Nieruchomości
238 304 ogłoszenia
Od najnowszych
3 767 800 zł18 839 m² 200 zł/m²
Dom z garażem
Łańcut,podkarpackie
1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²
Rynek pierwotny
1 296 500 zł109,04 m² 11 890,13 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Wleń
Wleń,dolnośląskie
395 000 zł123 m² 3 211,38 zł/m²
385 000 zł1 100 m² 350 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg
Kołobrzeg,zachodniopomorskie
815 000 zł54,81 m² 14 870 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona Kobylanka
Kobylanka,zachodniopomorskie
1 940 000 zł14 300 m² 135,66 zł/m²
Biuro, Dworcowy
Tarnów,małopolskie
30 zł/m²28,01 m² 840 zł
Mieszkanie umeblowane Głogów
Głogów,dolnośląskie
519 000 zł75,10 m² 6 910,79 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Rzeszów,podkarpackie
520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²
Działka budowlana Podłopień
Podłopień,małopolskie
100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²
759 000 zł62,10 m² 12 222 zł/m²
Hala Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
70 000 zł2 000 m² 35 zł/m²
Rynek pierwotny
529 756 zł32,31 m² 16 396,04 zł/m²
Lokal handlowy
Sosnowiec,śląskie
299 900 zł113 m² 2 653,98 zł/m²
Dom z tarasem Śleszowice
Śleszowice,małopolskie
1 890 000 zł372 m² 5 080,65 zł/m²
343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świadka
Rzeszów,podkarpackie
579 000 zł53 m² 10 924,53 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Nowodworska
Elbląg,warmińsko-mazurskie
233 220 zł897 m² 260 zł/m²
60 000 zł1 221 m² 49,14 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
605 880 zł56,10 m² 10 800 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości
Borne Sulinowo,zachodniopomorskie
279 000 zł48,88 m² 5 707,86 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Akacjowa
Szydłowo,mazowieckie
620 000 zł123,30 m² 5 028,39 zł/m²
895 000 zł1 535 m² 583,06 zł/m²
Budynek użytkowy
Lubiszyn,lubuskie
2 800 000 zł210 000 m² 13,33 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia
Szczecin,zachodniopomorskie
440 000 zł70,20 m² 6 268 zł/m²
Działka budowlana
Laszczki,mazowieckie
480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²
Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie
Warszawa,mazowieckie
60 zł/m²44 m² 2 640 zł
539 000 zł47,07 m² 11 451,03 zł/m²
1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²
Budynek użytkowy Mikołów
Mikołów,śląskie
2 800 000 zł800 m² 3 500 zł/m²
1 190 000 zł1 100 m² 1 081,82 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Tarnowska
Łęg Tarnowski,małopolskie
10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Pilawa,mazowieckie
720 000 zł1 800 m² 400 zł/m²
340 000 zł63,40 m² 5 362,78 zł/m²
680 000 zł1 502 m² 452,73 zł/m²
585 000 zł1 222 m² 478,72 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe
Piła,wielkopolskie
570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska
Poznań,wielkopolskie
799 947 zł59,48 m² 13 449,01 zł/m²
899 000 zł37 619 m² 23,90 zł/m²
54 zł/m²50 m² 2 700 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia