Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 000 000 zł994 m² 1 006,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana pod budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Lokalizacja: działka zlokalizowana w ciągu ul. Saneczkarskiej w dzielnicy Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł13 207 m² 159,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 13 000 m , położona w Starym Łajszczewie przy ruchliwej drodze nr 70. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł137 m² 137,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Inwestycja ("angel wawel"): bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jary,dolnośląskie

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Jary, gmina Oborniki Śląskie. Spokojna okolica, blisko lasu, idealna pod dom jednorodzinny. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł403,10 m² 4 813 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:317 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności budynku posadowionego na nieruchomości gruntowej oddanej w użytkowanie wieczyste oznaczonej jako działka ewidencyjna numer: 517/58 o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

633 080 zł4 522 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż, położoną w miejscowości Mostówka, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski, województwo mazowieckie. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 144 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy + blisko rzeka | Gieczno, gm. Zgierz Szukasz miejsca, gdzie możesz zwolnić tempo, a jednocześnie mieć szybki dojazd do miasta? Ta działka to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 253 m² 51,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Łosośnica, gmina Resko. W miejscowości znajduje się sklep, kościół, przedszkole, szkoła, przystanek autobusowy. W bliskiej odległości media - gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ładne 50 metrowe mieszkanie po remoncie z ogródkiem na ogrodzonej posesji w centrum Ciechocinka wolne od zaraz! oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł7 300 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian. Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Super Lokalizacji! Gotowe dla Rodziny - Ząbkowice Śląskie Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł53,38 m² 106,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie dla pierwszego najemcy W nowym budynku Wysokie piętro | Klimatyzacja na obu poziomach | Nowa inwestycja w sercu Woli | Chronos Moderna | Sypialnia z garderobą | Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²75 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 75M2 blisko dworca pkp, idealny na szkołę tańca! Do wynajęcia oferujemy lokal o pow. 75m2 usytuowany w budynku na poziomie -1. Lokal z przeznaczeniem usługowy, handlowo- usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 000 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Lokalizacja: bolesławów, dz. nr. 32/1, powierzchnia: 3000 m.kw. Przeznaczenie: tereny usług turystyki; tereny zabudowy mieszkaniowej (mpzp) Media: prąd, woda miejska w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 160 m² 81,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1160 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

456 840 zł3 807 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta skierowana dla inwestora, który poszukuje gruntu w dobrej lokalizacji, ze wszystkimi mediami. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł146 m² 6 157,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej około 146 m2, zlokalizowany w miejscowości Wilków, gmina Bodzentyn, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz obszaru Natura.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²2 300 m² 112 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do zaoferowania powierzchnię edukacyjną którą użytkowała uczelnia wyższa. Powierzchnia rozłożona jest na trzech kondygnacjach. Trzecie piętro o pow. 1060 m2, drugie piętro 860 m2 oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kalisz,wielkopolskie

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom podzielony jest na dwie części - Pierwsza cześć składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Osada Leśna, gm. Oleśnica Powierzchnia użytkowa: 115,7 m Powierzchnia działki: 877 m Projekt domu: malachit Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł290 m² 9 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Stewnicka 25 - szczepankowo Dom z przestrzenią, światłem i detalem opis nieruchomości Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 270 m , położony na działce o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 727 zł30,49 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,49 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł99,88 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; Ogrzewanie: centralne miejskie; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na os. Kalinowym, blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

347 238 zł26,97 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal 1 pokojowy 26,97 m2 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim, położone w nowej inwestycji z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł46,13 m² 7 218,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ieruchomość Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku w Oświęcimiu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m Cena: 330 000 pln Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m ,w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł155,88 m² 5 100,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w Szczecinie na osiedlu Sławociesze - prawobrzeże w stanie surowym do wykończenia (ok400/500tyś zł) media na działce takie jak woda, prąd, gaz-w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł47,12 m² 7 576,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 021 m² 7 345,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój są codziennością, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1021 m w.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł2 382 m² 52,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 382 m , położona w malowniczej miejscowości Karniewo, gmina Regimin. Działka graniczy ze ścianą lasu, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe mieszkanie W sercu wrzeszcza Centrum miasta | Bliskość Garnizonu | Idealne pod inwestycję lub biuro ***** rozkład pomieszczeń: w skład apartamentu o powierzchni 96,57.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł266 m² 3 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:579 m²

Wyjątkowy dom z duszą Wodzisław Śląski przy ul. Staszica. Marzysz o domu, który łączy w sobie spokój, zieleń i prywatność, a jednocześnie daje szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł90 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3-pokojowy dom wolnostojący, parter, wierzchownia. Mieszkanie znajduje się w malowniczej miejscowości Wierzchownia w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

590 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9 w Szczecinie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł2 900 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Różnowo, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2900 m2.