Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością proponuje przestronną kawalerkę (z wydzieloną kuchnią) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji - blisko Centrum, rynku i Dworca pkp!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

491 340 zł51,72 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 51,72 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

51,72 zł/m²58 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy w Rokietnicy w powiecie Jarosławskim. Nieruchomość znajduje się 50 metrów od szkoły co zapewnia duży ruch. Położenie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²136 m² 7 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu są lokale handlowo - usługowe nr: 1.34, 1.35 oraz 1.36 o łącznej pow. ok. 136 m2 wraz z powierzchnią magazynową nr 1.33 o pow. ok. 13,00 m2 w modernizowanym dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Wrocław,dolnośląskie

4 590 000 zł204 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż niepowtarzalny apartament zlokalizowany w zielonej części Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy Zalesie/ Biskupin przy ul.Chopina. Unikatowy apartament I 204m2 I 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł892 m² 229,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka o powierzchni ok 892m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren działek.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65,49 m² 4 733,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,49 mkw, z garażem murowanym 17,01 mkw i garażem blaszakiem, z dwiema działkami warzywnymi , położone na parterze 6-rodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł46 m² 12 389,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego z całym Wrocławiem Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jabłonka

Jabłonka,warmińsko-mazurskie

330 495 zł2 003 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku? Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie 2 identyczne mieszkania w Żywcu na Os. Zgoda. Jedno na wysokim parterze, drugie na piętrze. Mieszkania bez czynszowe - bez dodatkowych opłat do wspólnoty czy spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł2 868 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z widokiem na morze w kurorcie nadmorskim Władysławowie. W chwili obecnej użytkowana jest jako pole z przyczepami campingowymi. Urząd gminy Władysławowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62,22 m² 5 223,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Zakole znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Lokal posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne wc, 2 x przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący budowany według indywidualnie spersonalizowanego oraz dopracowanego projektu o nazwie "dom w Rarytasach".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 392 zł39,16 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ulicy Glogera w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, zalesie, wilkołaz, 11 ar, budowlana, działka: - 1 linia zabudowy - 1100 m2 - wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokości Media: wszystkie w działce - prąd na działce sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,62 m² 14 891,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 400 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mdp partners prezentuje działka budowlana 7400 m - Rżyska, woj. mazowieckie | mpzp | Media | Możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł3 200 m² 559,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana w Zielonkach-Parcela, przy ulicy Południowej, gm. Stare Babice o powierzchni 3200 m2. Działka odpowiednia dla rodziny pod budowę domu wolnostojącego bądź dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokojna lokalizacja w miejscowości Piechowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł920 m² 165,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Rokitno szlacheckie ul. Piaskowa Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w Rokitnie Szlacheckim o pow. 920 m2 - ul. Piaskowa. Działka jest budowlana, wymiary: szeroka 34m/27m.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,59 m² 11 998,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł207 m² 9 951,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Bardzo atrakcyjna oferta domu w Konstancinie-Jeziorna. Połowa bliźniaka o powierzchni 206 mkw, położona na działce o powierzchni 390 mkw, usytuowana na kameralnym, cichym osiedlu. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

257,81 zł/m²64 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wykończony lokal o powierzchni 64m znajdujący przy ścisłym centrum miasta. Lokal posiada witryny widoczne z ulicy, na której odbywa się największy ruch pieszy w Warszawie. Do tej pory.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż pakiet : garaż i komórka 7m2 - miejsce na przechowywanie w nowym bloku w super lokalizacji w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: nieruchomości są zlokalizowane przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,80 m² 3 327,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na trzypokojowym mieszkaniu z balkonem do własnej aranżacji? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 150 000 zł5 100 m² 225,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 51 a, zlokalizowana w Osieku. Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz - na działce, kanalizacja - przy działce. Zgodnie z mpzp, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł196,37 m² 7 638,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości z domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 135 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 1045 m2. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Bakałarzewie 1000 m Twoje miejsce w sercu Doliny Rospudy. Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 1000 m każda, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 200 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 200 mkw. 13 km od morza. Na terenie działki znajdują się: budynek mieszkalny wybudowany z muru pruskiego w 1920 r. Budynek parterowy z nieużytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

61 500 000 zł123 997 m² 495,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny obejmuje 12,3997 ha i jest położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje tuż przy terenach rekreacyjnych w cenie promocyjnej Zielone osiedle / Ogrzewanie miejskie / Winda / Wygodna komunikacja Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł10 797 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż: zobacz film na youtube, wyszukaj: "na sprzedaż działka na przysiółku wsi przy lesie państwowym budowlano rolna, nowa Zbelutka gm. Łagów" Front budowlany - z mpzp (!) pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,00 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, na Os. Wschód, przy ul. Płockiej we Włocławku, wybudowanego w 1991 r., z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kraków,małopolskie

3 250 000 zł257,20 m² 12 636,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:114 m²

Oferta inwestycyjna. Stopa zwrotu 7,86%. Budynek o powierzchni 257,20m2, działka 2,64 ara, okolice ul. Pilotów. Składa się z 16 mieszkań jednopokojowych w pełni wykończonych.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł68,10 m² 10 719,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i zielonej części Siechnic, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł189 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

204 900 zł75,50 m² 2 713,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Wojkowicach przy ulicy Morcinka. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia nr 1, - sypialnia nr 2, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł207,30 m² 4 775,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Opis nieruchomości Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pułtusku/ Popławach w gminie Pułtusk, w powiecie pułtuskim, o powierzchni użytkowej 174,6 m2 a całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, w którym pomieścisz wszystkie swoje rzeczy? Dobrze trafiłeś! Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia na drugim piętrze.