny i stacyjny (laskowice Pomorskie), a w.

Szczegóły ogłoszenia

47 500 000 zł47 000 m² 1 011 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu krakowskiego węzła komunikacyjnego. Przedstawiam niepowtarzalną okazję inwestycyjną działkę o powierzchni 4,7 hektara, położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²40 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 40 m2 * starówka toruń * Lokal znajduje się w centrum przy ul. Ślusarskiej, na parterze budynku. Lokal posiada: - 2 pomieszczenia (1 przechodnie) - toaletę Media: wg zużycia. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze (okolica Jelfy). Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 2 000 m Decyzja o wz dla budynku jednorodzinnego Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Dom wolnostojacy W drożkowie Dom poniemiecki o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 na działce 1034 m2 w urokliwej i spokojnej okolicy w Drożkowie około 5 km od Żar. Do.