Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

345 000 zł1 050 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,73 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Długiej. Nieruchomość stanowi odrębna własność, składającą się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²66 m² 1 815 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Rzeszowie w powiecie Rzeszów. Przedmiotem najmu są 4.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 682 m² 80,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 16.82 ara Lokalizacja - Pogórska Wola,zaledwie 10 km od Tarnowa Teren o dużej intensywności zabudowy Znakomita lokata kapitału Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

349 800 zł636 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim z 2022 roku, położony w samym centrum miejscowości Kijany. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: oddzielnej, dużej kuchni z jadalnią,pokoju dziennego,dwóch sypialni,łazienki z wanną, bidetem, wc,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 449 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1449 m , położona w miejscowości Kije Parametry działki:powierzchnia: 1449 m szerokość: 19.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł803 m² 211,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedane! działka Z bardzo dobrym dojazdem - 8 min do wjazdu na drogę krajową nr 81 - trasa żory - mikołów - katowice bardzo cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187,60 m² 5 063,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, ustawny, duży dom wolnostojący o powierzchni 187,6 m2 usytuowany na działce o powierzchni 900 m2 w miejscowości Koryta w gminie Torzym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł102,60 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29. Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł39 310 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przed tobą rozciąga się duża działka o powierzchni 39 310 m . Działka jest położona na wsi, z dostępem do drogi asfaltowej. Nie ma ogrodzenia, co ułatwia rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | 28,22 m | 2 piętro | taras | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż widne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

545 360 zł121,60 m² 4 484,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli. Powierzchnia całkowita to 210,10 m , a powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m .

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:132 m²

Dom mieszkalny 43 M2 lub pod działalność usługową -lokal stare czarnowo tuż pod szczecinem Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Powierzchnia użytkowa - 43 m2 nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł7 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka w miejscowości stobnica piła - gmina Ręczno o powierzchni 7300 m2 Szerokość działki od strony drogi gminnej wynosi 14 m a długość działki to około 540 m.

Szczegóły ogłoszenia

45,60 zł/m²60 m² 2 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 60 m2 położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej, w znakomitej lokalizacji biznesowej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 łączącej Trójmiasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł39,30 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją "kolbego " w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Metrohouse ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 153 m , wybudowany w technologii szkieletowej (styl kanadyjski).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 338 000 zł44 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną o powierzchni 44 600 m2 usytuowaną w gminnej miejscowości Nowogard. Dojazd do nieruchomości jest drogą utwardzoną ( płyty betonowe).w drogę polną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł174 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 174 m , położony na zagospodarowanej działce 720 m w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł5 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Skawinie, zaledwie ok. 1 km od granicy Krakowa. Lokalizacja łączy spokojne otoczenie z szybkim dojazdem do miasta oraz dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kielce,świętokrzyskie

45 zł/m²49 m² 2 205 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 49 m2 pod Twoją działalność. Poszukujesz lokalu "szytego na miarę"'? - to oferta właśnie dla Ciebie. Posiadamy lokale, które będą przygotowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł40 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Łodzi? To przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, położona na parterze przy ulicy Kusocińskiego 119, to doskonały wybór! Do.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł55 m² 14 545,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna na wyłączność W gross nieruchomości nowy budynek Z 2025 roku blisko parku I zieleni osiedle 2M apartments - omega building własny ogródek - ok. 30m2 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł188 m² 18 079,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przestronny apartament z tarasem i garażem na Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy przestronny apartament z dużym tarasem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78 900 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-leśna 7,89 ha - Zmyślona Ligocka, gm. Kobyla Góra. Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlano-leśny o powierzchni całkowitej 7,89 ha , położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł6 180 m² 4 045,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna 6.180 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na Mierzei Wiślanej - przy głównej trasie Krynica Morska-Piaski. Nieruchomość to teren inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,25 m² 12 632,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Mieszkanie z ogródkiem, * cicha i spokojna okolica, * funkcjonalny układ 3 pokoi, * w okolicy pełna infrastruktura, * stan deweloperski - możliwość aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł32,23 m² 29 754,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł168 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący - rozpoczęta budowa w 2007roku. Ostatni wpis do dziennika budowy z 2015r. Posiadamy Komplet dokumentacji - projekt oraz księga budowlana przekazane zostaną nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 877 m² 521,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka handlowo - usługowa położona w rejonie zbiegu ulic Łomaskiej, sidorskiej i Kolejowej w Białej Podlaskiej, w otoczeniu centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,80 m² 8 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Przedsprzedaż Zielone Musuły 4 w dolinie rzeki Mrowna : Opis inwestycji : Tym razem kolejne nasze osiedle w Musułach 15 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych zostanie zrealizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 756 m²

Do sprzedaży siedlisko w miejscowości: grążawy, gmina: bartniczka, powiat: brodnicki, województwo: kujawsko -pomorskie, na działce o powierzchni 4756 m2, które składa się z: domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Z gotowym wnętrzem | duża działka 1500 m | moderówka Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie chcesz mieć możliwość nadania mu ostatecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Małogoszcz,świętokrzyskie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:111 m²

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić państwu ofertę: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 70m2, położony w ścisłym centrum Małogoszcza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł945 m² 2 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 200 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną na działce o powierzchni 26 200 m w miejscowości Jabłonowo koło Dąbrówna, w powiecie Ostródzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł171,25 m² 9 051,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Ogrodowa 16 to kameralne osiedle składające się z 8 budynków w zabudowie szeregowej, położone w podwarszawskiej miejscowości -józefosławiu! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł10 000 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia atrakcyjna działka W miszewie przy ul. Gdyńskiej Działka w miejscowości Miszewo na trasie Gdynia - Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na.