Nieruchomości

239 040 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 000 zł285,70 m² 8 750,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom z basenem na sprzedaż Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł72 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie składające się z 4 niezależnych pokoi o powierzchni 72 m2 położone w Lublinie, dzielnica Felin, w bloku przy ulicy Królowej Jadwigi 1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 412 500 zł45,50 m² 75 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Foksal 13/15. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 050 m² 76,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1050 m2, w Secyminku gmina Leoncin. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 26 m x 40 m, położona w drugiej linii zabudowy od drogi numer 575.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł641,03 m² 2 168,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Białowieży budynek rekreacyjno-wypoczynkowy z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56,17 m² 21 363,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł8 000 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny 8000m2 Projekt komercjalizacji obejmuje cały teren , wraz ze zbiornikiem odpływowym ,miejscami postojowymi, halą, możliwość budowy szkoły, przedszkola, budynku wsparcia.

Szczegóły ogłoszenia

8,57 zł/m²105 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal 105 mkw. w ścisłym centrum Kutna przy Placu Wolności 1. Suterena z osobnym wejściem. Wysokość wewnętrzna 265 cm. Własna toaleta. Brak instalacji centralnego ogrzewania. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 886 595 zł130,11 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł785 m² 230,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiadującej działki O podobnej powierzchni (87/6) Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 87/7, położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym budynku w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 70 m , położony w miejscowości Siedliska, w malowniczej okolicy Pogórza Ciężkowickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

15 300 zł225 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie logistycznym - Sopot, aleja Niepodległości 606. To idealne miejsce dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Liw,mazowieckie

448 000 zł250 m² 1 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wiejski duży dom częściowo świeżo wyremontowany. 7 pokoi. Trzeba dokończyć instalację grzewczą (piec i grzejniki są) Budynek z 1990 r. parter + piętro + poddasze. dwie kuchnie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

154 715 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż są atrakcyjne działki w budowlane w Kiczarowie: w cenie 53 zł/m2: - 31/123 o powierzchni 2816 m2, - 31/124 o powierzchni 2795 m2, w cenie 120 zł/m2: - 31/120.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 543 m² 45,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rudna wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Krzeszyce, na skraju lasów sulęcińsko-skwierzyńskich, polecamy Państwu dziewięć działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł57,20 m² 20 104,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Na sprzedaż jedyna taka działka z domem bezpośrednio nad Jeziorem Ślesińskim, z pięknym widokiem na jezioro, w malowniczej okolicy lasów, zlokalizowana w najbardziej klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł660 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Dopiewo - idealne miejsce na siedzibę firmy. Dom (220mkw) + hala + powierzchnia biurow0-handlowa. Budynki W bardzo dobrym stanie. Działka 1972 mkw. To świetnie zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

175 120 zł880 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Radomii Działki znajdują się zaledwie 13 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta uniwersyteckiego z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł12 700 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1,27 ha, położoną w malowniczym Chromcu. To miejsce, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością natury. Chromiec - urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przytulne 3 pokoje z loggią + miejsce postojowe w Radzyminie na os. Słowackiego Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz i od razu poczujesz się u siebie ? To może być właśnie ono.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smyków,świętokrzyskie

515 000 zł8 000 m² 64,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 8000 m2, zlokalizowana w samym centrum miejscowości Smyków, gm. Smyków. Działka niezabudowana, o kształcie trapezu, o wymiarach (w przybliżeniu): 42.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 366 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma pow. 2366m2, przeznaczona jest w planie miejscowym w całości pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą), główne parametry z planu: - współczynnik zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 200 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski. Oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 5200 mkw, usytuowany w miejscowości Wtórek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

578 990 zł49 m² 11 816,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł47,58 m² 12 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania na koniec listopada! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 47,58 m na.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia plac pod food truck w Nowodworzu koło Tarnowa. Bardzo dobra lokalizacja z dużym przepływem Klientów. Obok znajduje się stacji paliw, sklep spożywczy, sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł800 m² 18 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam kameralny aparthotel. Na sprzedaż kameralny budynek z mieszkaniami pod wynajem zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. 800 mkw powierzchni użytkowej ok. 630 mkw pum czyli 6 lokali podzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 650 zł66,85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z z przestronnym tarasem na dachu Biłgoraj, ul. Kochanowskiego Atuty inwestycji: doskonała lokalizacja - centrum miasta w zasięgu ręki imponujący taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł922 m² 162,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę o powierzchni 922m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny w Wólce gm. Juchnowiec Kościelny. Nr geodezyjny 189/17 Wymagania dotyczące nowej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z potencjałem na 20-arowej działce w okolicy Dobczyc Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy Dobczyc, w województwie małopolskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł468,10 m² 1 046,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży budynek usługowo- produkcyjny, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, na działce o pow. 370 m 2 przu ul. Długiej 44. Budunek.

Szczegóły ogłoszenia

580 272 zł1 099 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, zlokalizowanej w Pilchowie, przy ul. Warszewskiej. Dla terenu wydany został mpzp. W ofercie znajduje się sześć działek. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

358 739 zł1 501 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Podstawowe informacje: dwie działki budowlane w miejscowości Dziwiszów koło Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 061 m² 150,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 061 m , położona w miejscowości Zabraniec, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

629 000 zł66,26 m² 9 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i piwnicą. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 66,26.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka w kilkuletnim budynku połozonym na prawie nowym osiedlu przy ulicy Hawelańskiej 15 (winogrady- naramowice). Mieszkanie starannie wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 90 m | 4 pokoje | Parter | Grójec ul. Maratońska Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Maratońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł12 670 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.