Nieruchomości

238 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

547 000 zł56 m² 9 767,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament blisko Karpacza. Apartament o powierzchni 56 m , położony w miejscowości Ściegny, zaledwie 800 metrów od popularnego kurortu Karpacz w starannie.

Szczegóły ogłoszenia

449 150 zł3 500 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad jeziorem brzezie, gmina babiak Pierwsza linia brzegowa jeziora Lubotyńskiego | 3 459 m | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Na sprzedaż unikatowa działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²27,28 m² 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł352 m² 53,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przestronny dom typu o powierzchni 352 m 2 , położony na Sadybie , pomiędzy ulicami Sobieskiego i Powsińską. W bliskiej odległości szkoła francuska, centrum Handlowe Sadyba Best.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Dołuje. Powierzchnia całkowita wynosi 140m2, a na nią składają się: - salon z aneksem kuchennym - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja dla osób pracujących na terenie Grunwaldu - os. Kopernika, ul. Newtona cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod ręką wszystkie usługi, przystanek autobusowy prawie pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł830 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

Budynki handlowo/usługowe o łącznej powierzchni około 830m2 - Lublin. Wszystkie powierzchnie obecnie wynajęte, w budynku: - powierzchnie biurowe około 600,2 - hala około 230m2 Parking.

Szczegóły ogłoszenia

270 zł/m²60 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 10800 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

117 600 zł1 680 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko W naszym biurze! 1680 mkw z mediami i wz - Komorsk, bory Tucholskie Na sprzedaż działka o powierzchni 1680 mkw, położona w miejscowości Komorsk, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł560 m² 22,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala z płyt dwuwarstwowych magazynowo produkcyjna o powierzchni 440m2 z dodatkową powierzchnią socjalno - biurową na hali 120m2 Łącznie 560m2 Stan techniczny dobry Hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł623 m² 6 420,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:787 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w bardzo atrakcyjnej cenie, z ogromnym potencjałem w Warszawskiej dzielnicy Włochy. Dom przez ostatnie lata był zaadoptowany na placówkę przedszkolną -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poczuj się tutaj jak we własnym domu- oferta była chwilowo wstrzymana. Wraca na rynek najmu! Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Na sprzedaż lokal użytkowy przy ulicy Łukasza Górnickiego we Wrocławiu. Generalny remont w 2014 roku. Duże okna, co umożliwia dobrą widoczność dla klientów. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od Warszawy? Ten wyjątkowy, wolnostojący dom w Dąbrówce - malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 zł180 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy zlokalizowany w m. Zbąszyń przy ul. Dworcowej 6a o powierzchni 180,00 m2. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł117,55 m² 6 380,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:868 m²

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. Pow 22, taka lokalizacja może się więcej nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł71 m² 1 690,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum miasta: - idealny na cele handlowo - usługowe, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z dobrym dojazdem. Na sprzedaż lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 436 480 zł6 932 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną na obrzeżu centrum, w rozwijającej się części miasta. Lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd z drogi nr 214 prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²280 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal w nowoczesnym budynku w Gdańsku Matarni - 1km od obwodnicy Trójmiasta, 3,5km od lotniska. Lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł355 m² 1 887,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Turku - dwa lokale użytkowe i trzy mieszkania wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Turku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,73 m² 9 368,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Nowy Dom 91 m z Ogródkiem | Budynek M7 | Mników Hills Szukasz nowoczesnego domu blisko Krakowa, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Mników Hills to.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł53 m² 122,64 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia nowe klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli, ul. Marcina Kasprzaka 29. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł162,75 m² 9 824,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom na sprzedaż - Szydłowo, nowa Zawada Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2022 roku , na dwóch zagospodarowanych i w pełni uzbrojonych działkach o łącznej pow. 890.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł21 802 m² 42,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlano-rolne w Michrowie, gminie Pniewy, obręb 0022 o numerach ewidencyjnych 1/1 oraz 1/4. Są to działki o powierzchni odpowiednio ok. 9300 m2 (1/1) oraz ok.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł966 m² 207,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W czarnowąsach na sprzedaż Posiadamy w ofercie działki 966m2 oraz 959m2, zlokalizowane w jednej z bocznych ulic w Opolu - Czarnowąsach. Działki o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na siódmym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

20,82 €/m²300 m² 6 245 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 300 m2 na 5 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

809 550 zł32 380,20 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 3,23 ha - Smolec, gmina Kąty Wrocławskie Szukasz przestrzeni pod inwestycję rolną lub chcesz ulokować kapitał w gruncie o dużym potencjale? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

184 815 zł1 369 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 800 zł255,68 m² 5 576,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż nowy, nowoczesny lokal komercyjny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł916 m² 128,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w miejscowości Kruszyn w Gminie Włocławek, powiat włocławski 8 (osiem) atrakcyjnych działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni: od 0,0713 ha do 0,1017.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowy dom 140 m Działka 5000 m Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku. Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł240 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas! Do wynajęcia nowa hala magazynowa/produkcyjna zlokalizowana w miejscowości Babica, tuż przy planowanym węźle drogi ekspresowej S19. Powierzchnia hali ok. 240 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z 2024 roku, z tarasem i prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,60 m² 5 935,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m w malowniczej i spokojnej okolicy Iławy, zlokalizowane na ul. Skłodowskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł220 m² 9 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

English below Na sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63,40 m² 9 779,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie 1km od morza! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Kołobrzegu - przy ul. Wschodniej zaledwie ok. 1 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 52 m kw. Opis obiektu: powierzchnia 52 m kw Poziom zero. Posadzka betonowa. Wymiary: długość ok 9,30 m, szer 5.3.