Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

840 000 zł60,48 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament w samym centrum Piastowa ul. Warszawska 28. Powierzchnia lokalu 61 m2. Osiedle, monitorowane, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jęczydół,zachodniopomorskie

1 490 000 zł176,65 m² 8 434,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Jęczydół (gm. Kobylanka), zaledwie 27 km od Szczecina i 14 km od Stargardu. Nieruchomość usytuowana na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o pow. 66,71m2 składające się z salonu z aneksem, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Możliwość powiększenia salonu kosztem jednego pokoju i uzyskania bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 056 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Skopanie | Świetna lokalizacja, duży potencjał Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 50 m położony w miejscowości Skopanie, na ponad 50a.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32 m² 13 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To mieszkanie ma w sobie coś więcej niż metraż ma klimat, światło i spokój, którego szukasz po.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 zł79 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Magazyn, hala na parterze: - 79 m na parterze - 3 wysokie bramy wjazdowe - murowana - niepylna posadzka - poziom 0 - monitoring Do wynajęcia również: - 24 m na parterze - 190.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł420 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wysoki standard | Sauna | 420 m2| 3 sypialnie Klasyczny dom wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Drewno i naturalny kamień w świetnie dobranych proporcjach i stonowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 336 770 zł234,42 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Nowoczesna willa w prestiżowej części Woli Justowskiej 234,42 m2| 4 sypialnie | garaż 2-stanowiskowy | duża działka | 0% prowizji Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Wola Justowska od lat.

Szczegóły ogłoszenia

7 134 000 zł26 723 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka znajduje się w strefie przemysłowej miasta Świdnica. Dojazd odbywa się drogą asfaltową. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł222,74 m² 1 656,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, z wieloma możliwościami adaptacji, zlokalizowana w samym centrum Chełmna, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł82,30 m² 13 961,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prowadź swój biznes w jednym z najlepszych adresów w mieście. Winda w budynku, a za oknem widok na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²458,06 m² 36 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy.

Szczegóły ogłoszenia

925 940 zł69,10 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,20 m² 13 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżenia/remontu.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 387 m² 78,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Dębska Wola, gmina Morawica powierzchni 1387m. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 999 zł178,30 m² 1 682,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Nowa cena! 299.999,00 zł. Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 357 m² 89,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Chełm, województwo lubelskie, o powierzchni 0,1357 ha. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²320 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem lokali użytkowych Centrum Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne lokale użytkowe, idealne na magazyn biura, usługi lub handel. Lokale są gotowe do użytkowania i znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 535 m² 390,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działkia o powierzchni 1508m2, (140102_2.0021.178/4) znajdująca się w miejscowości Pacew, powiat białobrzeski. Nieruchomość o dużym nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

26,46 zł/m²189 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal biurowo - usługowy w centrum Łomży ul. Sikorskiego 269a Idealne miejsce do prowadzenia działalności biurowej, usługowej np. gabinety lekarskie (psychologia, logopedia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 45 m - Nowa Huta, okolice Placu Bieńczyckiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany w handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 804 zł25,64 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Krzemienna gm. Dydnia na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny położony na 16ar działce. Budynek murowany z lat 80 o pow. użytkowej ok 100m 2 , parterowy z wysokim podpiwniczeniem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²107 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość: - położoną w Zebrzydowicach przy ul. Dworcowej 15, - nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł120 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Urokliwa i klimatyczna nieruchomość w zielonej, cichej okolicy idealna na weekendy i do zamieszkania na stałe. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1080 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ełk,warmińsko-mazurskie

614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł157 m² 4 324,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Szamocinie, która oferuje znacznie więcej niż standardowy dom jednorodzinny. To solidny, ocieplony budynek o łącznej powierzchni 157 m , wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 418 m² 132,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy tuż przy ścianie Lasu w miejscowości Santocko, gmina Kłodawa przy ul.Leśnej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2, (możliwość wydzielenia mniejszej działki pod budowę 2,5 km od Kalisza w Szczypiornie ,działka położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 800 m² 44,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 7800 m - idealna pod inwestycję | Budy Zaklasztorne | ul. Mazowiecka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7800 m , położona w miejscowości Budy Zaklasztorne.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, os. Ewen Shiraz Mieszkanie do wynajęcia na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 89. Apartamentowiec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:293 m²

Domek, który łączy wypoczynek z inwestycją! Urokliwy domek położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu kaszubskiej natury. To idealna propozycja zarówno dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,80 m² 7 890,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m , położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lutoryż 20ar Gmina Boguchwała, miejscowość Lutoryż, woj. podkarpackie Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka 20ar. w pierwszym pasie zabudowy wymiary 40m.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 494 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dębowiec (kopaniny) - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania działka o powierzchni 24,94a. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł29,75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na partarze w trzypiętrowym bloku na nowym, kameralnym osiedlu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,67 m² 43,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie z widokiem na zieleń na wałbrzyskim Podgórzu, dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja - 500 metrów do dworca pkp. Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł154 m² 5 123,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący-stan deweloperski- 154 m2- 5 pokoi, koszyce wielkie-atrakcyjna cena!bez podatku pcc! Ostatnie dwa domy w zabudowie bliźniaczej i jeden dom wolnostojący! >.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²568,50 m² 34 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 568,50 m2, położony na czwartym piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z dwunastu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 000 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

21 108 €7 036 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku logistycznym.