Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

496 000 zł1 600 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1600 m Brwinów, wjazd z drogi asfaltowej Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1600 m, położona w doskonałej lokalizacji w Brwinowie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,54 m² 9 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w 4-ro piętrowym bloku jednoklatkowym po termoizolacji. Ścisłe centrum Błonia. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

79,66 zł/m²59 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy- wynajem Katowice Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 59 m2 znajdujący się w budynku sądu w Katowicach. Miejsce mieści się na niskim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 869 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 190 m , położony w Poraju. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²170 m² 2 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kasja Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne biuro w odremontowanej kamienicy, położonej w samym centrum miasta - łatwy dostęp do strzeżonego parkingu oraz komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie (bronowice). Na powierzchnię 65 m składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł26,68 m² 8 020,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,68 m , położone na parterze budynku przy ul. Szarych Szeregów na poznańskich Podolanach. Lokal składa się z dwóch pokoi w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł58,44 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do wprowadzenia | 58,44 m | balkon | miejsce postojowe | kępnona sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 58,44 m , położone na 1 piętrze (druga kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch domów wraz z budynkami gospodarczymi posadowionych na jednej, zagospodarowanej działce o powierzchni 425m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 340 zł66,54 m² 7 669,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

** oferta od dewelopera** zero % prowizji brak podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Dębowa Park realizowaną na Osiedlu Dębowym w Gogolinie. Przedmiotem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum Wałbrzycha.Nieuchomość o powierzchni 202m2 usytuowana jest na parterze oraz pierwszym piętrze kaminicy. Lokal posiada witryny wystawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł2 900 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 2900 m2 z warunkami zabudowy w Nowych Kiełbonkach / super okazja : 31 zł za 1 m2! Uwaga : dla działki wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

16,75 zł/m²209 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal handlowo - usługowy W centrum chodzieży Sklep wielobranżowy? Hurtownia wielobranżowa? Siłownia? Studio fitness? Oferujemy duży lokal z wejściem od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,50 m² 15 107,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 4-pokojowe w pełni urządzone i wyposażone dwustronne, ustawne mieszkanie z ogromnym potencjałem na wrocławskim Tarnogaju przy ul. Pięknej. To co wyróżnia tę nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł54,20 m² 11 715,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł126,11 m² 25 087,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English below Czy można mieszkać 5 minut od tętniącego życiem centrum, a jednocześnie budzić się przy szumie rzeki i śpiewie ptaków? Emaus to adres, który udowadnia, że nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - w budynkach o zabudowie bliźniaczej Siemianice - od dewelopera Rynek pierwotny - 0% prowizji i brak podatku pcc Prowadzimy finansowanie - kredyt hipoteczny od A do.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 667 m² 79,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki, zlokalizowanej w Santocku - malowniczej miejscowości w gminie Kłodawa, około 10 min od centrum Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 841 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 2 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości kromnów. Działki o powierzchni 1841m2 oraz 1966m2- w cenie 150zł/m2. Istnieje możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł39,12 m² 28 118,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 39 m | 2019 r. | duży balkon 7 m | gotowe do wprowadzenia | garaż | ul. Hubnera Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł860 m² 918,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży gospodarstwo rolne we wsi Milików koło Nowogrodźca. Szczegóły oferty: - nieruchomość posadowiona na działce rolno - budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

870 320 zł3 784 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, położoną w urokliwym lesie, z niezwykłym widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł1 195 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 1858/53 i pow. 1545 m , na której zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,65 m² 9 457,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Rzeszowa na osiedlu Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

22 573 575 zł36 705 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Duchnice, w gminie Ożarów Mazowiecki, przy ulicy Ożarowskiej. Podstawowym przeznaczeniem gruntu są usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł772 m² 180,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! istnieje możliwość nabycia dwóch sąsiadujących ze sobą działek!.

Szczegóły ogłoszenia

610 zł11 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulny pokój w 4- pokojowym mieszkaniu na wysokim parterze 3-piętrowego bloku przy ul. Zana 50 w Lublinie. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł12 385 m² 76,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka siedliskowa w gminie Góra Kalwaria. Urocza, cicha okolica. Na wjeździe szerokość 48 metrów, głębiej rozszerza się do 120 metrów. Uzyskane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Jagiełły 5. Osiedle Batorego, obok szkoły podstawowej nr 9. II piętro, 61 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, i przedpokój. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,90 m² 7 172,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! 1790M Nowy Sącz os. Millenium 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, pow. 38,90 m2, II p, piwnica, balkon. Cena: 279 000 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,60 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie Turek, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , po generalnym remoncie wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Lokal dostępny od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł289 m² 69,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, gm. Świeszyno, położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, par lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 800 zł49,10 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Skrajnica gmina Olsztyn, dom na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży dom do remontu w Skrajnicy przy ulicy Gwiezdnej. Działka zabudowana niedużym domem o powierzchni 70 m2 wymagającym nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł342,60 m² 963,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję do sprzedaży dom wraz zabudowaniem gospodarczym i dwiema kondygnacjami do adaptacji z przeznaczeniem na mieszkania. Nieruchomość wymaga remontu, natomiast układ pozwala na wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł51,98 m² 36,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

57,65 zł/m²232 m² 13 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 232 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta pomiędzy Placem Dominikańskim, a rynkiem. Pomieszczenie Open space z możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Suchostruga,mazowieckie

850 000 zł17 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania gospodarstwo, nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi budynkiem garażowo-gospodarczym na terenie o powierzchni 1,7h. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł21,27 m² 21 156,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Rewal - nadmorski klimat, który przyciąga przez cały rok Rewal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych miejscowości wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Słynie z szerokiej,.