Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje prestiżowy apartament o powierzchni 45 m2 w nowoczesnej inwestycji "novum III" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

560 880 zł11 400 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W narwii *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w Narwii. Działka o powierzchni ok 1.14 ha o wymiarach ok 30 m x 390 m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł1 200 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home Expert oferuje na sprzedaż piękną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach. Działka w pełni przygotowana do budowy. Brak potrzebnych zgód na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 400 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka rolno-leśna w miejscowości Trzylatków Duży w gminie Błędów, pow. grójecki. Jej powierzchnia to 4400m2. Szeroka na 27,5m, długa na około 160m. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł119 m² 8 151,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 119 m2, położony na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość budowana przez osobę prywatną z materiałów wyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 40 m | Lake Hill Sosnówka | 1 piętro | balkon | widok na las Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy apartament o powierzchni ok. 40 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł215,24 m² 6 035,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

NA sprzedaż bardzo ładny energooszczędny (panele fotowoltaiczne na starej umowie) dom W zabudowie bliźniaczej W przeźmierowie Dom o powierzchni 215,24 m2 z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 373 m² 108,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1373 m , położona w prestiżowej i spokojnej części Kielce - Dobromyśl. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,15 m² 17 409,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Do sprzedaży dwie sąsiadujące ze sobą kamienice w centrum o łącznej powierzchni mieszkalnej ok 1200mkw obejmujące 26 lokali mieszkalnych : - 11 mieszkań jest wolnych i 1 lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania wygodnego do życia? Ta propozycja, to około 52m2, dwa pokoje: wygodne, przemyślanie urządzone i gotowe do wejścia. Z dodatkowymi powierzchniami: poddaszem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 361 m² 130,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny lub zabudowę rekreacyjną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3361 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu (ok. 51 m x 65 m). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 981 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł218,30 m² 7 324,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, wolnostojący dom z 2005 roku, położony w malowniczej dzielnicy Biała przy ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze + lokal usługowy na parterze w stanie deweloperskim budynku w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. Na piętrze mieszkanie 83m.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 145 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,45 ar, położoną w Tarnowie przy ul. Żytniej, w spokojnej i zielonej części miasta, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł1 877 m² 143,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w urokliwym i doskonale skomunikowanym Czarkowie powiat pszczyński. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! - Brak.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł168 m² 4 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 855 m²

Dom W nowym dworze, gm. Szydłowo Działka o pow. 4855m2 Dom o pow. użytkowej 168m2 Szukasz ciszy , przestrzeni i kontaktu z naturą a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni dowolnej, położonej w uroczej miejscowości Ćwiklice, zaledwie kilka kroków od lasu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,95 m² 8 673,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł139,19 m² 12 206,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 250 zł66,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,80 m² 5 567,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie Częstochowa - Al. Niepodległości Lokal mieszkalny( odrębna własność, księga wieczysta) o powierzchni 45,80 m 2 Ustawne mieszkanie, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

25,52 zł/m²70,53 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w Radłowie. Szukasz lokalu biurowego? Zależy Ci na nowoczesnym wnętrzu pełnym przeszkleń? Zależy Ci na większym metrażu? Chcesz być dobrze skomunikowany z autostradą A4?.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 010 m² 127,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2. Działka znajduje się w miejscowości Prabuty przy ulicy Różanej. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł40,70 m² 9 336,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43 m² 13 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Gajowicka. Powierzchnia mieszkania - 43,01 m2 + Balkon - 3 m2 + 2 Piwnicy - 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł170,90 m² 7 366,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o powierzchni 151,9 m , z dodatkowym garażem o powierzchni 19 m w bryle budynku, został zaprojektowany w sposób przemyślany i konsekwentny. Każda przestrzeń ma tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży willa z 3 niezależnymi apartamentami w sylowym domu zaledwie 10 min od głownego deptaku w Karpaczu Mieszkania położone na trzech poziomach budynku Jedno na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55,50 m² 71,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,50 m.kw. położone w budynku przy ul. Bakaliowej na osiedlu Lipa Piotrowska. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wadowice

Wadowice,małopolskie

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem hale produkcyjno - handlowo- magazynową po generalnym remoncie. Hala o pow. użytkowej o k. 50 0 m2 z zaplecz em socjaln ym oraz biurowym. Teren z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 354 m² 166,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (34m x 40m). Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ok. pół domu - wydzielone mieszkanie o pow. 99,44m2 położone na parterze budynku ( 2 lokalowego ) 4pokoje , kuchnia , łazienka , kominek, taras z zejściem do ogrodu ( pow. gruntu do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 800 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży dwie działki o łącznej pow. 1,08 ha, położone w miejscowości Dąbek, w gminie Stupsk,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 256 m² 22,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje działkę w Opatowie! Na sprzedaż działka o powierzchni 2256 m , idealna pod inwestycję lub rekreację. Szczegóły działki: szerokość: 15 m długość:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, warszawa, ochota, stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł509 m² 1 196,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z eleganckim sąsiedztwem apartamentowców. Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji - pomiędzy morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Powierzchnia działki: 509 m2, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

271 000 zł2 170 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 2170 m2 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Żarki. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu działkę w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 360 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media w drodze. WZ: - na budynek 400m2, - wysokość 10m i/lub tarasy +-20 %, - powierzchnia biologicznie czynna minimum 25%, - powierzchnia.