Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 000 zł2 200 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

22 arowa budowlana działka w Strzyżowie. Fantastyczny widok Prostokąt o bokach ok 33x63m. Teren położony wysoko, nad istniejącą zabudową jednorodzinną. Dojazd z 2 stron uregulowanym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 142 m² 83,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1142.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,60 m² 12 577,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm. Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 086 m² 174,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1086 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka jest niezalesiona. Dojazd do działki z drogi gminnej, w której przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł403,35 m² 6 198,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 475 m²

Prezentuję nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł78 m² 30,64 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Przestronne 3 pokoje z widokiem na panoramę Poznania | Rataje | 80 m Prezentujemy wyjątkowo komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie cisze i spokoj? Szukasz wyjatkowego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz, aby zaszyc sie w zaciszu pieknego, przytulnego domu, a w wolnej chwili zrelaksowac sie we wlasnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł124 m² 28 225,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Penthouse Z panoramicznym widokiem na morze Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort Prezentowany apartament to absolutny unikat.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,15 m² 18 430,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł550 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 568 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny + 2 hale magazynowo-produkcyjne Korytków, gm. Turek | powiat turecki | woj. wielkopolskie Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Uwaga! zmiana ceny! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż - zadbany dom jednorodzinny z dużą działką - 1485 m Na sprzedaż przestronny i bardzo zadbany dom jednorodzinny o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł87,70 m² 6 830,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:884 m²

Dom parterowy po generalnym remoncie działka 884 m2 - Zegrze Pomorskie - blisko Koszalina i morza Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni użytkowej 87,72 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna 1000 m z domkiem letniskowym Skrzeszew Oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 1000 m, położoną w spokojnej i zielonej części Skrzeszewa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł43,31 m² 9 443,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż, nowe budownictwo, 2 pokoje, parter, ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym z windą, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na terenie miejscowości Malinówka. Powierzchnia działki to około 27ar. Media: - na działce znajduje się studnia kopana. - przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²90 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, do wynajęcia lokal usługowo - handlowy, od lat prosperujący, z witrynami od ulicy - Centrum miasta , ul.Krakowska - Parter kamienicy, 90 m2, kilka pomieszczeń ; duża sala ekspozycyjna, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z dużym prawie 50m2 tarasem na dachu w malowniczej, cichej i zielonej okolicy. Świetne widoki z tarasu. Szybki termin realizacji. W cenie 1 miejsce postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł310 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż budynek w centrum Mikołowa, przy ulicy Krakowskiej, oraz ulicy Skotnicy. Powierzchnia całkowita ponad 300m2, położony na działce o powierzchni 316m2 w pełnej własności.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł1 935 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parku mpzp- plan miejscowy na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,50 m² 16 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### mieszkanie 1 pokojowe, osobna jasna kuchnia, duży balkon, ogrzewanie miejskie, rewelacyjna komunikacja I infrastruktura Polecam Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 500 m² 0,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, mickiewicza, ogrodzony plac, 75 ar, wynajem 7000zł Do wynajęcia działka gruntu, usytuowana przy drodze asfaltowej gminnej, utwardzonej. Działka ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 014 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1014 m2, położonej w Kraśniku Dolnym, gminie Bolesławiec. Działka oddalona jest o ok 7 km od Bolesławca. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 900 zł59,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 59,4 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na szóstym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 710 900 zł256 m² 6 683,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

oraz podatku pcc Na sprzedaż dwa nowoczesne domy wolnostojące projektu tytan, budowane z wysokiej klasy materiałów. Powierzchnia użytkowej 203m2, powierzchni całkowitej 256m2 256,49m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł93,22 m² 22 495,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Central House - ul. Domaniewska, warszawa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł88 m² 11 306,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Premium | 88 m | Kominek | Widok na park | Kameralna kamienica | Centrum Pruszkowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z komfortem nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Cisova modern - komfortowy dom W jakubowicach! dostępny ostatni dom! termin zakończenia budowy: i kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży dewelopera *** *** bez pcc ***.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł251,37 m² 5 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w pięknej bryle, wybudowany w 2013 r. łączący klasyczny styl z nowoczesnym komfortem z balkonem tarasami garażem, z ogrodem o klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rytwiany,świętokrzyskie

42 000 zł2 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolno budowlane położone w miejscowości Tuklęcz, gmina Rytwiany, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł3 000 m² 68,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 arów, położona w Jurkowie (gmina Czchów, powiat Brzeski). Ma kształt prostokąta i znajduje się w pobliżu kąpieliska Chorwacja, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł39,36 m² 4 293,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja- blisko Parku Łokietka! Oferujemy do sprzedaży przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,36 m 2 znajdujące się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 334 zł63,43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczyrk komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe Z antresolą, nowe budownictwo Stan deweloperski Istnieje możliwość zakupu apartamentów w innych konfiguracjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł96,50 m² 16 051,81 zł/m²