Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

930 000 zł266 m² 3 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:579 m²

Wyjątkowy dom z duszą Wodzisław Śląski przy ul. Staszica. Marzysz o domu, który łączy w sobie spokój, zieleń i prywatność, a jednocześnie daje szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł90 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3-pokojowy dom wolnostojący, parter, wierzchownia. Mieszkanie znajduje się w malowniczej miejscowości Wierzchownia w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

590 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9 w Szczecinie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł2 900 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Różnowo, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł35 500 m² 5,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przedstawiamy do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 35500 zlokalizowany w miejscowości Myśliborzyce. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Biuro Nieruchomości "aspect" w Wyszkowie ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kręgi w gminie Somianka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

541 041 zł36 m² 15 028,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne lokale inwestycyjne (usługowe) zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Krakowa - Grzegórzki, zaledwie 1,7 km od Rynku Głównego. Projekt został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 200 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu urokliwe działki w miejscowości Kuźnik, niedaleko Międzyrzecza ( 4km). Położone nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie pól.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł187 m² 3 342,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż duży dom w Klutajnach pod Lidzbarkiem Warmińskim. Budynek będący dawniej szkołą ma powierzchnię użytkową wynoszącą ok 187 m2, na które składa się 5 pokoi, dwie kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł48,72 m² 17 939,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł43,59 m² 1 055,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 1 o pow. 29,30 m2 składający się z pokoju o pow. użytkowej: 14,60 m2, kuchni o pow. 9,90 m2, oraz przedpokoju o pow. 4,80 m2. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 050 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: działka budowlana - ok. 10 arów - Budy Głogowskie, przy ul. Cegielnianej. Atuty: działka jest dobra pod budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu dobry kształt, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł16 390 m² 117,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zdjęcia wkrótce Oferta na wyłączność - tylko w Korona Real Estate Negocjacja! Wymiary ok. 127 x 129 Bezpośredni dostęp do drogi gminnej - ul. Wincentego Witosa. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 424 zł39,24 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Małe, przytulne mieszkanko z malutkim ogródkiem i małą sypialnią. Małe jest piękne (i niedrogie). Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rusinowo,zachodniopomorskie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 541 m²

Na sprzedaż przestronny, odrestaurowany poniemiecki dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rusinowo w powiecie wałeckim. Rusinowo to spokojna, urokliwa miejscowość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 250 m2 Powierzchnia użytkowa domu 196 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 800 000 zł840 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:529 m²

Oferta na wyłączność. Zapraszamy do zapoznania z ofertą inwestycyjną. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 529m2, na której znajduje się budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

199 995 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/11 i pow. 1005m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,40 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości dom oferuje do wynajęcia kawalerkę z dużym balkonem na olsztyńskim Zatorzu , przy ul. Szewczenki 5. Nieruchomość znajduje się na nowym, prestiżowym osiedlu powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł24 m² 16 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament nad morzem w sercu Mierzei Wiślanej Apartament zlokalizowany jest w sercu Mierzei Wiślanej, w urokliwej miejscowości Stegna, która od lat przyciąga turystów swoim.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł350 m² 1 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Łowczówku gm. Pleśna.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 820 zł50,92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 353 zł190 m² 10 707,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Ostatni dom | / Pruszków | Kameralna inwestycja klasy premium Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej, kameralnej lokalizacji propozycja dla klientów, którzy oczekują ponadprzeciętnej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 056 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł220 m² 627,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić działkę rekreacyjną o pow. 220 mkw. położoną na terenie rod 'zacisze' w Myślęcinku przy ul.Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł65 m² 13 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 65 m2 usytuowany na parterze w dwupiętrowym budynku zlokalizowany w Tychach na osiedlu B przy ulicy Brzozowej. Trzy pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 660 zł71,05 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***rezerwacja*** Oferta na wyłączność. Wynajem okazjonalny. Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania typu m-2, o powierzchni 38 m2 , położonego na drugim piętrze w bloku przy ul.Poprzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 114 m² 40,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca na swój wymarzony dom? To właśnie znalazłeś Posiadam na sprzedaż działki w miejscowości Gietki gm. Kolno, woj. podlaskie. Okolica cicha i spokojna w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 880 zł59,42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł149 m² 5 093,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na góry - oaza ciszy i spokoju w sercu Beskidów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży malowniczo położonej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł52 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , znajdujące się na czwartym piętrze w 8-piętrowym budynku przy ulicy Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

90 035 zł1 637 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 665 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięć wyjątkowych działek budowlanych, każda o powierzchni od 1600 do 1700 m , położonych w granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

6 731 985 zł34 523 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

3 658 200 zł40 200 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 40200 m2 przeznaczona częściowo pod zabudowę jednorodzinną, bliźniacza z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji lub pod inną inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł138 400 m² 3,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - grunt rolny 13,84 ha w Malechowie Oferujemy do sprzedaży zbiór działek rolnych o łącznej powierzchni 13,84 ha, położonych w gminie Malechowo, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 710 zł168,53 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale użytkowe do kupna z opcją wcześniejszego najmu, o powierzchniach 90m2, 94m2, 100m2, 145m2, 168m2, 195m2. Możliwość łączenia sąsiadujących lokali i uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

480 400 zł1 201 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1201m2 Tokary ul. Wspólna działka: działka 1201m2 w kształcie rombu. Wjazd od strony wschodniej, dzięki czemu ogród możemy umieścić w najbardziej korzystnym miejscu od strony.