Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum miasta Kielc przy Rynku. Powierzchnia ok. 50 m kw obejmuje dwa pokoje ze skosami, kuchnię z oknem, łazienkę z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, solidnym bloku z cegły, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł440 m² 6 568,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Widoczny i funkcjonalny lokal - parter przy głównej ulicy Jeleniej Góry Jeśli szukasz miejsca, które połączy świetną lokalizację, komfort oraz potencjał do rozwoju Twojego biznesu - ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tychowo

Tychowo,zachodniopomorskie

11,18 zł/m²85 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o pow. 85 m2 usytuowany w budynku Dworca pkp w Tychowie. . Budynek dworca jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,80 m² 95,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć swoją.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Łopuszańskiej 55a. Mieszkanie wykończone w 2024 roku. 3 pokoje (2 sypialnie, salon), aneks kuchenny (otwarty na salon), łazienka, osobne wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

13,04 zł/m²1 150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnych hal magazynowo-produkcyjnych o zróżnicowanych powierzchniach, zlokalizowanych w miejscowości Osiny (powiat częstochowski).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! rezerwacja! Kontakt: mariusz Sikora Oferta w Naszym Biurze Kupujący nie płaci podatku pcc! Idealna lokalizacja - 5 km od Bydgoszczy, 3 km od Łochowa Z zewnątrz całkowicie wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł110 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Do najmu urokliwie położony w Radości, wolnostojący trzypokojowy, dom 110m2 z garażem ok 30m2 na pięknej, dużej działce z sosnami. Powierzchnia działki 1880 m2 Blisko do Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47 m² 3 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przytulny dom W spokojnej okolicy - idealny dla miłośników ciszy, natury I wędkarstwa gmina gręboszów, powiat dąbrowski Na sprzedaż oferujemy niewielki, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł326 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Przytulny dom wolnostojący w Kiełpinie - ostatni etap budowy! Chętnie zaprezentuję Ci przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł8 364 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zatrzymaj się na chwilę. Nie przewijaj dalej, bo takie działki nie trafiają się codziennie. Jeśli od dawna szukasz miejsca z prawdziwym klimatem, przestrzenią, prywatnością i widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 55,80 m , Kędzierzyn-Koźle, ul. Szymanowskiego Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Umowa na wyłączność! Dom w szmaragdach - stan deweloperski z pompą ciepła, o powierzchni 154 m.kw na działce 700 m.kw. + wiata garażowa na 2 samochody. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę usługową o powierzchni ok. 90ar, znajdującą się w Bielawie, gmina Długołęka, powiat Wrocławski, przy ul. Zawilcowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,70 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone przy ulicy Jasnej do remontu. Powierzchnia 55,70 mkw. Niski, ocieplony blok, 3 piętro. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 100 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3100 m - mpzp rm - Wroników, gm. Rozprza Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m położona w miejscowości Wroników, gmina Rozprza, powiat piotrkowski. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 900 zł162 m² 9 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części niedaleko Żabiej Woli z antycznym charakterem. Oferujemy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.180 m2, posadowiony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Koszykowej 82b (wejście również od Oczki) na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł695 m² 716,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W chybach, pod dom jednorodzinny lub dwuloklowy Polecam optymalnej wielkości (696 mkw) działkę budowlaną w Chybach, bezpośrednio sąsiadującą z Osiedlem Zielonym II. To bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł90 m² 6 433,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji przy ul. Dębickiej w Rzeszowie to propozycja dla osób, które lubią przestrzeń, światło i możliwość elastycznej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,55 m² 7 086,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m , położone na 3. piętrze w bloku w Świeciu. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m (wg księgi wieczystej), położone na spokojnym osiedlu przy ul. Jarockiej w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł33,45 m² 10 014,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,45 m2 usytuowane na 1 piętrze się w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 775 m² 1 099,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w zielonej części Milanówka Południowego Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2775 m2 i wymiarach 25 x 113 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

229 200 zł1 146 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Ochojno, gmina Świątniki Górne pod Krakowem. Działki widokowe! Na sprzedaż oferowane są aż 32 działki. Każda posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 498 815 zł87,65 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

87,65m2 pow. użytkowej / Działka 124,66m2 ( do wyłącznego korzystania) Cena 1.498.815 PLN DOM/ LOKAL MIESZKALNY w budynku 2 lokalowym w zabudowie bliźniaczej. (ostatni w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,22 m² 10 991,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o metrażu 47,22 m2 znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 796 zł59,38 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59,38 m (+ loggia) w Krakowie przy ul. Walerego Sławka. Lokal usytuowany jest w budynku, który wzniósł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 750 zł52,43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

52,27 zł/m²44 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz niewielkiego lokalu usługowo-handlowego w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 44 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,87 m² 11 598,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Opolu przy ul. Kamińskiego. Zlokalizowane na III piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Wały

Wały,warmińsko-mazurskie

199 000 zł32 800 m² 6,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż inwestycyjną działkę leśną o powierzchni 3,29 ha w miejscowości Wały niedaleko Nidzicy. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł400 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Wisła Głębce-obiekt nie mieszkalny o pow. około 400 m2, działka 231 m2. Położony w spokojnej okolicy. Opis : piwnica : kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, parter : 1 duża sala, holl,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomość Dom piętrowy, 4 pokojowy, z powierzchnią użytkową 100m2. Parter: salon + Kuchnia = 32.3 m2 Wiatrołap = 4,8 m2 Łazienka = 1,1 m2 Komunikacja = 2,7 m2 Pomieszczenie gospodarcze = 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

769 500 zł78,50 m² 9 802,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | 7 min. DO pst | idealne pod wynajem lub dla rodziny Szukasz nieruchomości, która będzie na siebie zarabiać? A może przestronnego mieszkania dla rodziny w najlepiej skomunikowanej.