Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

870 000 zł115,63 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Wizualizacja przykładowa, rzuty udostępniam w biurze, aktualnie egzemplarze robocze. Zapraszam na spotkanie! Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 408 zł37,52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku będącym częścią nowej inwestycji w Czechowicach-Dziedzicach. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,50 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Wrześni przy ul. Szkolnej. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł71,40 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,40 m2 z dużym balkonem o powierzchni 7 m2 oraz przynależną piwnicą (2,10 m2). Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł3 000 m² 151,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

4 820 000 zł32 131 m² 150,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: lokalizacja przy trasie S6, przy węźle Bożepole Wielkie wydane warunki zabudowy teren plaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 501 zł83,09 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina będzie czuła się naprawdę komfortowo?.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 50 m w Miliczu - Idealny na Biznes Szukasz wszechstronnej przestrzeni w Miliczu? Oferujemy lokal o powierzchni 50 m zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

18,89 zł/m²45 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy ( po byłym sklepie odzieżowym) o łącznej powierzchni użytkowej 45 m składający się z jednego pomieszczenia (w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł3 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 33 arów położoną w Jordanowie. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 48x75m. W aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł20 551 m² 46,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w trakcie podziału na mniejsze budowlane (zabudowa jednorodzinna) o powierzchni od 1000m2 do 1734m2. Do każdej działki budowlanej będzie zapewniony dojazd drogą utwardzoną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 319 500 zł9 278 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 9278 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 388 zł59,43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje Z balkonem W spokojnej okolicy Przestronne mieszkanie na ogrodzonym osiedlu z placem zabaw. Szybkie połączenie do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł28,56 m² 12 640,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,56 m , usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku, który jest w trakcie budowy, a planowany.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46,72 m² 16 160,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Widokowy apartament z tarasem 32 mkw, miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemne Wyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67 m² 10 134,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m położone na wysokim parterze w niskim bloku przy ul. Plenerowej w Rzeszowie. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 882 zł37,58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł32 800 m² 21,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gulbieniszki / Sidory, gm. Jeleniewo blisko Suwałk Parametry nieruchomości: działki nr 42/3 i 44 łączna powierzchnia 2,8294 ha działka nr 162/2 0,4462 ha Łączna powierzchnia: ok. 3,2756 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 285 zł49,15 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od dewelopera bez prowizji, bez pcc, bez stresu! Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

44,56 zł/m²200 m² 8 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny należy doliczyć 23% podatku vat. Zapytaj O inne metraże! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach przy Al. Korfantego 2, tuż przy Rynku. Budynek klasy B,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 900 zł43,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc szczegółowe parametry mieszkania W kolekcji zdjęć. Miejsce postojowe w garażu podziemnym 50 000 zł Komórka lokatorska 5 000 zł/m2 posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom z 2003 roku o powierzchni 70 m2, składający się: z salonu z kuchnią, dwu sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest możliwością adaptacji poddasza o,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł121,45 m² 9 757,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 018 m² 157,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1018ha zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Włodków Górny, gmina Góra, powiat górowski, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł34,69 m² 18 996,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po kapitalnym remoncie w 2018r sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Bez prowizji od kupującego Do sprzedaży nowy, wykończony na wysokim standardzie dom na działce o pow. 845m 2 , na obrzeżach miasta, dzielnica willowa, nowe budownictwo. Działka - kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20,60 m² 20 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Atuty: - idealne do najmu - po wymianie instalacji - ogrzewanie miejskie - niskie opłaty - 5 min autem do plaży w Brzeźnie - brak skosów - widok na zieleń - niewielki ruch w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

488 400 zł2 442 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie działkę usługową o powierzchni 2442 m2 w Maciejowej. Działka o powierzchni 2442 m2 jest w kształcie trójkąta, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł16 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Zagórzu w powiecie sanockim. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł132 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Domy są oferowane w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez przyszłego właściciela. Do ich budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł95 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Cisownica - cicha, widokowa lokalizacja, dobry dojazd! Proponujemy Państwu dom, 95m2, w zabudowie bliźniaczej, położony na niedużej, widokowej działce o powierzchni około 450m2. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²32 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 32m2, lublin, bronowice Lokal typu "open space", toalety w częściach wspólnych budynku, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł55,70 m² 6 355,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku przy ul Jasnej. Mieszkanie składa się z 3 nieprzejściowych pokoi- salonu, dwóch pokoi, łazienki, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł23 979 m² 21,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

24 tysiące metrów kwadratowych ziemi, która opowiada o śladach dzikich zwierząt i blasku gwiazd niezgaszonych przez miejskie światła. Tu możesz zbudować dom z dala od zgiełku, za to.

Szczegóły ogłoszenia

2 051 000 zł293 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do sprzedaży, pomieszczenie zarówno socjalne jak i sanitarne pozostała część stanowi open space. Dojście do lokalu jest z od frontu budynku tj. od ul. Granicznej. W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł87,22 m² 8 598,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy (87,22 m2) znajdujący się na parterze w budynku z 1992 r. na osiedlu Przyjaźni! W sąsiedztwie lokale usługowo - handlowe! W skład powierzchni wchodzi: -.