Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Motorowej. W skład nieruchomości zaliczamy: 2 oddzielne pokoje (21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 469 zł54 m² 8 212,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł11 000 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 11 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 889 zł58,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł78,45 m² 3 569,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 3-pokojowe jest położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w centrum Pasłęka przy ul. Zwycięstwa. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 000 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Do sprzedania ośrodek wypoczynkowy, o powierzchni użytkowej ponad 2000 m2, w pięknej, górskiej okolicy, w pobliżu Lądka Zdroju, na działce o powierzchni 1,4 ha. Niegdyś piękny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom z lat 80., położony przy ul. Stromej w Czerwonaku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł196 m² 6 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Duży, nowoczesny dom jednorodzinny, który zachwyca przestrzenią i funkcjonalnością! Powierzchnia użytkowa: 196 m + dodatkowe 78 m do adaptacji Działka: 0,092 ha układ I wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 675 zł45 m² 10 281,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

999 000 zł500,77 m² 1 994,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze produkcyjno-magazynowym, zlokalizowanej w miejscowości Słupy, w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna. To propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

27,83 zł/m²115 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal, o powierzchni 115 m2 zlokalizowany w piętrowym budynku przy ulicy Zagnańskiej, w na obrzeżach centrum Kielc. Jedno wejście do lokalu, przed budynkiem duży, ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Bez zwierząt, osoby niepalące. Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Górczyn ul. I. Dowgielewiczowej. Nowy budynek z 2020r. Blok z windą. Pow. 59,67m2, IV.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł110 m² 7 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w miejscowości Dziwnówek, 1900 metrów od morza. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 110 m2. Nieruchomość posadowiona na bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 685 m² 569,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Chojnowie (gmina Piaseczno) przy ul. Klonowej w sercu natury, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy i Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

37 400 zł1 700 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia produkcyjno magazynowy 1700m2 Specyfikacja techniczna: wysokość 10,5m, wymiary hali 48,9x36,5m, rozstaw słupów 12mX24m 2 doki, 1 brama z poziomu 0, odporność ogniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Chciałbym Państwu zaprezentować nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem administracyjno - socjalnym o powierzchni użytkowej 1100m2 położona w Bydgoszczy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,15 m² 12 985,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 66,15 m2, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grębocin,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 037 m² 134,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna opcja pod budowę własnego domu, prowadzenie nieuciążliwej działalności przydomowej lub jako bezpieczna lokata kapitału. Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł546 m² 2 362,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego z osobną kawalerką o łącznej powierzchni około146m2, oraz dwoma warsztatami stolarskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 000 zł101,48 m² 6 365,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Oferta sprzedaży domu bliźniaka w Nowym Luboszu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaka w malowniczej miejscowości Nowy Lubosz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - łupowo Na sprzedaż ładne mieszkanie położone w niskim bloku w Łupowie. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, singla, jak i rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kraków,małopolskie

1 740 000 zł230 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mint Property oferuje na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej, willowej części dzielnicy Kliny, w okolicy ulicy Zagaje. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51 m² 6 961 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w niskim bloku z balkonem - Lubin, ul. Sportowa (świetna lokalizacja) Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Sportowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.6 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 970 zł101,27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6964 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 101,27m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł14 503 m² 299,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny p/u objęty planem zagospodarowania z przeznaczeniem obiekty produkcyjne, składy, magazyny, budynki usługowo-produkcyjne, produkcyjno-magazynowe i usługowo-magazynowe. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł140 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Murowie. Powierzchnia domu to 140 m2. Wybudowany został z cegły. Dach płaski, kryty papą. Pomieszczenia: - 5 pokoi - 2.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł65,50 m² 3 351,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Biura Nieruchomości Nowa Posesja Przytulne mieszkanie o powierzchni 65,5 m położone na parterze w miejscowości Nowe Jankowice, w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 365 zł35,96 m² 9 187,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

20 118 zł409,81 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. ok 410 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł209 m² 5 258,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość jeziora Raduńskiego - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 400 zł67,15 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Z dużą przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 502 zł52,86 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 680 m² 1 130,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 903 m²

Inowrocław, budynki biurowo-techniczne, 1680 m2, sprzedam, 1 900 000 zł, netto. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1903 m2, o regularnym, zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 125 zł56,25 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Antoniuk Przestronne, słoneczne 2 i 3 pokojowe mieszkania w miejscowości Białystok, osiedle Antoniuk. Zadzwoń i bezpłatnie porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,95 m² 14 249,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, osiedle nadodrze/ołbin, tuż przy Parku i niedaleko Ostrowa Tumskiego ul. Ledóchowskiego. Standard: * 39m2, 2 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł9 200 m² 48,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża nieruchomość rolna o powierzchni 92 ary w miejscowości Gruszów gm. Raciechowice. . Na działkę została wydana decyzja o ustaleniu warunków zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 353 zł52,15 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 286 m² 102,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna perełka blisko Turkusowego Zalewu, 2 działki budowlane z mpzp, gotową koncepcją 3 domów i dostępem do mediów! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.