Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

850 000 zł97 m² 8 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Ładny drewniany dom w malowniczej i zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: osolin to malownicza miejscowość położona w pobliżu Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 220 zł64,79 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,79m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Krzyżówki na Warszawskim Żeraniu we flagowym projekcie Riviera Park renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,70 m² 7 330,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy pilskim deptaku W mieszkaniu właśnie zakończono remont! ogrzewanie i podgrzanie wody.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, historyczny dom położony w sercu Gdyni. Nieruchomość otoczona przestronnym ogrodem o powierzchni 760 m , z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

41,60 zł/m²381,50 m² 15 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: stare Miasto, okolice Rynku Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa - 356 m2,położona na 5 piętrze. Lokal znajduje sie w centrum miasta, blisko Rynku, na wysokości ul.K.Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 230 zł42,10 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro ostoja prezentuje: mieszkanie nr 2 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Osiedlowej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 723 m² 27,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krawce. Działka jest o powierzchni 47,23 ar (30x160 m) to doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł25 588 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży zespół przepięknych działek położonych w miejscowości Mokas, w niedalekiej odległości od Żelazowej Woli (3 km), sochaczewa (9 km). Odległość od Warszawy 40 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w nowo oddanym budynku przy ul. Zawadzkiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie z klimatyzacją. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł373,60 m² 4 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Wyjątkowy dom wolnostojący w otulinie przyrody, tuż przy Odrze Pogalewo Wielkie, gmina Brzeg Dolny Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2000 m.kw. wymiary: szerokość od ulicy 30 m i.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1105 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny) położona w miejscowości Bolesławowo, gmina Skarszewy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²95 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni około 95m2 zlokalizowany w Centrum Szczecina przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na powierzchnię lokalu składa się duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom po pełnej modernizacji przeprowadzonej kilka lat temu! Nieruchomość składa się z: parteru składającego się z: dużego salonu jadalni z widokiem na ogród funkcjonalnej kuchni Korytarza 2.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²92,09 m² 8 116 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

po generalnym remoncie w 2019 preferowany okres najmu min 12 miesięcy stawka za mkw 78 zł netto całkowity czynsz z opłatami 11 317 zł netto+vat czynsz nie uwzględnia opłat za energię.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł129 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cichawa gm. Gdów - dom jednorodzinny o pow. użytkowej 129 m 2 na działce 10 ar. Przedmiotem oferty jest dom położony w miejscowości Cichawa w gminie Gdów. Dom aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 133 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Łeby z pozwoleniem na budowę domu! Możliwość zakupu działki na raty notarialne! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, w otoczeniu przyrody i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł165 m² 5 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:347 m²

Dom dla rodziny, która chce mieć więcej przestrzeni Gorzów Wielkopolski | zabudowa bliźniacza | ok. 160 m powierzchni całkowitej Nowy rozdział w spokojnym miejscu Są decyzje, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł55 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament 55 m Warszawa Wilanów (zawady), ul. Syta 124 Przestronne, nowoczesne mieszkania o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 285 m² 108,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona w miejscowości Gady, zaledwie 13 km od Olsztyna. Obejrzyj film: (jeśli nie widzisz filmu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 940 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 9940 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł213,47 m² 6 511,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 900 zł143,20 m² 6 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,10 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, ul. Włókniarzy | 51,10 m | parter | ogródek | budynek z 2020 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł15 696 m² 439,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,6 ha m2, wymiary działki 48 m x 327 m Teren zlokalizowany bardzo blisko wjazdu na trasę, w najbliższej okolicy hale magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

237 600 zł880 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje działek w miejscowości Ignatki Najatrakcyjniejsza działka w okolicy! Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 880m2, 881m2, 907m2, 907m2 Cena to 270 m2.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do wynajęcia halę o powierzchni 1500m2 wraz z towarzyszącą powierzchnią biurowo-socjalną Parametry: - posadzka epoksydowa - Doświetlenie światłem dziennym przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²32,60 m² 2 282 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

156 700 zł9 244 m² 16,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 9244 m2, położonej w Brzeszczach przy ul. Krasickiego i Drobniaka, zapisanej w księdze wieczystej kr1e/00042050/5 prowadzonej przez Sąd.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Szczucin,małopolskie

50 700 zł3 900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa leżąca w małopolsce w powiecie dąbrowskim w miejscowości Szczucin. Centrum Logistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł54,24 m² 4 793,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w centrum osiedla Kościuszkowców Swarzędz Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 54,24 m2 położony w samym sercu osiedla Kościuszkowców.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27,71 m² 22 013,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,71 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno tuż obok Placu Grzybowskiego oraz Pałac Kultury i Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł132,85 m² 3 010,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż solidny, murowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 133 m , położony na imponującej działce 2100 m w Dąbrowie Białostockiej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowany o powierzchni 48m , położony na parterze budynku z windą w centrum miasta. Mieszkanie urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 434 m²

Dom z duszą, dużą działką, stajnią i potencjałem agroturystycznym - Rozwory, gm. Debrzno, woj. pomorskie Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł276 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny, komfortowy wolnostojący dom jednorodzinny z dużą działką - idealny dla rodziny w otoczeniu.