Nieruchomości

238 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nieruchomości Mieczyński przedstawia bardzo gustownie urządzony dom o powierzchni całkowitej 160 m , położony na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł56,10 m² 5 434,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Częstochowie w dzielnicy Raków przy ulicy Żareckiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł154 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version bellow atrakcyjny apartament na popularnym osiedlu eko-park. 3 sypialnie | Cisza i spokój | Otoczenie parków | Znakomite sąsiedztwo ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł48,30 m² 9 503,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronne mieszkanie położone na zielonym osiedlu. Niska zabudowa, liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Idealny dla rodziny czy jako inwestycja pod wynajem. Salon z wyjściem na balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł75,39 m² 7 693,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie, bez konieczności opróżniania lokalu po poprzednich właścicielach? To jasne i przestronne wnętrze przy al. Bielskiej jest gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana Baleya budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Klatka czysta, zadbana, regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 880 zł52,54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,90 m² 9 979,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu Kmity - Witkacego Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne - dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 670 zł25 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum blisko do skm! na pograniczu pragi południe I wawra. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 25 m2 na III piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie, 61 m2, 3 pokoje, duży balkon 10 m 2, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 785 zł30,10 m² 22 318 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 30,1 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 700 zł31,80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w sercu Szczecina! Idealne dla poszukujących nieruchomości na rynku pierwotnym. Znajduje się w nowej inwestycji "nowa Przystań" nad Odrą, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł37,20 m² 12 564 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament mieszkalny w nowo powstałej inwestycji. Lokale inwestycyjne 23% vat Inwestycja wyróżniać się będzie elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł802 m² 960,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka nad morzem - harmonia natury I miejskiego komfortu Gotowe pnb | Dom dwulokalowy lub rezydencja | Bliskość natury | 5 min do plaży | Pełna infrastruktura ***** najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,50 m² 9 731,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w zielonej i spokojnej części Żyrardowa. Lokal przeszedł generalny, solidny remont wykonany przez.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłacznosć. Na sprzedaż duża działka w Katarzynkach. Usytuowana przy drodze głównej -ul. Gruszczyńska. Powierzchnia 1500 m2- 320 000zł Działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,86 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23,50 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 960 zł52,54 m² 15 321 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł63,50 m² 4 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł342 m² 9 356,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa właściciel nieruchomości. Agentów nieruchomości - zapraszam do współpracy. Twój dom z widokiem w sercu Bielan przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 899 zł131,47 m² 8 366,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!.| Klucze w biurze! Opiekun oferty :   Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:519 m²

Domek w cenie mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący domek o powierzchni 60 m2 powierzchni całkowitej, z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 324 800 zł57,60 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,35 m² 6 889,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które pachnie nowością i nie wymaga od Ciebie ani minuty poświęconej na uciążliwe remonty? Przy ulicy 1-go Maja 2 w samym centrum Nowej Dęby czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość scrollowania ogłoszeń z wirtualnymi spacerami po budynkach, które jeszcze nie istnieją? Zatrzymaj się tutaj. Przy ul. Żemojtela nie bawimy się w obietnice tutaj klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,60 m² 13 814,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, dodatkowych kosztów i stresu? Ta oferta na poznańskim Piątkowie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość czekania latami, aż deweloper wbije pierwszą łopatę? Chcesz kupić mieszkanie i od razu planować, jaki kolor będzie miała Twoja nowa kanapa? No to trafiłeś idealnie! Inwestycja przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł38 m² 126 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 38 metrowe mieszkanie w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Płocka, nowocześnie umeblowane przez architekta, na 2 kondygnacji 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować penthouse o powierzchni 145 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,84 m² 10 653,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Nakle nad Notecią. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł61,73 m² 10 367,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Luksusowe 61,73 m z sauną i klimatyzacją | Winda | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,73 m , położone na 3 piętrze pięknie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

37,68 zł/m²69 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 189 m² 441,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż budowlana działka w Zelkowie (gm. Zabierzów). Działka: areał wynosi 11,89 arów; szerokość frontu: ok. 30 m. Dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 256 zł36,30 m² 23 010 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Można przerobić na 2 pokoje Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 36,3 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł41,89 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych - bez zwierząt - Do podpisania umowy najmu konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu. Wolne od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł51,87 m² 15 365,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dziwnówek | lokal mieszkalny 51,87 m | pełna własność| czysta kw| 2018 | 2 balkony | zamknięte osiedle Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł31,12 m² 28 277,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje wyjątkową kawalerkę na sprzedaż, położoną w samym sercu krakowskiego Starego Miasta zaledwie kilka kroków od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²87 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Funkcjonalna powierzchnia biurowa , zlokalizowana na II piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Saskiej Kępie. Budynek położony jest w spokojnej, zielonej części dzielnicy, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.