Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

860 000 zł58 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ożarów Mazowiecki to prężnie rozwijające się miasto zachodniej strony Warszawy, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

11 588 zł515 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 515m2 - Lublin Wysokość hali 4,7m - 5,8m Brama wjazdowa o wymiarach szer. 3,71m x 3,8m Ogrzewanie pompą ciepła, kurtyna powietrzna nad bramą, hala.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,90 m² 11 669,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Ząbek, przy ul. Orlej 6, zaledwie 200 m od stacji pkp (dojazd do metra Wileńska ok. 7 min). Lokal o powierzchni 53,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Unin

Unin,zachodniopomorskie

239 000 zł63,06 m² 3 790,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Przedmiotem oferty jest połowa wolnostojącego budynku mieszkalnego położona na dużej działce w spokojnej miejscowości tylko kilka minut jazdy od Wolina. Nieruchomość idealna dla ludzi, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46 m² 11 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Wawrzynowej w Szczecinie. Układ pomieszczeń: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok 68 mkw z aneksem kuchennym usytuowane na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą .Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł83 m² 11 433,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł843 m² 0,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę zlokalizowaną w miejscowości Stoczek Łukowski na działce nr 936/38 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 792 361 zł177,10 m² 10 120,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 o pow. użytkowej ok. 160 m2 zlokalizowany w Krakowie - Prądnku Białym, rejon Tonie. Budynek położony na nowo budowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

15,26 zł/m²570 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy ,handlowy magazynowy ,zlokalizowany w przyziemiu Centrum Handlowego w atrakcyjnym miejscu w pobliżu Placvu Daszyńskiego. Do wykorzystania na cele działalności handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł155 m² 6 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - niepołomice, ul. Wielicka Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

450m2 | Lokal użytkowy | Centrum Biznesowe Grey Stone | Józefów Na wynajem przestrzeń typu open space o powierzchni ok. 450m2, znajdująca się na poziomie -1 w modernistycznym i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł80,20 m² 8 341,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 000 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz dużej działki niedaleko Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Działka o powierzchni 51a , możliwość wydzielenia wielkości minimum 10 a . Lokalizacja: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, garażem i dwoma niezależnymi lokalami - idealne dla rodziny lub inwestora! Lokalizacja: cicha i zielona okolica z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł80 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż: klimatyczny dom w Poborszowie spokój i komfort w otoczeniu natury. Oferujemy na sprzedaż urokliwy, murowany dom z 1900 roku, położony we wsi Poborszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 400 zł118,43 m² 7 915,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

284 900 zł59,10 m² 4 820,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, o powierzchni 59,10 m2. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł69 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 029 m² 154,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości brzózki. . Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim, w odległości 25 min drogi od Polic i 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,35 m² 4 959,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m , zlokalizowane w Trzciance przy ul. 27 Stycznia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Mieszkanie jest w stanie gotowym do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł3 323 m² 60,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w cudnym i spokojnej miejscowości Krzywe, w pobliżu jeziora Krzywe. Działka nr 256/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł66,52 m² 22 549,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Jagiellońska - nowoczesność, komfort i miejski rytm w doskonałym wydaniu Położone na warszawskiej Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej 55e, osiedle Jagiellońska to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54,67 m² 9 511,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży w pełni urządzonego mieszkania położonego w Śremie przy ul. Nowowiejskiego 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł21 000 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (swjm). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus vat. A może szukasz większej działki z linia brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

631 289 zł67,23 m² 9 389,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą deweloperską zlokalizowaną na wyspie Wolin w powiecie Kamieńskim w województwie Zachodniopomorskim. Osiedle Ogrody Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

92,83 zł/m²60 m² 5 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 15. Piętrze W centrum LIM - 60m (możliwość rozszerzenia o wielokrotności 30m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem lokal o powierzchni 80 m2 do dowolnej adaptacji przez najemcę. Powierzchnia znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 900 zł131,40 m² 5 783,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealne miejsce do życia. Piękna Zielona Okolica. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 243 m² 156,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka z własnym lasem! Pod projekt domu na skarpie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

14,85 zł/m²13 m² 193 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Muszyna przy ul.Piłsudskiego. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł144 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Nowoczesna bryła, nowoczesne wnętrza - dom w spokojnej okolicy dla Ciebie! Ciepły, rodzinny, gotowy do zamieszkania dom o łącznej powierzchni 144m , parterowy, z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł9 913 m² 499,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość z niezwykłą panoramą Karkonoszy i Zalewu Sosnówka Ta wyjątkowa działka położona jest na rozległym tarasie górskiego zbocza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy alei Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m , zlokalizowane w uzdrowiskowej części Lądek-Zdrój, w pięknej, klimatycznej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł262 m² 7 595,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z 2005 roku o powierzchni użytkowej 234,7 m . Budynek jest podpiwniczony oraz posiada użytkowy strych o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł341,80 m² 4 385,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:147 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam wyjątkową kamienicę w centrum miasta Głogów, ul. Grodzka. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 - pokojowe, komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na wysokim parterze, niskiego czteropiętrowego bloku, zlokalizowane na pełnym zieleni osiedlu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł57 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem mieszkanie o powierzchni 57,21 m , położone na parterze i poddaszu budynku z cegły, z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł428 m² 1 939,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - lębork, ul. Syrokomli Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w stanie surowym zamkniętym, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji w Lęborku -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Położony w Budach Grzybek k/jaktorowa mały dwuizbowy domek mieszkalny z kuchnią i łazienką. Murowany z cegły, docieplony. Okna wymienione na pcv. Przyłącze wodociągowe oraz.