Nieruchomości

239 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

799 999 zł123 m² 6 504,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Cisza, zieleń i technologia 35 minut od Wrocławia Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Wilczkowie przy ul. Lisiej miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,50 m² 7 260,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Nieruchomość na sprzedaż w Minkowicach Oławskich Nowa Atrakcyjna Cena! Z przyjemnością prezentuję nieruchomość położoną w malowniczej wsi Minkowice Oławskie, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 408 zł37,52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie nowa inwestycja Lokalizacja: ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku w atrakcyjnej części Czechowic-Dziedzic. To.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł918 m² 206,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż - piękna działka budowlana W zielonce 918 m | Media na działce | Asfalt i chodnik | Przystanek mzk 100 m Przedmiotem sprzedaży jest piękna, w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł90 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z prywatnym ogrodem w Mierzynie Do wynajęcia stylowy, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 90 m2, położony na piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Wyjątkowa rezydencja klasy premium w centrum Józefowa k. Otwocka - gotowa do zamieszkania! Przedstawiamy unikalną ofertę - ekskluzywną rezydencję o powierzchni użytkowej 345 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 938 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie W pepper house! Działka będąca przedmiotem sprzedaży znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Żukowo przy ulicy Sosnowej. Optymalna bliskość dróg.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ul. Bolesława Czerwieńskiego w Krakowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 431 m² 118,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłasność) na odcinku 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²53 m² 2 385 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni ok. 53 m2 zlokalizowany w centrum Orłowa przy Alei Zwycięstwa - głównej arterii Trójmiasta. Lokal usytuowany na I piętrze, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł5 600 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam- działkę budowlaną , w miejscowości Hucisko , gmina Niwiska , powiat Kolbuszowski , o powierzchni łącznej 56,00 a położonej w pobliżu lasu. Klasa gruntu Ł IV 37 arów ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53,50 m² 5 233,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

52 zł/m²112 m² 5 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum biurowe to idealne miejsce dla Twojej firmy. Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa na 4 piętrze ,składająca się z : 33M2 jedno pomieszczenie 78M2 dwa pomieszczenia wysokość czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 341 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia teren pod usługi lub zabudowę mieszkaniową w odległości ok. 5km od Zatora - Energylandii. Do kupienia nieruchomość składająca się z działek nr 1072/3 oraz 1072/4.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 815 m² 3,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia w pełni wyposażony i działający kompleks handlowo-usługowo-produkcyjny położony w centralnej części miejscowości Rzemień.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł65 m² 30 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 65m. Skrzyżowanie Alei Solidarności i Alei Jana Pawła Idealne na biuro, kancelarią, usługi. Bezpłatny parking obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł31 200 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam niepowtarzalną ofertę dla osób poszukujących absolutnej prywatności, przestrzeni i bliskości natury, bez konieczności rezygnowania z szybkiego dojazdu do miasta. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł3 383 m² 81,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 3383 m (dz. nr 112) położona w pięknym, spokojnym miejscu w Dobromierzu tuż przy ul. Podgórnej. Obszar, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Chęciny,świętokrzyskie

600 000 zł35 m² 17 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

| na sprzedaż dom wybudowany na zgłoszenie o pow. ok. 50 m2 usytuowany na działce o pow. 13100 m2 zlokalizowany w miejscowości Radkowice, gm. Chęciny. Dom jest całoroczny w jego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł870 m² 356,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Ciasnej: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo - usługowej, - oddalony ok. 1 km od drogi krajowej E43, - na terenie przeznaczonym pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 611 m² 139,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1611 m2, położona w miejscowości Borkowo, gm. Nasielsk. Przeznaczenie w planie ogólnym gminy - budownictwo jednorodzinne Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł7 849 m² 624,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania udział wynoszący 1/2 w działce inwestycyjnej. Teren wprost stworzony pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta, przy głównym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 750 zł450 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego obiektu magazynowego z częścią socjalno-biurową. Powierzchnia całkowita wynosi 474 m , z czego część biurowo-socjalna obejmuje 24.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 200 zł5 921 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5921 m , zlokalizowana w miejscowości Widlino, gmina Pucki ( mpzp P,U), nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł9 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka inwestycyjna w Grodzisku Mazowieckiego. Wymiary: 62m x 171m Działka zlokalizowana bezpośrednio przy zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Brak Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 175 zł53,27 m² 10 872,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o układzie dwustronnym, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji , zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł689 m² 275,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość budowlaną w miejscowości Kostomłoty Pierwsze , gm. Miedziana Góra, pow. kielecki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł30 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania położonego na popularnym osiedlu Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m , położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł65,41 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Na sprzedaż przestronny dom o pow. 296 m z garażem dwustanowiskowym (ok. 38 m ), usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1111 m idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 778 m²

Działka 2,3 h wraz z domem ul. Bławatkowa, lublin Budynek mieszkalny: - zbudowany z cegły - parterowy - ok 80 metrów powierzchni - murowany Dodatkowo budynek gospodarczy i stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta przestronne mieszkanie Z balkonem W zgorzelcu. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 960 zł1 948 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Błeszno o powierzchni 1948 m . Działka: o pow. 1948m wymiary: szer. ok 36.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane mieszkanie w Mysłowicach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 295 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości idea poleca: działka gruntu nr 135/2 i 137/2 o łącznej powierzchni 4295 mkw. Szerokość działki - 22 m. Lokalizacja: płock, obręb Trzepowo - ul. Sierpecka. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 159 m² 139,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna 31,59 ara - Jarosław, prawomocne pozwolenie na budowę na 10 mieszkań w zabudowie bliźniaczej! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu ( Podczele ) Mieszkanie do własnej aranżacji, przestronne. Położone w budynku kilkurodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia