Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 000 zł982 m² 253,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Radunica, gmina Pruszcz Gdański Numer działki: 13/19 Powierzchnia: 982m Lokalizacja: radunica, gmina Pruszcz Gdański, powiat Gdański, woj. pomorskie Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej około 200 m2. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 095 zł63,59 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 880 m² 1 861,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż (i stnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń). 0biekt balowo-bankietowo-restauracyjny wraz z wyjątkowym obiektem użytkowym. W skład oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 230 zł77,26 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji od kupującego. Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą - usługową, typu biuro bądź gabinet lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Lokal usługowy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

598 005 zł87,30 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-4 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon , antresola przeznaczona na sypialnie ) o powierzchni 87,3 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,13 m² 7 695,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zdjęcia zawierają wizualizacje możliwego urządzenia wnętrz. Mieszkanie: - układ: 46 m , które zaskakują przestronnością - 3 ustawne pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł862 m² 87,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w Studzieńcu (gm. Kożuchów) Dogodny dojazd do Zielonej Góry- ok. 18km i do Nowej Soli ok. 12 km. Na działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł143,26 m² 8 027,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! Piękny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja aleja warszawska 110a lublin Inwestycja hygge house II to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł891 m² 426,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 891 m , położona w Augustowie przy ul. Chreptowicza. Nieruchomość posiada bezpośredni zjazd z drogi głównej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 184 zł41,27 m² 12 289,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł88,37 m² 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż obiekt położony Warszawa Wawer Radość ul. Radłowska W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowo-mieszkalny o pow. użytkowej 1 192,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Domki w stanie deweloperskim o pow. 90 m/2 w Przechlewie, na obrzeżach miasta, pod lasem, blisko rzeki Lipczynka. Domki znajdują się na działkach o powierzchni 647 m/2 i 525 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 384 zł49,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowo-zachodniej! Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 49,76 m2! doskonała inwestycja W przyszłość!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okazja inwestycyjna! Dom z lokalami usługowymi Buk, 30 km od Poznania Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom o łącznej powierzchni ok. 220 m , położony na działce 600 m w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

26 055 000 zł28 950 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Warszawa - Okęcie. Przystanek autobusowy na początku i na końcu działki. Lokalizacja działki: - 100 m od trasy S2, - 1000 m od Al. Krakowskiej. Teren inwestycyjny 28.950 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²98,91 m² 10 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr L18 o powierzchni ok. 98,91m2 znajduje się na poziomie -1 modernizowanego dworca kolejowego Gdańsk Główny przy ul. Podwale Grodzkie 2. Lokal zostanie przekazany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł53,50 m² 2 915,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Karlino. Mieszkanie położone jest na parterze kamienicy i ma powierzchnię 53,50 m2. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 688 zł57,74 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

21,11 zł/m²36 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokal o powierzchni 36,66 w budynku dworca Wałbrzych Miasto. Budynek dworca jest po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł94 m² 22 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż || 3 mini kawalerki z łazienkami || 3 pokoje || 1 łazienka z prysznicem || kuchnia || Parter || Zabytkowa kamienica Przytulny, 6-pokojowy apartament po remoncie w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom z charakterem w prestiżowej części Ząbek przestrzeń, funkcjonalność i potencjał inwestycyjny Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum oraz galerii Focus Mall w Bydgoszczy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22,79 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje kawalerke na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w którego skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,70 m² 8 926,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje w Sercu Miasta - Standard Premium, bez Prowizji! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design i lokalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

6 195 000 zł105 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa (p/u) z mpzp o pow. 10,5ha w doskonałej lokalizacji ,przy samej trasie S7 Warszawa-Gdańsk. Działka jest kwadratowa, przylega na szerokości około 300m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł124,48 m² 5 784,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym parterowym domu w słupi pod kępnem! Szczegółową prezentację znajdziecie Państwo na stronie Atuty tej nieruchomości: - lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł3 300 m² 199,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jedna z najniższych cen proporcjonalnie do jakości i walorów - w rejonie wsi Szymanówek w Gminie Leszno, miejsca otulonego lasami Puszczy Kampinoskiej na zachód od aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjna oferta. Wyremontowane, zgrabne mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze przedwojennej willi w Ptasiej Dzielnicy. Klimatyzacja! Ogrzewanie pompą ciepła. Blisko do Centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

25,64 zł/m²156 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 156m2 z dużą, dobrze widoczną witryną, zapewniającą doskonałą ekspozycję od strony ulicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł310 m² 3 061,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny gotowy do natychmiastowego użytkowania o powierzchni 310 m , posadowiony na działce 1011 m w przemysłowej części Lublina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł145 m² 19,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt położony w Gorzowie Wlkp. z dobrym dojazdem do S3. Magazyn z biurem i toaletą o powierzchni 145mkw, usytuowany na parterze, z rampą. Dojazd do budynku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 708 m² 351,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1708m2 zlokalizowana w miejscowości Baniocha w gminie Góra Kalwaria. Teren objęty planem 378/XL/2001 z 28.11.2001, symbol 10 B,S,U/MN - bazy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Piotrowicach (powiat Jawor). Działka o powierzchni 1542 m objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł53 m² 6 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pyskowicach ul. Traugutta 71 Niska zabudowa spokojna okolica, a jednocześnie dobry dostęp do infrastruktury miejskiej to atuty położenia naszego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 570 zł62,89 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Piłsudskiego w prestiżowej inwestycji Drukarnia Narodowa. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest teren o powierzchni 0,50ha, z przeznaczeniem pod aktywizację gospodarczą. Grunt położony w Fałkowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł1 308 m² 3 975,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1100 m2 położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Możliwość uzyskania warunków zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.