Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m2. 2 piętro, ul, sarmacka. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z jadalnia (14 m2), 2 oddzielnych pokoi ( 15, 13m2),łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż pensjonat w turystycznej i tętniącej życiem miejscowości Karwia znanej z pięknej piaszczystej plaży Wolnostojące, bardzo zadbany pensjonat o powierzchni 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 956 zł42,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącego domu położonego w Zielonej Górze. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 140 m2 została wybudowana w połowie lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 200 m² 14,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału lub rozległej przestrzeni do realizacji projektów z dala od miejskiego zgiełku? Ten unikalny kompleks działek rolnych w Trzebiatowie to.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł305 m² 226,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w Darłowie - 305 m2, blisko morza Na sprzedaż oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 305 m2, położoną w malowniczym Darłowie, zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Nowoczesny segment z wysokim poddaszem | Centrum Kobyłki | 2 miejsca postojowe | Ogród narożny Na sprzedaż funkcjonalny i stylowo wykończony segment w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie***działka 503 m2 *** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

857 835 zł86,65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji/86,65 m2/2 mieszkania/fotowoltaika/klimatyzacja/rek uperacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch mieszkań położonych na piętrze nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 187 m² 117,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykła działka budowlano - usługowa, położona w krainie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł12 400 m² 13,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży czterech nieruchomości rolnych, położonych w miejscowości Bądków Pierwszy, gm. Przykona w powiecie tureckim. Działki położone są w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,45 m² 12 977,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Mieszkanie w sercu Oliwy - idealne pod wynajem lub dla młodej osoby/pary Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,45 m + wc na korytarzu (3,4 m ), zlokalizowane w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,80 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny na ulicy Ludowej Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wysokiem Mazowieckiem. Spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 403 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w malowniczej wsi 8km od morza Działka budowlana o powierzchni 1403 mkw. w kształcie trapezu o wymiarach ok. 45 x 35 m, położona w środku wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

720 000 zł128 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży polecamy urokliwy dom usytuowany przy lesie w Łochowie pod Bydgoszczą. Charakterystyka domu: - dom funkcjonalny o powierzchni użytkowej 128 m 2 - nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł106,30 m² 4 412,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z ogrodem i poddaszem | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową kameralne osiedle w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł140,35 m² 4 631,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Ignatki, przy ulicy Miłej, gmina Juchnowiec Kościelny. To unikalna okazja, by stać się właścicielem domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,32 m² 9 930,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- nowa, niższa cena! - Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po nieruchomości! (na Otodom - kafelek pod zdjęciami) W naszej ofercie przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 153 zł64,21 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł185 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Hala magazynowa blisko centrum Skawiny We speak English / Розмовляємо Українською Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna w Skawinie. Hala 185 m2 idealnie nadaje się jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,40 m² 14 655,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława Tokarza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł88,88 m² 20 252,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal z najemcą Praga Południe : - Metraż 88 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ustawne studio 27,6m2 z wieloma udogodnieniami obok Wawelu - Apartamenty Kościuszki 22 Lokalizacja: rewelacyjne i szybkie połączenie komunikacyjne z całym Krakowem, pieszy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:725 m²

Domek letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania 100 m od jeziora! Marzysz o własnym miejscu blisko natury, gdzie odpoczniesz od codziennego zgiełku? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł735 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Licheń Stary, objętej mpzp. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 735 m2 Typ działki: budowlana Media: kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Ciepły i przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji! fotowoltaika na starych zasadach cena do negocjaji Bierkowice Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 568 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z możliwością przekształcenia na usługową o powierzchni 1568m (28m x 60m), działka.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł397 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Budynek do remontu w centrum Koronowa z działką 397 m - Cena do negocjacji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 397 m , zabudowana budynkiem wymagającym generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

888 zł2 400 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 125 obręb dąbrowa o powierzchni 2.400,00 m2, działka niezabudowana (nieregularny kształt) położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulny, funkcjonalny apartament o powierzchni 30 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Cystersów na krakowskich Grzegórzkach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

70,51 zł/m²78 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę nowoczesnego lokalu komercyjnego na wynajem o powierzchni 78 m 2 znajdującego się na Osiedlu Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz bez zaliczek na wodę wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 522 250 zł8 850 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż sześć sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 8 850 m położonych w malowniczym Bielkowie, w gminie Kolbudy. To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 m² 11 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o pow. 44m2 wraz z 10m balkonem z wyjściem z dwóch pokoi usytuowane na 3piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 610 000 zł236,25 m² 11 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje prestiżowy apartament o powierzchni 45 m2 w nowoczesnej inwestycji "novum III" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

560 880 zł11 400 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W narwii *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w Narwii. Działka o powierzchni ok 1.14 ha o wymiarach ok 30 m x 390 m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł1 200 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home Expert oferuje na sprzedaż piękną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach. Działka w pełni przygotowana do budowy. Brak potrzebnych zgód na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 400 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka rolno-leśna w miejscowości Trzylatków Duży w gminie Błędów, pow. grójecki. Jej powierzchnia to 4400m2. Szeroka na 27,5m, długa na około 160m. Prąd.