Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 000 zł230,12 m² 6 474,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na osiedlu Dąbrowa przy ul. Jarzębinowej - Komfort i Natura Marzysz o miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury? Poznaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł67,70 m² 10 782,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wszędzie blisko! Wyjątkowa lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w sercu malowniczej części kołobrzeskiej Starówki tuż przy parku. Mieszkać na Starówce to.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 221 m² 57,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Krzekotowice, gm. Pępowo,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł160,46 m² 1 589,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Posiadamy w sprzedaży duży, podpiwniczony, piętrowy dom o powierzchni użytkowej ok.160,46 m2. Jest on posadowiony na działce o powierzchni 900 m2 na której znajduje się, także budynek.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł66,90 m² 8 804,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 67 m , składające się z trzech funkcjonalnych pokoi, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

372 250 zł1 489 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana, pełne media, zielątkowo Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Zielątkowie mkw. o powierzchni ok 1360 mkw. Dobry dojazd mało.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | 45 m | Smart Home | Osiedle Piaski Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 5. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł81,53 m² 7 849,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękne mieszkanie w Centrum Miasta Lokalizacja : Centrum miasta, w pobliżu wiele punktów handlowych, restauracje, szkoły, apteki, miejsca kultu religijnego, a także parki. Kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,20 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działki budowlane na sprzedaż - Dobra | media! mpzp! tylko 10 minut od centrum bolesławca! Szukasz spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 892 zł38,49 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł36,24 m² 9 575,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł167 m² 11 916,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny dom wolnostojący nad jeziorem Tuchomskim. Efektowny ogród, dwa garaże, osiedle zamknięte! Lokalizacja: warzno to miejscowość, która stała się ze względu na urokliwe położenie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 864 zł44,16 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w Środzie Wielkopolskiej! Lokalizacja: ul. Strzelecka Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 1 w 3-piętrowym budynku Rozkład mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126,42 m² 6 082,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Dom pod lasem w miejscowości Miłoszyce (koło Jelcz Laskowice). Dom o metrażu 126,42m, duża działka, 5.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż ostatnia działka Polecamy atrakcyjną działkę znajdującą się w Niewodnicy Kościelnej gm. Turośń Kościelna. Powierzchnia i wymiary dają dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł46,52 m² 7 717,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Puszkina 2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni z dość dużą garderobą - pokoju. Na przedpokoju znajduje się szafa z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł84 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania Przestronne, rozkładowe, dwustronne, polecamy mieszkanie położone w centrum miasta, w bloku czteropiętrowym, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. ok. 140 m2 + piwnica i garaż. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 3 ar w Koninie na osiedlu Chorzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-o powierzchni około 1400m2 - Lublin. Budynek wolno-stojący. Hala ogrzewana, piec na olej opałowy. W budynku znajduję się cześć produkcyjna, biurowa, socjalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 002 m² 164,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona w miejscowości Niecki, w gminie Turośń Kościelna. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,50 m² 11 574,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pok., Tereny zielone, jezioro Strzeszyn, ul. Tadeusza Mikke 16 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

590 000 zł36 600 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu W pobliżu rzeki noteć niezwykła lokalizacja W olimpinie łączna powierzchnia 36.600 MKW OPIS OFERTY: Przepięknie położona działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

217 770 zł3 111 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W centrum szprotawy ul. 3-go maja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Szprotawie, przy ul. 3-go Maja, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 606 m² 260,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż, jezioro. Złotów Zapraszam do zakupu działki budowlanej o pow. 1606m2, położonej przy ul. Jagiełły w Złotowie, położonej W pierwszej linii od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²138 m² 5 382 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Lokal biurowy powierzchnia ok. 138 m2 (1p.) - do wydzielenia dowolny moduł wg zapotrzebowania Standard biura: - klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 000 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działka inwestycyjna położona w Jasieniu w okolicy obwodnicy i stacji bp o pow. 1000 m2. Przy drodze wszystkie media. Więcej szczegółów udzielamy.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 024 m² 144,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy idealną działkę położoną w Babicach (koło Oświęcimia) przy ulicy Spacerowej. Działka w drugiej linii zabudowy o powierzchni 1024 m 2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł27,19 m² 6 951,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 066 m² 149,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia dużą, atrakcyjnie położoną, jedną z ostatnich działek zlokalizowaną w spokojnej części Karczowa gm. Dąbrowa nieopodal Opola. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł578,58 m² 6 567,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż- złotów budynek warsztatowo-mieszkalny oraz budynek magazynowy W obiekcie funkcjonuje świetnie prosperujący zakład wymiany opon/ warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 500 zł51,89 m² 10 782,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,74 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z dużym, słonecznym tarasem położone W słupsku przy ul. Zamiejskiej O powierzchni 64,74 m2! dostępne od zaraz! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Warszawy na Zasolu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 050 m² 81,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Grunt we wsi Świętajno w powiecie Oleckim. Działka budowlana z widokiem i dostępem do jeziora Mulistego. Nieruchomość w sąsiedztwie lasów. Grunt nr.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł170 m² 2 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nr oferty2091 Babiak Cena 440 000 pln Powierzchnia 170 m2 Cena za m2 - 2 588,24 zł/m2 Działka 846m2, ogrodzona, uzbrojona. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej Na sprzedaż Dom piętrowy w Babiaku.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 000 zł9 634 m² 106,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą zakupu atrakcyjnej nieruchomości w Pionkach o powierzchni 0,9634 ha położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł2 700 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dwikozach przy ul. Kolejowej. Do wynajęcia plac utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł1 012 m² 200,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.