Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

550 000 zł135,96 m² 4 045,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Parterowy dom wolnostojący Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w cuprum house Prezentujemy Państwu ofertę dom jednorodzinnego parterowego o powierzchni całkowitej 135,96 m2 ( użytkowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł144,19 m² 18 031,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na wzgórzu przy ulicy Szkolnej, zaledwie 700 metrów od kazimierskiego Rynku stoi nowoczesna willa o powierzchni całkowitej ok. 180 m . Posadowiona na działce 495 m , została pomyślana.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł769,22 m² 22,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:861 m²

Do wynajęcia budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej pow. 769,22 m położony w miejscowości Puszczykowo. Obecnie budynek stanowi siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,50 m² 6 076,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Zabrze, ul. Wolności 542D 52,50 m , 2 pokoje, 4 piętro (blok 4-piętrowy) + piwnica. Mieszkanie do odświeżenia, po generalnym remoncie ok. 5 lat temu - w praktyce wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł26 m² 20 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,39 m2 z balkonem gotowe do odbioru. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie (15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł201,06 m² 13 428,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 373 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 201,06m2! Z garażem dwustanowiskowym położony w miejscowości Mierzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł8 300 m² 6,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki o powierzchni łącznej 83 ary. Lokalizacja- uszew, gmina Gnojnik, powiat brzeski. Znakomita oferta na rekreację bądź ubezpieczenie w Krus. 80,4 ary przeliczeniowe. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł244,20 m² 5 524,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

27,93 zł/m²24,27 m² 678 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku dworca po modernizacji w Łańcucie przy ul. Kolejowej 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²140 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne biuro w Apartamentowcu przy ulicy Żelaznej .Składa się z 3 zamykanych gabinetów,dużej otwartej przestrzeni nadającej się na salkę.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł411 m² 291,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu działki rekreacyjne zlokalizowane w wyjątkowym zakątku Suwalszczyzny nad jeziorem Szelment Wielki. Nieruchomości położone są w jedynym w skali całego kraju miejscu-.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł4 842 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana położona w centrum wioski Nożyno w otulinie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi z dostępem do strumienia łączącego rzekę Skotawę z jez.Trzebierz.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 900 zł269 m² 6 319,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola. Opiekun oferty: sebastian Święcicki telefon   Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

184 815 zł1 369 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł990 m² 282,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²90 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: powierzchnia usługowa 90,5m , parter kamienicy. Lokal składa się z sali ekspozycyjno- usługowej około 60m , pomieszczenia biurowego, aneksu kuchennego oraz 2 toalet. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł58 600 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę o powierzchni 5,86 ha, położoną w bliskiej okolicy Nowogardu. Jest to działka rolna, pełno własnościowa. Działka idealna pod uprawy, dotacje unijne, inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 060 zł5 694 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana składająca się z trzech działek o łącznej pow. 5694m2, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Plan zagospodarowania - uchwała nr XLI/1259/2020.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł63,64 m² 29 855,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Port Praski / 3 pokoje / 63,64 m2 Prestiżowe apartamenty nad Wisłą Bliskość natury, szybki dostęp do komunikacji miejskiej Wygoda życia, najwyższy standard architektury :dla kogo : Idealny dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Piła

Piła,wielkopolskie

12,50 zł/m²213 m² 2 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Z ogromnym potencjałem wspaniałe, klimatyczne wnętrze z widokiem na miasto - ścisłe centrum Piły - Na wynajem lokal o powierzchni 213 m 2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł69,08 m² 24 319,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie U nas Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Vena Mokotów. To idealna propozycja dla osób ceniących najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł83,95 m² 8 933,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

- rezerwacja - Oferujemy Państwu nowoczesny dom znajdujący się w miejscowości Goleniów. Nieruchomość znajduje się na działce własnościowej 228 m2. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 370 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 usytuowana w miejscowości Niemce - gmina Niemce. Wymiary : szerokość - 52 m, długość - 26,3 m Media przy działce : woda - prąd, gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł114 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:224 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego obiektu handlowo-usługowego o pow. użytkowej 89,64 m2, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji, z świetnym miejscem na wywieszenie reklamy. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł127,89 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Iwinach. To propozycja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3000 m2 w Tomaszkowie (prestiżowa podolsztyńska miejscowość). W odległości kilkuset metrów od działki dwa atrakcyjne turystycznie i krajobrazowo jeziora (naterskie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 250 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kudrowice, gmina Pabianice. Działka ma wymiary ok 25x50m. Teren jest wyrównany. Media: prąd na działce woda w drodze Okolica: najbliższy sklep-.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, przestronnego oraz bardzo klimatycznego domu w Kamińsko. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,17 m² 7 504,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień i jednocześnie dobrze trzyma wartość? To 2 pokoje na 1. piętrze z pełnym rozkładem i osobną kuchnią świetne zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł11 266 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1,1266 ha (112,66 arów), położona w miejscowości Sędziszów Małopolski, obręb Borek Wielki, przy ulicy Jastrzębiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł246 m² 2 235,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 481 m²

Dom z duszą i możliwościami adaptacji - Laskownica Wielka, gm. Gołańcz, na sprzedaż Zestawienie powierzchni: mieszkanie: 145,26m 2 Poddasze do adaptacji na pokoje - ok. 50m 2 Sala - 80m 2.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł977 m² 982,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w prestiżowej części Lublina. W mpzp oznaczona 11mn. Dopuszczalna zabudowa bliźniacza I szeregowa! Lokalizacja - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł76 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal na Ruczaju. Jest po mieszczenie składające z pomieszczenia głównego ok 50m2 oraz dwóch mniejszych wydzielonych pomieszczeń z drzwiami. Lokal znajduje się z przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 244 m² 79,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 750 000 zł1 731,10 m² 6 209,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy Z bezpośrednim dostępem do dworca kolejowego Centrum miejscowości Luzino | Strategiczna lokalizacja | Nowoczesna hala usługowa | Garaż podziemny | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł64,43 m² 8 520,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: nowoczesne mieszkania na piętrze w kameralnym budynku 4-lokalowym - z osobnymi klatkami schodowymi, balkonem i miejscem postojowym. Lokalizacja: mietniów Cena: 549000 zł (8.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł297 m² 3 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

| duży dom jednorodzinny, wybudowany w centrum miasta, na bocznej cichej uliczce. Powierzchnia całkowita domu 297 m2. Powierzchnia użytkowa około 156 m2. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupokojowy apartament | Kamienica Muranów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowego, przestronnego dwupokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 406 m² 241,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy - Przypki, gm. Tarczyn | 1406 m Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1406 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 718 zł48,07 m² 10 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.