Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

313 800 zł3 138 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie - Twoja oaza spokoju tuż pod Radomiem! Marzysz o domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł21 335 m² 9,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Naszym Biurze Nieruchomości działka rolna o powierzchni 2,1335 ha. Działka położona jest w dobrej lokalizacji. Istnieje możliwość przekształcenia działki na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Wojciecha, blisko Galerii Kaskada. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,48 m, położone na parterze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł136,20 m² 6 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 135 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 694 m² 222,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej z pozwoleniem na budowę 9 domów w zabudowie szeregowej w centrum Olecka przy ulicy Łąkowej. Nieruchomość o powierzchni 2694.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 637 m² 192,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można zamieszkać w miejscu, gdzie jezioro jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a las staje się Twoim jedynym sąsiadem? lokalizacja, której nie da się podrobić - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie 42,76 m , 4 piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,76 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127,70 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz | Marymont - Potok | 4 pokoje | 128m2 | miejsce w garażu podziemnym | dwa duże tarasy piękny widok na zieloną kępę potocką : Dla kogo? Dla rodziny 2+1, 2+2 poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 265 zł59,30 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł5 571 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję Państwu atrakcyją działkę w sercu Borów Tucholskich. idealnie sprawdzi się w celach rekreacyjnych, inwestycyjnych. Położona w we wsi Brzeziny, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł78,40 m² 3 176,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Bęczków Niwy, w gminie Górno, zaledwie około 12 minut jazdy samochodem od Kielc. To propozycja przede wszystkim dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w samym sercu Opola, przy ul. Waryńskiego. Nieruchomość znajduje się na VIII piętrze bloku z windą, ma metraż 46,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - ogrodzona działka 57 ar z zabudową | Konin, dzielnica Pawłówek Na sprzedaż przestronna, ogrodzona działka o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł270 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Na sprzedaż wyjątkowy , niezwykle przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Warszkowo województwo zachodniopomorskie gmina Sławno. Przestrzeń domu zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł950 m² 415,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 950 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 950 m. Istnieje możliwość zakupu czterech działek o powierzchni 950 m każda. Media-.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 753 m² 102,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1753 m , zlokalizowana w Ornontowicach, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

*Dwa unikatowe apartamenty dwupoziomowe z ogrodem k. Mrągowa Każdy apartament w cenie 399 tyś/zł! Przedstawiamy Państwu do kupienia 2 unikatowe apartamenty dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 837 m² 136,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małomice, działka budowlana 1837m2, sprzedam, cena 250 000zł. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Małomice (pow. żagański) na ulicy Wiśniowej. Grunt obejmuje dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł51,57 m² 15 202,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

732 054 zł71,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

M i E S Z K A N I E Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy położonej na cichej ulicy w sąsiedztwie Rynku Wildeckiego oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 350 zł46,20 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z potencjałem Kraśnik, ul. Niepodległości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w Kraśniku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 974 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż bardzo duża działka położona w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

75 360 zł8 221 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Załuże, w gmina Szczerców. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 818, zlokalizowana w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł61,15 m² 3 262,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Lubania. Stan techniczny - do kapitalnego remontu Mieszkanie o powierzchni 61,15 m2 usytuowane na 1 piętrze przedwojennej, reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł5 172 m² 65,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5172 m2 Prąd, woda w działce, gaz przy ulicy Druga linia zabudowy Działka w kształcie prostokąta, płaska, obecny właściciel posiada i oferuje w tej.

Szczegóły ogłoszenia

186,67 zł/m²15 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia o powierzchni ok 15m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet jest do wynajmu bez 5 godz raz lub dwa razy w mcu. Gabinet znajduję się w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł34,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- stawka vat23% (cena nie zawiera - możliwa do odliczenia przy zakupie na osobę prywatną) - widokowa lokalizacja/niezagrożony widok, sąsiednie działki z zakazem zabudowy, - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe , 48-metrowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 847 zł39,29 m² 17 405,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poznań Centrum: twoje Nowe Życie obok Cytadeli i Starego Rynku! Przedstawiamy wyjątkową inwestycję, która łączy prestiżową lokalizację z komfortem życia Premium. Nie przegap okazji na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł141 m² 5 241,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m. Nieruchomość została wybudowana w 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

34,71 zł/m²46,10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy o powierzchni 46,1 m , położony na I piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Błonie w Bydgoszcz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania lokalu w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 273 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka budowlana z aktualnymi warunki zabudowy w Motyczu- józefinie. Powierzchnia ponad 1200m2, szerokość 33m. Bardzo prosty dojazd przez Uniszowice lub ul. Nałęczowską-.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł500 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jasło przy ulicy kolejowej / 3 maja. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

34,13 zł/m²146,52 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal użytkowy w kamienicy przy ul.Piotrkowskiej na usługi, biura,konferencje,szkolenia;składa się z trzech pokoi (ok.17,31 i 45 m2), łazienki, hallu,korytarza i zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł50,50 m² 18 415,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, położone przy ul. Krasińskiego w Warszawie. Przykładowe wizualizacje obrazują, jak może wyglądać umeblowane czy.

Szczegóły ogłoszenia

965 464 zł42,16 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz miejsca, które łączy prestiż hotelu 5*, naturalny spokój i bezpieczny model inwestycyjny, diune w Kołobrzegu jest wyborem z najwyższej półki. To pierwsza linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł130 m² 2 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Umowa na wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy do sprzedaży dom do remontu o pow. ok. 130 m kw. plus budynek gospodarczy, w Strzyżowicach, gm. Psary, na działce 10,5 a. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44 m² 9 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku. Lokalizacja: toruń, rybaki, ul. Kujota. Mieszkanie Lokal składa się z: -2 pokoje (15,5m2, 12m2), -kuchnia (około 9m2), -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.