Nieruchomości

239 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł513 m² 10 721,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek: 2-kondygnacyjny (po 250 m każda kondygnacja), łącznie 513 m Stan techniczny: budynek zdrowy konstrukcyjnie, wymienione okna, dwa wejścia, do remontu. Dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 800 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Budowlana działka W podstolicach Z koncepcją zabudowy na 1432 M2 pum W zabudowie bliźniaczej. Działka zlokalizowana zaledwie 6km od krakowa Z szybkim dojazdem do południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł140,60 m² 6 223,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowy w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej, zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł44,36 m² 38,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Bydgoszczy Na wynajem świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 1. piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,80 m² 6 337,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90.To świetna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 810 m² 188,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlano-rolna w Będkowicach. Nieruchomość o powierzchni 28,1 a, z czego około 13 a przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł98 m² 6 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Aleja zaścianki | nowoczesne segmenty | bez prowizji Przedstawiamy Aleja Zaścianki - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowane w miejscowości Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawienia faktury vat za wynajem mieszkania! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 900 zł90,51 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiona fotografia ma charakter poglądowy i obrazuje wcześniejszy etap realizacji. Segment wewnętrzny o pow. 90,51 m na działce 320 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować luksusową willę na wynajem o powierzchni około 600 m , położoną w prestiżowej części Krakowa, na Woli Justowskiej. Lokalizacja Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 264 m² 145,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł5 945 m² 46,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5945 m Dąbrowa Białostocka | Teren ptb 12 Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5945 m , położona w miejscowości Dąbrowa Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, dwupiętrowym bloku z 2004 roku przy ul. Bronisława.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Rezerwacja - oferta wstrzymana Skrajna szeregówka w Słupach 86 - przestrzeń, spokój i komfort dla całej rodziny Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł280 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Bajka o dwóch sąsiadach i jednym domu Zgierz. Za siedmioma rondami, za trzema przystankami mpk, w miasteczku Zgierz stoi dom 280 m2 na działce 608 m2. Nie byle jaki! Bo to dom dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bielany

Bielany,dolnośląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: domy z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: bielany, gm Wądroże Wielkie Powierzchnia mieszkalna: ok 200 m2 Powierzchnia zabudowań gospodarczych: ok 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 625 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom położony w miejscowości Słonów, usytuowany na imponującej działce o powierzchni 1,1625ha. To wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł1 616 m² 4 238,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:945 m²

Kamienica w centrum Kielc doskonala inwestycja przy Placu Wolnosci ckdom Biuro Nieruchomosci oferuje na sprzedaz kamienice w samym sercu Kielc, w wyjatkowej lokalizacji przy Placu Wolnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 7/9 przy ul. Bardowskiego w Częstochowie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

767 500 zł30 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 3,07 ha Wola Pękoszewska, gmina Kowiesy Na sprzedaż urokliwie położona działka rolna o powierzchni 3,07 ha w miejscowości Wola Pękoszewska, w gminie Kowiesy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

489 950 zł134,50 m² 3 642,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Rezerwacja! Zabudowa szeregowa w Oławie - w dzielnicy domów jednorodzinnych i szeregowych, przy ul. H. Kołłątaja. Ta spokojna okolica, położona w okolicach szpitala, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 000 zł98,76 m² 13 801,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 98,76 m , zlokalizowany przy ul. Młynarskiej w Wrocław, w dzielnicy Psie Pole. Lokal mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 012 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę w Wieńkowie Powiat Policki. Nieruchomość w kształcie równego prostokąta, położona przy głównej ulicy. W mpzp działka oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 964 zł57,69 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł108 m² 3 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż urokliwy dom bliźniak położony w samym sercu malowniczego Wlenia. Budynek przedwojenny, wykonany w pięknym stylu cegła + drewno, w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 319 m² 379,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjno-budowlana w Łuskowie. Łuskowo to wieś położona zaledwie 11km od Morza Bałtyckiego. Działka znajduje się przy samej rzece. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł1 577,62 m² 900,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Na działce o pow. 1961m2 znajduje się 4 kondygnacyjny budynek (3 kondygnacje nadziemne i piwnica). Pomieszczenia mają charakter biurowy, techniczny, gospodarczy i socjalny. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł700 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 696 m²

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Rezydencja w stylu dworkowym na dużej działce 5696 m Ogromny potencjał inwestycyjny | mpzp - zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 617 m² 71,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości zaprasza zaprasza Państwa do zakupu dużej działki rolno-budowlanej z zabudowaniami w centrum miejscowości Baby, gmina Kruszyna. Nieruchomość o powierzchni 3617.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 2 działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Przydworzyce, gm. Magnuszew, powiat kozienicki Oferuję dwie atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, idealne pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 370 zł48,54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D28 o pow. 48,54 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 027 m² 2 434,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję kompleks produkcyjny wraz z domem jednorodzinnym, zlokalizowany w miejscowości Pączewo, gmina Skórcz, woj. pomorskie. Nieruchomość obejmuje pięć działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł116 m² 9 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Rezerwacja!na sprzedaż nowoczesny, dom parterowy jednorodzinny z garażem o łącznej powierzchni 116,46 m2,zlokalizowany w Wilkowicach przy ul. Do Boru, z pięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Klimatyczny rodzinny dom - Kolonia Gosławicka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości. Ciepły dom wolnostojący usytuowany na 600m2 zagospodarowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 726 m² 81,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 700 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka rolna 2,07ha skoroszów , koło trzebnicy i milicza, złożony wniosek O zabudowę siedliskową - ok 3000M2 piękne pola, lasy I stawy parku.