Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

795 972 zł70,44 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kameralnej willi Słoneczny Stok Willa Słoneczny Stok to kameralna inwestycja składająca się z trzech niezależnych segmentów mieszkalnych, w których zaprojektowano zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż hale magazynowo-produkcyjne, położone na działce o powierzchni 4344m. Teren działki ogrodzony. Przed halą miejsca parkingowe, plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. 1 hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł22 000 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa jelenia góra Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Jeleniej Górze. Działka znajduje się przy drodze dk30 relacji Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 46m, na osiedlu Planty. Odnowiony blok czteropiętrowy, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Monitorowany, zadbany budynek administrowany przez renomowaną spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 050 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Nowa cena tylko 590 000,00! Oferta sprzedaży obiektu położonego w mieście Kleszczele na Podlasiu. Wydane warunki zabudowy dotyczące remontu, przebudowy i dobudowy dodatkowego obiektu. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł964 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 644 zł63 m² 13 057,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferowany jest dom o dużym potencjale inwestycyjnym, położony na przestronnej działce, która daje szerokie możliwości zagospodarowania. Budynek o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 580 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz ładnej działki, w spokojnej okolicy, niedaleko Parku Suntago? Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

519 990 zł27,73 m² 18 751,89 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł77 m² 3 896,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjnie położony lokal handlowy! Na sprzedaż oferuję lokal w doskonałej lokalizacji Świebodzic. Nieruchomość o pow. 77 m2 znajduje się na parterze z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem bez zwierząt. Mieszkanie puste. Umeblowana i wyposażona kuchnia i łazienka. Brak pralki. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bielsku-Białej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , idealne zarówno dla studentów, jak i młodych rodzin, które szukają spokojnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł165,53 m² 7 243,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lewa strona bliźniaka w stanie deweloperskim premium blisko Gdańska- mosty! lokalizacja: nieruchomość położona jest na osiedlu nowopowstających domów w Mostach. Lokalizacja miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł93,32 m² 6 215,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostępny od zaraz: odnowiony lokal 93 m w sercu Piły - ul. Kilińskiego Szukasz solidnej bazy dla swojego biznesu w miejscu, które żyje przez cały dzień? Na sprzedaż trafia wyjątkowo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 890 m² 986,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.890 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 720 zł86,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:25/41

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze w inwestycji Centrum Park 2 -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój, z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 038 zł59,44 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

180 040 zł1 286 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt prostokątny o bokach 49,25m x 26,06m x 49,63m x 26,10m.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł50,30 m² 13 061,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 874 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 28,74 ara , zlokalizowaną w Marcyporębie przy ul. Kalwaryjskiej. Działka jest objęta mpzp i w całości znajduje się w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal biurowy gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej. Atuty bardzo dobry stan techniczny, lokal biurowy po przeprowadzonym remoncie. Parking dla klientów klimatyzacja dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:711 m²

Jeśli marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Proponujemy na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom, położony w Maszewie Dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²21 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wieliczka / Czarnochowice, ul. Długa - klimatyzowane biuro do wynajęcia Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m , mieszczący się w kontenerze biurowym o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²69,86 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowo - handlowy położony w dobrym miejscu centrum Wałbrzycha. Nieruchomość idealnie nadaje się na każdą działalność (usługową, handlową, bankową). Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

60,26 zł/m²76 m² 6 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro typu open-space na 2 piętrze budynku biurowego w rejonie skrzyżowania Grochowska, ostrobramska, marsa. Oryginalne, wysokie, ciche, bardzo jasne, z dużym przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających łącząca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,01 m² 20 418,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Roi 10% | gotowiec inwestycyjny | kawalerka Z biznesem airbnb | rynek wrocławski (for English scroll down) top lokalizacja Rynek Wrocławski ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w uroczym i zacisznym miejscu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 550 zł124,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 124,45 m , położony w prestiżowej inwestycji w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 1-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł61,19 m² 12 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

224 440 zł5 611 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na obrzeżach wsi Rozwady oddalonej 2 km od Biskupca. Położona w niezwykle spokojnym i urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów i pól. W sąsiedztwie rozproszona.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76,97 m² 8 691,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż polecam Państwu ładne, słoneczne i przestronne M4 o powierzchni 76,97m2, znajdujące się na drugim piętrze bloku na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 485,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:567 m²

Makowisko / centrum miejscowości W ofercie sprzedaży są działki przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną w miejscowości Makowisko w otoczeniu bloków mieszkalnych. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,12 m² 9 611,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny w centrum ustronia. Tylko 549.000 ZŁOTYCH! PRZYJEDŹ, ZOBACZ, ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ! ROI - 9% ROCZNIE Z POTENCJAŁEM NA WYNIK DWUCYFROWY. To może być Twoja inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Ekskluzywne osiedle stokor vip apartamenty w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²128,45 m² 10 578 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

438 966 zł44,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rewelacyjną, nową ofertę -osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie. Jest to inwestycja składająca się z 160 mieszkań, 92 garaży i 48.