Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 000 zł74,32 m² 6 660,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe w Kamiennicy w centrum Wejherowa tuż przy Parku Majkowskiego. Idealna propozycja do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł62 m² 11 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł160 m² 5 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m , z dużą piwnicą 80 m i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 197 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną. -1197 m2 -wymiary 25x47, -maksymalną wysokość zabudowy - 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

336 700 zł962 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą codziennego życia? Ta atrakcyjna działka położona w malowniczym Baranówku, zaledwie 8 km od Mosiny i około 25.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł4 800 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4800m2, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: część rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 668 m² 77,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Brzeziny, gmina Przystajń, powiat kłobucki. Nr ewid: 67/6, obręb 0004 Brzeziny Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nową mikrokawalerkę typu Studio dla 1-2 Najemcy/ów w nowo zrewitalizowanej kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Mikrokawalerka znajduje się na ul.Kowieńska 10-200 m od Atlas Arena.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł17 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna pod mpzp o powierzchni 17 500 m2. Działka położona przy drodze wojewódzkiej. Objęta mpzp zabudowa usługowa: - powierzchnia biologicznie czynna 40%, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,10 m² 16 811,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł31,30 m² 31 309,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Unikalna kawalerka z duszą - tylko kilka minut od morza! Atuty: świetna lokalizacja w samym centrum Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 030 zł50,37 m² 9 311,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję bardzo atrakcyjną powierzchnię usługową o łącznej powierzchni 130.91 m2 Lokal jest usytuowany na parterze o dużych witrynach oraz wejściem od strony głównej drogi. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Marylka gm. Tarczyn. Media: prąd i woda, światłowód w drodze asfaltowej Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł237 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:711 m²

Biuro Nieruchomości Muraszko prezentuje Państwu komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na os. Czarne w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 237 m2, użytkowej 179 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł6 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 68 ar w Czułówku k/krakowa. Nieruchomość zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod: zabudowę usługową, nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł206,31 m² 9 694,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:971 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, położonego w spokojnej i zielonej części Połczyna-Zdroju. To.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zastała wydana decyzja o warunkach zabudowy! Na sprzedaż foremna, płaska działka pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowana w Mieroszynie, w województwie pomorskim, w powiecie puckim,.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł420 m² 88,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady wraz z prawem do użytkowania działki ogrodniczej położonej na terenie świetnie zlokalizowanego terenu ogrodów działkowych rod " Odnowa" w Gdańsku Siedlcach ( niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł37,28 m² 12 043,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokoje z tarasem 30 m obok Zalewu ul. Klonowa 37a Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,28.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wałbrzych,dolnośląskie

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Piecki-Migowo (morena) Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na parterze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sprzedaż mieszkania przy ulicy Santockiej w Szczecinie. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem pięknego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 267 410 zł7 635 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7?635 mkw., położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Pracka w gminie Piaseczno, niedaleko Złotokłosu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł31,18 m² 10 583,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Mielenko, gm. Mielno, ok. 800 m od morza (w linii prostej); najbliższe otoczenie to domy i domki.

Szczegóły ogłoszenia

50,22 zł/m²46 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy w budynku biurowym o wysokim standardzie; przy ul. Sobieskiego Powierzchnia: biuro nr 1 - 46 m2- na jednej powierzchni. Lokal biurowy wyposażony o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,61 m² 9 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 62,61 m2 składają się: kuchnia z jadalnią połączona z salonem, 2 oddzielne pokoje, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43,40 m² 9 792,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4m , położone przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł238,50 m² 7 463,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

NA sprzedaż - budynek handlowo-usługowy | częstochowa, ul. Krakowska | projekt na rozbudowę O ferujemy do sprzedaży budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł117,84 m² 4 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 160 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 117,84m położony przy ul. Gruduskiej, na dużej działce o powierzchni 0,316 ha, oferujący wyjątkową przestrzeń oraz duży potencjał do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 467 000 zł163 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Numer oferty w biurze 6960 Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,5m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

159 200 zł39,81 m² 3 999 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w " Galerii Nenufar " przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie. Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży posiadłości położonej blisko centrum Szczecina z możliwością dowolnej aranżacji. Wzniesiona w 1880 roku w stylu eklektycznym z przewagą elementów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na ulic Brodzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca zabytkową bryłą budynku oraz dbałością o detale historyczne, które nadają jej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi. Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 328 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1328 m - Ochaby Wielkie, ul. Kameralna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1500 m spokój wsi, bliskość miasta! Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 610 zł33,91 m² 15 500,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - Kraków Czyżyny Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33,91 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana.