Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

118 575 zł1 581 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1581m2 Wymiary działki ok. 44m x 34m. ( szerokość działki od drogi wewnętrznej ok 44m). Cicha i spokojna okolica. W ulicy Wesołej:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,35 m² 10 660,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja I okolica: rejon ulicy Wita Stwosza to cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziesz wszystko, co potrzebne na co dzień:.

Szczegóły ogłoszenia

164 999 zł2 984 m² 55,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2984 m znajduje się w malowniczej miejscowości Dusin, w gminie Kamień Pomorski. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł70,62 m² 13 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe. Stan developerski, zakończenie prac 2026 - klucze 1 kwartał 2027 Możliwość zakupu miejsc postojowych , boksów , komórek lokatorskich. Harmonogram 30/70 łączymy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 487 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krynkach w powiecie sokólskim. Idealna pod dom - cisza spokój i bliskość natury gwarantowane!. Sokółka (gmina) i Krynki - te nazwy już mówią wiele! Mówią czego.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł73,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szubińskiej w Toruniu, w budynku z 1992 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku bez windy, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 64m2 w Centrum miasta Białystok, osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 19 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł905 m² 12 707,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:526 m²

Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł1 950 m² 430,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Brzesku przy ul. Brzezowieckiej. Nieruchomość objęta jest decyzją o warunkach zabudowy umożliwiającą realizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, dwa mieszkania, duży ogród, spokojna okolica. Wyjątkowy dom, w którym mogą zamieszkać dwie rodziny i cieszyć się pięknym domem. Położony w doskonale skomunikowanej wsi Piece.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowa nisza cena! Oferujemy do sprzedaży dom drewniano-murowany, położony w okolicach miejscowości Jedlicze. Budynek - typu bliźniak, posadowiony jest na niezależnej działce. Dodatkowo do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł172 m² 3 488 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Działka z 9 garażami | większość wynajęta | -udziały- współudział w gruncie oraz współwłaściciel posadowionych na gruncie budynków Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 000 zł93 000 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 10 km od centrum Rzeszowa idealna pod budowę hal, skład budowlany , produkcję. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas i pieniądze

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239 m² 4 179,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 253 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową prezentację jednego z najstarszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 018 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka położona w miejscowości Krynki, w gminie Krynki, powiecie sokólskim, województwie podlaskim. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów numerem.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60,54 m² 72,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem plac unii, gdynia centrum lokalizacja prestiż I wygoda - Plac Unii jedna z najbardziej cenionych inwestycji w centrum Gdyni - nowoczesny budynek inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

48,68 zł/m²16,70 m² 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn w sercu Gdańska. Lokalizacja: śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł113 m² 5 477,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

113 m w sercu Ostrowa Wielkopolskiego wyjątkowe mieszkanie z klimatem i potencjałem inwestycyjnym Opis oferty Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 120 m² 79,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis Nieruchomości Oferowana działka o powierzchni 2120 m to atrakcyjna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję. Duża powierzchnia daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł54,10 m² 11 256,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw o pow. 54,1 m2 w spokojnej, zacisznej okolicy. 5 minut do dworca pkp. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal biurowy zlokalizowany w Opolu przy ul. Oleskiej 121. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 46 m2 (dokładne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

463 200 zł3 027 m² 153,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3027 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł50,98 m² 5 392,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 899 m² 179,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1899 m2, położona nieopodal granicy miejscowości Piskórka i Jaroszowa Wola. Działka w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu. W sąsiedztwie inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

19 029 zł790 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 637 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza, wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł49 000 m² 112,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w Lubiczu Dolnym z mpzp składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 4,9 Ha. Jest to bardzo atrakcyjna część Lubicza Dolnego w dolinie rzeki Drwęcy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko Z nami kupisz to wyjątkowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie na sprzedaż w Centrum na ul. Wąskiej na terenie zamkniętym w nowym bloku z cegły na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Gorlice,małopolskie

760 000 zł150 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Dom mieszkalny w centrum Gorlic - idealny do zamieszkania lub inwestycje! Na sprzedaż wolnostojący dom wielorodzinny z możliwością przebudowy i podziału na dwa niezależne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

9 555 050 zł16 195 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1,62 ha Lesznowola | zabudowa mieszkaniowo-usługowa, pełne media Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 195 m, położona w Zgorzale (gmina Lesznowola,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

36,67 zł/m²30 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja w centrum miasta to często kluczowy element prowadzenia działalności. Do wynajęcia lokal użytkowy w Tarnowie przy ul. Krętej, w okolicy rynku. Cena: 1100 zł brutto / miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rukławki,warmińsko-mazurskie

79 000 zł790 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ekskluzywne działki z warunkami zabudowy w Rukławkach nad jeziorem Dadaj Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - kompleks działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu zielonych Stegien, przy cichej i kameralnej ulicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną. Ten przestronny segment łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł311,40 m² 6 262,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 986 m²

Biuro Nieruchomości Premium prezentuje duży, rodzinny dom położony w miejscowości Jelenia Góra - Maciejowa. Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w urokliwej, spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł6 265 m² 58,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w gminie Mykanów miejscowość Kokawa. Na sprzedaż przestronna działka zlokalizowana w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jabłonka

Jabłonka,warmińsko-mazurskie

1 550 000 zł211,30 m² 7 335,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom o powierzchni całkowitej 211,3 m (użytkowa ok. 105,3 m ) położony na działce 644 m , w centralnej części miejscowości Jabłonka, z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

65,57 zł/m²61 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia.