Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 000 zł4 011 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna 40 - arowa działka budowlana w otoczeniu przyrody! Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 482 250 zł3 500 m² 423,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 mkw (wymiary ok.163x26 m) położona w miejscowości Chylice (Gmina Piaseczno). Nieruchomość można podzielić na 3 mniejsze działki ( min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 880 zł62,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 25 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2020 roku. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja zaledwie 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 269 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i zapierających dech w piersiach widoków? Ta działka w Komarnie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pyskowice,śląskie

486 850 zł1 391 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1391m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Jezior! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą, kształtną działkę budowlaną na sprzedaż! *cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

850 367 zł58,90 m² 14 437,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest kompleks apartamentów w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,71 m² 4 916,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bytomia? Zobacz to! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną własność, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu. Lokal o doskonałych parametrach handlowych/usługowych-wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny,parking bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł1 673 m² 310,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1673 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola. Dojazd do działki droga utwardzoną. Prąd w drodze przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Warszawa Wola ul. Rabsztyńska / Syreny - 52 m / 2 oddzielne pokoje + widna kuchnia + piwnica /ciche We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas w Biurze notus! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł849 m² 318,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/84 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

111 540 zł2 028 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/26 o powierzchni 2028 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,40 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowe, nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe Z ogrodem I 2 miejscami postojowymi, zabobrze, bolesławiec, pierwszy najem. Wgn Nieruchomości zaprasza do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł378 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa o powierzchni 378 m.kw. Wysokość składowania 5m. Dostawy za pomocą 4 bram.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł673 m² 1 781,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż - ul. Spółdzielcza, żagań Na sprzedaż atrakcyjna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana przy ul. Spółdzielczej w Żaganiu - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szprotawa, dom 4 pokoje, 106 m2, sprzedam, cena 690 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam drewniany dom szkieletowy. Nieruchomość powstaje na nowym osiedlu domków jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy przy Lasku Złotoryjskim Pierwszy etap to dwa budynki z trzema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną stanowiącą garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł6 300 m² 190,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W sosnówce Działka o łącznej powierzchni 6300m z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę pięciu budynków mieszkalnych-bliźniaków. Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł178,55 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 651 m² 448,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2651 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 1,5 km od trasy S8. W pobliżu działki znajduje się przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,40 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Idealne dla singla, pary lub inwestora - ul. Joachima Lelewela 18, oleśnica nieruchomość Na sprzedaż kawalerka położona w Oleśnicy, usytuowana na wysokim parterze w budynku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 75 m2 mieszczące się na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny remont i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,17 m² 8 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wprowadzenie : Przytulne mieszkanie 46,17 m ul. Hutnicza, lublin Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z dobrą lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Polecam do sprzedaży nowy piętrowy dom typu blizniak o powierzchni całkowitej 127 m2 znajdujący się na osiedlu mieszkaniowym w Mącznikach w stanie developerskim. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł44 m² 14 068,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | wys. piętro | duży potencjał | blisko nowej linii tramwajowej Mieszkanie jasne, o ekspozycji północ zachód, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²21 m² 2 373 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , przy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł45 m² 18 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na Pradze-Północ przy ul. Szwedzkiej 43. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, pary a także pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł110 m² 12 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferta w naszym biurze! Przedstawiam nieruchomość z dużym potencjałem. Dom zarówno dla rodziny oraz jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, np. gabinety lekarskie. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Wynajmę nowe, komfortowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie na osiedlu Drabianianka przy ul. Miłej w Rzeszowie idealne dla pary Nieruchomość, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,67 m² 30,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w samym sercu Dębicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do większości najpotrzebniejszych usług.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56,07 m² 57,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Od zaraz! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Gerberowej 8, w inwestycji Cafe Południe, na kameralnym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

84 890 zł653 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy 5 działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej okolicy - Wymysłowo, gmina Gniezno. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia