Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 550 000 zł24 400 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje działkę budowlano - usługową o pow. 2.44 ha, położoną w Libertowie. Parametry działki : powierzchnia 2,44 ha kształt: nieregularny działka delikatnie pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 012 zł41,06 m² 19 143,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł3 200 m² 796,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej - Działki guntu obszaru ok. 10 arów zabudowanej pięciokondygnacyjnym poprzemysłowym budynkiem o pow. użytkowej ok. 2850m2. Powierzchnia budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł35,30 m² 17 422,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,33 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1967r. przy ulicy Władysława Korotyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł155,80 m² 5 070,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc i z prowizji dla biura nieruchomości. Do sprzedania połowa bliźniaka w Żelechowie gm. Żabia Wola o całkowitej powierzchni 155.8m2 na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem magazyn klasy B o powierzchni magazynowej 8112 mkw wraz z mroźnią i chłodnią o powierzchni 1564 mkw i dodatkowymi, mniejszymi magazynami o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł125 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Marzysz o własnym domu z możliwością szybkiego zamieszkania lub inwestycji? Ta działka w Chajętach o powierzchni 1312 m jest idealnym miejscem! Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł129 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Czerna, dom, powierzchnia ok 120 m2, cena 360 000 zł, sprzedam. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę: dom w urokliwej wsi Czerna, położonej w zielonej i spokojnej gminie Iłowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł806 m² 246,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Studzianki - działka pod zabud. 1-rodzinną, piękny widok, media* Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę z pięknym widokiem przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną w Studziankach.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł298 m² 6 342,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Wilga Do sprzedaży dom jednorodzinny położony w centralnej części Ośrodka Turystyczno Wypoczynkowego Wilga. Lokalizacja: wilga,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł39,40 m² 2 005,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w bardzo dobrym punkcie handlowym przy ulicy Bratoszewskiego 3 w blokach w Aleksandrowie Łódzkim Bardzo dobry punkt handlowo-usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168,01 m² 7 678,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wysoki standard, garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja blisko Szczecina oraz Stargardu. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł118,62 m² 5 884,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom jednorodzinny 118,62 | blisko Łańcuta i Rzeszowa Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł800 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt na Sprzedaż lub Wynajem! Zakład Produkcji Ryb o powierzchni zabudowy 800m2 + Budynek mieszkalny 300m2 na działce o powierzchni 5000m2 lokalizacja: czarków k/ Pszczyny 2km do wjazdu od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł500 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna, solidnie wykonana hala magazynowo produkcyjna z przyległym pomieszczeniem biurowym, stanowiąca idealną propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł70,92 m² 4 300,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszczącego się w ogrodzonej posesji przy ul. Marii Curie- skłodowskiej w Radomiu. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł3 065 m² 48,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1100m2 w Wólce Mądzkiej koło Otwocka. Położona w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dom wolnostojący. Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

8,13 zł/m²160 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia magazynowego usytuowanego na parterze budynku dworca Szczytna o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 833 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki Z możliwością zabudowy komercyjnej, mieszkaniowej, szeregowej, bliźniaków Na sprzedaż oferujemy dwie działki położone obok siebie w Krośnie o łącznej powierzchni 18,33ar.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł660 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Osówka Kolonia, obok Czernikowa Na sprzedaż działka o powierzchni 674 mkw, położona w miejscowości Osówka Kolonia, między Toruniem a Lipnem, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 528 m² 229,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny zlokalizowane bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 92 lokalizacja: bolewice, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski specyfikacja: numer ewidencyjny: 1521/10,1521/11 Powierzchnia: 2 528.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,12 m² 6 636,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

a sprzedaż bardzo ładne słoneczne mieszkanie położone w środkowej klatce na IV piętrze w bloku w lubianej lokalizacji przy u. Żabiej 13. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,90 m² 6 157,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,90 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Lelewela.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortową kawalerkę w samym centrum miasta w pobliżu Urzędu Miejskiego. Mieszkanie po remoncie ,urządzone i wyposażone. Układ funkcjonalny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 000 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w malowniczej kaszubskiej wsi Połęczyno - gmina Somonino. Nieruchomość: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Oborniki,wielkopolskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:904 m²

Tylko u nas w sprzedaży zabytkowa kamienica w centrum Obornik. Nieruchomość o powierzchni ok. 300 mkw zlokalizowana na działce nr. 1167/2 położona jest w centrum Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

21,50 €/m²60 m² 1 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem przykładowe biuro o powierzchni 60m2 na 13 piętrze w Warszawie. Wolne biura mieszczą się na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 200 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przeźmierowo - Działka budowlana 1200 m2 , blisko centrum. Lokalizacja Przy bocznej ulicy od ul. Rynkowej, w ok. ul. Krańcowej - ul. Lipcowa. Czytelna i spokojna lokalizacja mieszkalna. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

880 440 zł40,02 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania, 880 440 zł, jest ceną netto. est to lokal użytkowy ze stawką vat 23%, co.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,7 m , zlokalizowanego na 7. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

68,83 zł/m²52,30 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferta Najmu - Lokale Biurowo-Usługowe na terenie Ekskluzywnego Budynku w Bydgoszczy Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę najmu nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajem minimum 12 miesięcy. Na wynajem atrakcyjny lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni 36 m2 znajdujący się na II piętrze w centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł19 200 m² 208,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt 1,92 ha przy Leroy Merlin / Chojnice - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: teren zabudowy usługowej i produkcyjnej o powierzchni 1,9169 ha objęty mpzp. - założona kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł445,27 m² 4 379,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Budynek W zabudowie szeregowej - 9 mieszkań W jednym miejscu Dzisiaj prezentujemy wyjątkową, bardzo ciekawą i niespotykaną ofertę sprzedaży budynku, w którym znajduje się 9.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł280 m² 23 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Atrakcyjnie położony dom wolnostojący w pierwszej linii brzegowej w Dębkach. Ta nieruchomość to propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i bliskości przyrody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł10 600 m² 202,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam Działki w Głogowie Małopolskim , tworzące w całości kompleks o wymiarach 40x240 metrów. W granicy nieruchomości osiedle domów jednorodzinnych. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł30,50 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M2 z balkonem - 30,5 m | Częstochowa - Tysiąclecie | 1 piętro Na sprzedaż ustawne mieszkanie typu M2 o powierzchni 30,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł298,12 m² 3 686,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący z trzema lokalami mieszkalnymi, piwnicą, strychem oraz czynnym sklepem - działka 563 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł51,20 m² 2 363,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Bartoszycach przy ul. Konopnickiej 6, w południowo-wschodniej części miasta, w odległości ok 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,88 m² 5 997,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.