Nieruchomości

239 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

50 zł/m²333 m² 16 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt usługowo-handlowy kaskada - centrum jastrzębia-zdroju Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia | 333 m | parter Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę najmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na III piętrze w bloku przy ul. Reymonta w Tuchowie. Lokal składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł71,95 m² 3 738,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w miejscowości Budowo położony bezpośrednio przy głównej ulicy, 50m od drogi wojewódzkiej nr 210. W lokalu prowadzony jest dzaiłalność handlowa - Punkt Apteczny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Nieruchomość położona w Konstancinie -jeziornej w pobliżu miejscowości Gassy przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka 17000 m2 zabudowana jest dwoma halami o ogólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 723 zł56,67 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji 56.67m2 z widokiem z zieleń Nowa Huta/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: nowa Huta to dzielnica zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak, położony w spokojnej części Sopotu Górnego, przy urokliwej uliczce w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 277 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka 3277 m Izbiska, gm. Stegna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3277 m, położona w spokojnej miejscowości Izbiska. Doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²60 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m , położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al.

Szczegóły ogłoszenia

783 720 zł4 354 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Żaby (gmina Baranów) blisko drogi krajowej dk 92. Kształt prostokąta o wymiarach 85 metrów szerokości i 60 metrów długości. Teren płaski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²35 m² 1 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 35 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzykondygnacyjny budynek biurowo-usługowy z miejscami parkingowymi bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

25,32 zł/m²233 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na wynajem cały parterowy budynek z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 38/4, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim standardzie. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł4 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Ryni, gmina Dobre, powiat miński. Działka położona w malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów, gdzie dominuje zabudowa rekreacyjna. Działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 162 zł87,16 m² 24,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Jedności Narodowej 8/2, szklarska Poręba Powierzchnia użytkowa: 87,16 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 24,80 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu: - centralne ogrzewanie zaliczkowo ok.702,50 zł.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63 m² 10 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m do 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Adamowiznie k/grodziska Maz. posadowiony na urokliwej dużej działce 1630 m2. W skład domu wchodzi: parter: - przedsionek - Mała łazienka 4,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

489 907 zł45,79 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Kup i zainwestuj już dziś! klucze do odbioru już dziś! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 45,79m2 - układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł326 m² 5 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dochodowy, przestronny dom 326,14 m | działka 900 m | Czerwonak, ul. Gdyńska 90 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 326 m , położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł1 600 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecają się do zasiedlenia pięknie położone działki w Dobrej przy ul. Ułańskiej. W ramach sprzedawanego kompleksu posiadamy działki o powierzchniach 900 oraz 1000 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł116 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas! Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - 116 mkw w Laskowicach Pomorskich. Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie w budynku typu bliźniak, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł340 m² 3 088,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Firma pt Nieruchomości, oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 340,00 m2 znajdujący się w Wągrowcu przy ul. Powstańców Wlkp. Lokal jest ogrzewany węglowo oraz posiada panele.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²254 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

256 131 zł1 719 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o odpoczynku na łonie natury z dala od szybkiego tempa miasta? Marzysz o swoim miejscu na Ziemi z kawałkiem starodrzewia oraz własnym oczkiem wodnym? Szukasz działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł456 m² 548,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dostępny również gotowy dom w stanie deweloperskim Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:   Przedstawiam ofertę działki z pozwoleniem na budowę oraz wykonanym fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł940 m² 207,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o powierzchni 940 m2 w Mrozach. Usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej wraz z dostępem do drogi wewnętrznej gminnej. Działka o wymiarach 30 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł38,31 m² 18 141,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,31 m2 na parterze z balkonem 7,10.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł14,64 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł1 164 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki na przedmieściach Pabianic. Działka o pow. 1164 m , objęta mpzp (symbol 5.MN) z przeznaczeniem podstawowym jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kolonia Osiek,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Prezentujemy Państwu dom z dużą działką i stawem w miejscowości Kolonia-Osiek w gminie Osiek w powiecie brodnickim. Powierzchnia zabudowy domu wynosi xx m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

56,11 zł/m²85,54 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem - centrum Lublina, ul. Jasna Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 85,54 m (4 nieprzechodnie pomieszczenia biurowe), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł8 000 m² 4,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8000 m z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny o pow. zabudowy do 80 m2. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 28 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze w rozwijającej się miejscowości Stradomia Wierzchnia. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 58,12 m2, usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. Ksm Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł51,60 m² 6 317,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70. (bez windy). Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł163 m² 7 361,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Może warto zamieszkać w urokliwej, sielskiej okolicy blisko Warszawy z dogodnym i szybkim dojazdem trasą S7 lub S8? Dom parterowy o powierzchni 163 m 2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

297 891 zł3 009 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjnie położone 2 działki budowlane z warunkami zabudowy Lokalizacja: tarnowiec, gmina Goleniów, woj. zachodniopomorskiepowierzchnia: 2 działki o numerach ewidencyjnych 21/18.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,30 m² 7 343,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - aleje lipowe, pionki - gotowe do zamieszkania Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,3 m2, położone na parterze w zadbanym budynku w Pionkach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocyjna cena na pierwszą działkę. EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 9 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki posiadają powierzchnię około 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł277,35 m² 7 391,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Prezentujemy Państwu wolnostojący dom na sprzedaż w lokalizacji Legionowo-Łajski, w otoczeniu lasów i pełnej infrastruktury miasta. Wolnostojący dom 277 m2 I gotowy do zamieszkania.