Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 000 zł93,32 m² 6 215,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny od zaraz: odnowiony lokal 93 m w sercu Piły - ul. Kilińskiego Szukasz solidnej bazy dla swojego biznesu w miejscu, które żyje przez cały dzień? Na sprzedaż trafia wyjątkowo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 890 m² 986,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.890 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze w inwestycji Centrum Park 2 -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój, z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 038 zł59,44 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

180 040 zł1 286 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt prostokątny o bokach 49,25m x 26,06m x 49,63m x 26,10m.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł50,30 m² 13 061,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 874 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 28,74 ara , zlokalizowaną w Marcyporębie przy ul. Kalwaryjskiej. Działka jest objęta mpzp i w całości znajduje się w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal biurowy gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej. Atuty bardzo dobry stan techniczny, lokal biurowy po przeprowadzonym remoncie. Parking dla klientów klimatyzacja dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:711 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Proponujemy na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom, położony w Maszewie Dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²21 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wieliczka / Czarnochowice, ul. Długa - klimatyzowane biuro do wynajęcia Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m , mieszczący się w kontenerze biurowym o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²69,86 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowo - handlowy położony w dobrym miejscu centrum Wałbrzycha. Nieruchomość idealnie nadaje się na każdą działalność (usługową, handlową, bankową). Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

60,26 zł/m²76 m² 6 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro typu open-space na 2 piętrze budynku biurowego w rejonie skrzyżowania Grochowska, ostrobramska, marsa. Oryginalne, wysokie, ciche, bardzo jasne, z dużym przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających łącząca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,01 m² 20 418,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Roi 10% | gotowiec inwestycyjny | kawalerka Z biznesem airbnb | rynek wrocławski (for English scroll down) top lokalizacja Rynek Wrocławski ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w uroczym i zacisznym miejscu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 124,45 m , położony w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 1-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł61,19 m² 12 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

224 440 zł5 611 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76,97 m² 8 691,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż polecam Państwu ładne, słoneczne i przestronne M4 o powierzchni 76,97m2, znajdujące się na drugim piętrze bloku na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 485,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:567 m²

Makowisko / centrum miejscowości W ofercie sprzedaży są działki przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną w miejscowości Makowisko w otoczeniu bloków mieszkalnych. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,12 m² 9 611,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny w centrum ustronia. Tylko 549.000 ZŁOTYCH! PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ! ROI - 9% ROCZNIE Z POTENCJAŁEM NA WYNIK DWUCYFROWY. To może być Twoja inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Ekskluzywne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²128,45 m² 10 578 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

438 966 zł44,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rewelacyjną, nową ofertę -osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie. Jest to inwestycja składająca się z 160 mieszkań, 92 garaży i 48.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 396 m² 29,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę rolno-budowlaną położoną w malowniczych Klinach, w gminie Głusk. To idealne miejsce dla każdego, kto marzy o stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,80 m² 5 765,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł220 m² 13 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom parterowy [z użytkowym poddaszem] wolnostojący o pow. 220m2, na działce 700m2 położony na Grunwaldzie. Budynek z cegły, ocieplony z wolnostojącym z garażem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł30 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel.   . Poszukujesz niedużego, funkcjonalnego mieszkania na zielonym, spokojnym osiedlu w Żyrardowie? Chciałbyś aby mieszkanie było już umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 110 zł105,25 m² 9 473,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 134 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²45 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dobiorę powierzchnię adekwatnie do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł46,95 m² 4 792,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 225.000zł! Mieszkanie na parterze z loggią. Borne Sulinowo, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,95 m2 z loggią - idealna lokalizacja! Bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 260 zł71,88 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja Apartamenty Brylantowa Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż, nowoczesne technologie i bezkonkurencyjną cenę? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie znajdziesz nigdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł214 m² 5 560,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 789 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 214 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 345 zł57,57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji - oferta Z rynku pierwotnego, bez pcc Nowa inwestycja w Żmigrodzie. Do sprzedaży ostatnie dwa mieszkania w drugim etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł799 m² 649,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Millennium Nieruchomości prezentuje: atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 799m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zlokalizowana przy ulicy Janiny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gumniska,podkarpackie

99 000 zł1 115 m² 88,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działki widokowe z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, położone w miejscowości Gumniska(gmina Dębica).Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,60 m² 8 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Chcesz mieszkać w bliskiej odległości od Gdańska, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, hałasu i spalin, ale z dobrym dojazdem do.