Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 943 zł6 829 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży teren inwestycyjny, zlokalizowany na wschód od miejscowości Grodziec gm. Ozimek, po północnej stronie drogi krajowej dk 46- opole -częstochowa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

28,39 zł/m²31 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy/biurowy o pow. łącznej 31,44 m2 usytuowany na poddaszu budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,42 m , zlokalizowane w dzielnicy śródmieście przy ul. Ogińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w Siedlęcinie, zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1300 m - Gościm, gm. Drezdenko Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Gościm.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący nad Jeziorem Lidzbark, ul. Lipowa Cena: 5590 000 zł Powierzchnia domu: 75 m Działka: 1 600 m Liczba pokoi: 3 Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł43 m² 17 558,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 2 pokojowego atrakcyjnego mieszkania położonego n a 3 piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Toruńskiej w Gdańsku. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł177 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 003 m²

Marzysz o własnym domu blisko miasta, ale z dala od zgiełku? Ta nieruchomość daje Ci wyjątkową możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie takiej, jakiej potrzebujesz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,03 m² 17 986,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Dziwnówek, zaledwie 150 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł241 m² 4 522,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W dolaszewie azyl i funkcjonalność w domu i w ogrodzie Funkcjonalność wnętrza pozwala na prowadzenie nieuciążliwej dla domowników i sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2, usytuowane na szóstym parterze w jednym z bloków, w znakomitej lokalizacji ul. Jana Bytnara Rudego w Opolu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 254 m² 115,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tel.   . Posiadamy do sprzedaży dwie piękne działki budowlane: jedna o powierzchni 1254m2 a druga o pow. 1278m2. Działki w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²388 m² 19 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

1.Pow.: 388 mkw (możliwość pomniejszenia powierzchni do około 300 mkw) Piętro V Warunki wynajmu: Czynsz: 50 zł/netto Opłata eksploatacyjna: 29 zł/netto Opłata za wywóz nieczystości stałych:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie w centrum miasta lokalizacja: mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy. Ulica Kazimierza Wielkiego, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł7 000 m² 61,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Atrakcyjna działka o powierzchni 7000 m? w miejscowości Górki-Sypniewo, gm. Piątnica, położona bezpośrednio przy trasie S61, blisko węzła komunikacyjnego Via Baltica.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy zalesioną działkę budowlaną tuż przy prestiżowej strefie A w Konstancinie. Możliwości zabudowy - inwestycyjne Dla działki obowiązują następujące warunki zabudowy, określone.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²456,56 m² 4 794 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marynarska Tower to nowoczesny wieżowiec biurowy położony w południowej części miasta, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców i w niedużej odległości od lotniska. Posiada 11 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3pokojowe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie przy ulicy Nasypowej. Budynek z 2021r. położony w pobliżu portu w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²80,17 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Piłsudskiego 12, tarnowskie Góry Powierzchnia uż.: 80,17 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 391/178, 392/178, 393/178 o pow. 1 358 m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł40 m² 23 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codzienności, energię miasta i intymność własnej przestrzeni. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 344 zł34,82 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Domasław

Domasław,dolnośląskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 1000 m2- możliwość wydzielenia powierzchni biurowo-socjalnej ok.50m2.Lub opcja dostawienia kontenerów. Obecnie w trakcie budowy. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :500 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł919 m² 614,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 919 m Luboń, ul. Krótka 4 Świetna lokalizacja! Blisko Poznania, a2 i terenów zielonych. Idealna pod dom jednorodzinny. Lokalizacja i otoczenie: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł938 m² 421,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu, ale nie chcesz tracić czasu na załatwianie mediów, wyburzanie starych zabudowań i oczekiwanie na warunki zabudowy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,23 m² 17 997,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | ogródek | pralnia | Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizjiz przyjemnością prezentujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

59,09 zł/m²110 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia budynek komercyjny o powierzchni 110m2 , Usytuowany przy ulicy Konfederatów Barskich w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 240 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 22,4 ara zlokalizowana przy drodze nr 989 - Żyznów - Strzyżów - podkarpackie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2240 mkw, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:266 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek magazynu: - zlokalizowany w Zebrzydowicach przy ul. Kochanowskiego 46 - dz. 1509/68, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł527,70 m² 8 148,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek usługowo-biurowo-handlowy. Atrakcyjna lokalizacja do prowadzenia działalności: - stacja Metra Zacisze około 700 m od budynku, - autobusy kilka minut od budynku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenie garażowe w budynku wolnostojącym. Może służyć również jako niewielka powierzchnia magazynowa. Pomieszczenie zamykane bramą z napędem elektrycznym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł700 m² 1 427,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 arów zlokalizowana w Krakowie, prądniku Białym, rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1025 m Unieszewo, gm. Gietrzwałd, pow. Olsztyński. Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 1025 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W prochowicach pow. 10 ar Na sprzedaż działki budowlane w Prochowicach położone w sąsiedztwie lasu na nowo powstającym osiedlu. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie: na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

533 600 zł1 840 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę o powierzchni 1840 m2 w Dobrzewinie. Działka znajduje się w bardzo uroczym i zacisznym miejscu Dobrzewina. Położona jest przy otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł680 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy z potencjałem inwestycyjnym, położonej w centralnej części Częstochowy przy ulicy 7 Kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł8 219 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezmiechowa Dolna, gmina Lesko na sprzedaż działka rolna Na sprzedaż działka rolna o pow. 82,19 ar, zakrzaczona i zadrzewiona w kształcie zbliżonym do prostokąta o zróżnicowanym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł214 m² 2 102,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Zwardoniu w przysiółku "myto ". Zwardoń to miejscowość przygraniczna , a nieruchomość oddalona jest od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 170 zł56,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.