Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 990 000 zł815 m² 9 803,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowa inwestycja mieszkaniowa - Ustka, ul. Krokusowa Na sprzedaż kompleks nieruchomości mieszkalnych stanowiący w pełni wynajęty, funkcjonujący produkt inwestycyjny, generujący stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,70 m² 5 523,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Dziewiczej w dzielnicy Stary Sosnowiec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 426 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum miasta Treść: z przyjemnością informujemy, że mamy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 60 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

835 783 zł41,20 m² 20 286 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²93 m² 1 023 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł77,90 m² 15 391,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł187 m² 4 005,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie niesamowity klimat, nowoczesne technologie i ogromną przestrzeń do życia? Ta oferta w Kadzidle przy ulicy Trasie Mazurskiej.

Szczegóły ogłoszenia

75,44 zł/m²228 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 228 m2 mieszczący się na I'szym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku komercyjnym w centrum Kalisza. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł83 m² 12 048,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia lokalu to 83 m2. Lokal obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł993 m² 161,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nr 48/2 o powierzchni 998 m, położona w malowniczej miejscowości Ławki, gmina Ryn. Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł177 400 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ponad 17 Ha ziemi zlokalizowanej w Sobiborze, gminie Włodawa. Działka o nieregularnym kształcie oznaczona następującymi symbolami: - łąki trwałe (łv) o pow. 2,46 Ha - lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 720 zł41 m² 12 237,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! Zainwestuj w komfortowe 40,82 m na wysokim piętrze z widokiem na nowoczesną architekturę! To nie jest kolejna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

90 500 zł863 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 863 m położona w miejscowości Taczów, gmina Zakrzew. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu planowanego, kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 141 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Działki po.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Teren niezabudowany położony na.

Szczegóły ogłoszenia

932 733 zł46,66 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 900 zł97,24 m² 5 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Jesteśmy lokalnym, niezależnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na rynku leszczyńskim od 15 lat Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17. Masz pytania lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

57,60 zł/m²217 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rudno

Rudno,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł227 100 m² 11,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o ogromnym potencjale, położone na dwóch działkach o łącznej powierzchni aż 22,71 ha. To miejsce daje realną.

Szczegóły ogłoszenia

8,70 zł/m²230 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała, centr um mieszkanie dla pracowników. Proponuję do wynajęcia lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 230m 2 położony na pierwszym piętrze w ścisłym Centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

531 500 zł1 063 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1063 mkw, siechnice, prawocin świetna lokalizacja! Wymiary działki: ok. 48 m x 22 m W miejscowym planie jako 19 mn - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 613 m² 309,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mn) pod 1 lub 2 domy wolnostojące albo "bliźniaka" przy ul. Niezapominajki w puławach/włostowicach. Działki w tym miejscu pojawiają się rzadko w sprzedaży, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł203,42 m² 6 877,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowoczesny dom w Kętach z płaskim dachem w stanie deweloperskim! Mamy przyjemność zaprezentować nowy budynek mieszkalny jednorodzinny z 2023 roku - idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy zabudowa bliźniacza Brzezina - Gmina Miękinia Aglomeracja Wrocławska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Brzezina, gmina Miękinia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł775 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Studzianki, gmina Wasilków. Polecamy działki o powierzchni od 775m2 do 785m2. Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 31x25. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 101 zł25,24 m² 19 298,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 zł64,48 m² 16,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 2 W miejscowości żerków, przy ul. Mieckiewicza 8 tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Małe Rudy koło Rynarzewa, 15 km od Bydgoszczy. Działka o powierzchni 1500m2 Usytuowana malowniczo w ciągu podobnych działek, w pobliżu rzeki Noteć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł33,77 m² 14 213,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

***mieszkanie w samym centrum *** Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od głównego rynku. Mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie i wystroju,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 345 m² 364,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie mamy działkę budowlaną w Dziwnowie o powierzchni 1345 m2, znajdującą się niedaleko jeziora Martwa Dziwna oraz morza. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł126 m² 6 976,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Dzierżów, oddalonej około 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej i zielonej okolicy. Miejsce to charakteryzuje się kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł3 090 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. Gminnej 58e. Cechy nieruchomości: powierzchnia: ok. 3090 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

810 zł150 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:810 zł

810zł to cena za miesiąc od osoby! Dom do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Niedawno został skończony remont domu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł161,24 m² 5 519,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować segment do remontu na działce 227 m2 położony w spokojnej i zielonej okolicy - przy ul. Tochowicza 18 na Klinach. Lokalizacja: kliny to miejsce przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjny 3000 M2. Bezpośrednio przy sieci Dino. Odległość : Od granicy Torunia - 17 km. Od granicy Golubia - Dobrzynia - 12 km. Cena netto : 480 000 zł Cena brutto : 590 000 zł. Faktura.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25,50 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Wrocławskim Starym Mieście, tuż przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Doskonałe pod inwestycję na najem krótko, lub długoterminowy z racji lokalizacji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

607 040 zł1 897 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica! Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media.