Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

719 600 zł51,60 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Kraków Czyżyny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana Ciesielskiego. Szczegóły mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł692 m² 15 895,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Luksusowa, przestronna rezydencja z pięknym, zadbanym ogrodem w cichym miejscu na południu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł106,80 m² 8 286,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Zawada | okolice Piły | 106,80 m | garaż w bryle W sercu spokojnej, dynamicznie rozwijającej się miejscowości Zawada, gm. Szydłowo.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie - Żoliborz, ul. ks. Teofila Boguckiego | Dostępne od polowy kwietnia. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 360 zł83,10 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,40 m² 5 494,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca Plac Jana Pawła II 19 - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł280 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Gotowa inwestycja deweloperska - sulejówek Rozpoczęta budowa bliźniaka. Aktualnie stan surowy otwarty. Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł15 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży grunty orne ( z częścią zalesioną) o powierzchni 1,5h znajdujące się w miejscowości Kąpie nieopodal miejscowości Godziesze Wielkie. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 355 m² 273,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poranna kawa z widokiem na szczyty Beskidów. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę widokową o powierzchni 1353 m , położoną w malowniczej Brennej. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 090 m² 274,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka położona w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych na kameralnym osiedlu blisko przyrody i górskich szlaków. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,84 m² 8 186,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

69,26 zł/m²38 m² 2 632 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

72 450 zł630 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 630 m , położona w miejscowości Wałdowo Królewskie, w spokojnej okolicy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł60,94 m² 27 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczny apartament na Mokotowie ekopark , 2 balkony, wysoki standard [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy Państwu dwupokojowe, 60 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł62,90 m² 5 914,15 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 9. piętrze w budynku przy ul. Kruczej w Lubinie, na osiedlu Przylesie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

180 400 zł2 900 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Pawęzowie ok. 8 km od centrum Tarnowa: - 29 ar - kształt trójkąta - wymiary: ok. 70x70x80 Prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł867 m² 84,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Sieroszewice, rososzyca, teren pod zabudowę jednorodzinną objęty mpzp, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż - atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł600 m² 14 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Unikatowa willa na wrocławskim zalesiu Przepiękna willa zaprojektowana i wybudowana na początku XX wieku, położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemne nieduże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w zacisznym zielonym osiedlu otoczonym starodrzewiem, tuż przy Placu Wilsona - ul. Mickiewicza 33, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł884 m² 101,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim przy ul. Maciejkowej? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną (759/154) o powierzchni 884.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł231 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Sobieradz (powiat gryfiński), która łączy w sobie funkcję produkcyjną z niepowtarzalnym klimatem rekreacyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł61,50 m² 12 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-3 pokojowe mieszkanie W ładnej aranżacji, bez podatku pcc- zapraszamy do zakupu mieszkania przy ul. Choroszczańskiej 30 znajduje się ono w jednej z najdogodniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł868 m² 862,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na osiedlu Bacieczki z gotowym projektem domu! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł135 m² 9 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowy, energooszczędny bliźniak, pięknie wykończony, położony pod lasem, w spokojnej i zielonej okolicy Grzepnicy tylko kilka minut od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł525 m² 110,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko w ajon nieruchomości - już U nas! Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 525m2 położoną na ogródkach działkowych rod reneta. Ogród reneta ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł64,12 m² 14 893,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Blisko parku i morza! Brak podatku pcc - oszczędzasz 2 % u notariusza Mieszkanie 3 pokojowe w stanie developerskim w nowej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł7 787 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 552 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1552 m Klimki k. Czarnej Wsi Kościelnej | Media | Widoki | Spokój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 552 m , położona w urokliwej miejscowości Klimki,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46 m² 14 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| 2-pokoje | nowe budownictwo | duży balkon | adres: ul. Aluzyjna metraż: 46 m2 piętro: 2/4 pełna własność, można posiłkować się kredytem! cena: 689 000 zł czynsz administracyjny: ok. 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadbane widne mieszkanie z dużą kuchnią.Północ B.Parter. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja; mieszkanie mieści się w dzielnicy Północ jedn.B przy ul.Iwaszkiewicza,w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł128 m² 10 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Nieruchomość nad jeziorem Gieret 57 metrów linii brzegowej Miejsce, które zmienia życie. Inwestycja, która ma sens. Wyobraźcie sobie poranną kawę na tarasie z widokiem na taflę jeziora. Dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o łącznej powierzchni 33 m2 w Chorzowie przy ulicy Ligonia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju około 25m oraz przechodniej widnej kuchni, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

449 520 zł37,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł760 m² 10 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Do sprzedaży Luksusowa Nieruchomość z Basenem i Restauracją w Łomiankach Marzysz o wyjątkowym miejscu, które łączy komfortowy dom z profesjonalną restauracją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł324,40 m² 10 786,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:88 m²

Trzypiętrowa kamienica z 2013 roku, w której skład wchodzi apartament na ostatnim piętrze z tarasem, 2 lokale użytkowe z możliwością przekształcenia na apartamenty, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Leszno,wielkopolskie

1 280 000 zł264 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:746 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom, piękna stara willa z lat 30-tych ubiegłego stulecia, na działce o pow. 746m2. Idealne miejsce by wykorzystać je do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł123 m² 4 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w Rogowie Sobóckim (ok. 25 mkw od Wrocławia i 3 km od Sobótki). Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 000 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4000m2 z własnym Lasem głogoczów/mogilany. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnym otoczeniu drzew , jednocześnie zapewniając szybki dostęp do kluczowych punktów.