Nieruchomości

239 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Dębinki

Dębinki,mazowieckie

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość składającą się z domu mieszkalnego 130 m2 oraz ogrodu. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej okolicy otoczonej lasami. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

544 500 zł12 100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam nad Wisłę. To ciekawy teren, na którym możesz wybudować dom i wykorzystać ziemię pod gospodarstwo, zagrodę konną lub inny swój, oryginalny pomysł. Lokalizacja Jakubowice to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 069 m² 261,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny, z dobrym dojazdem na wzniesieniu, w otoczeniu działek zabudowanych, w drodze gminnej gaz, woda i kanalizacja oraz energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł146 m² 8 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zielony Zakątek to kameralny projekt zlokalizowany w Wiązownie Kościelnej przy ul. Zakątek. Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, dwulokalowych budynków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,29 m² 7 945,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł40 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zatorskiej, w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części miasta. To idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny,świętokrzyskie

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Ostrów, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska w pierwszej linii względem drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,60 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

NA sprzedaż - zadbane 3-pokojowe mieszkanie W słupsku ul. Armii Krajowej | 55,60 m + duża piwnica 25,45 m | 1. Piętro Oferujemy na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł130,50 m² 6 030,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł516,84 m² 3 676,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek usługowy w Michałowicach Osiedle! Budynek produkcyjno-biurowy niepodpiwniczony dwukondygnacyjny, wg. oświadczenia właściciela zbudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²120 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajmę halę w miejscowości Sielec 2 km od Janikowa. Hala/garaż ma powierzchnię użytkową 120 m2 (10m długości i 12m szerokości). Wysokość w najniższym punkcie 4,2 m. Dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom wolnostojący z pięknym tarasem i dodatkowym mieszkaniem w przyziemiu położony w dzielnicy Bukowo. Znakomita lokalizacja: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,80 m² 8 984,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł17 m² 4 411,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do sprzedania garaż jednostanowiskowy o powierzchni użytkowej 17m2, w zabudowie szeregowej wraz z udziałem w gruncie. Garaż murowany z bramą , wyposażony w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,90 m² 8 172,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł10 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Pokój na Wynajem dla Studenta Lokalizacja: ul. Chodźki, lublin. Pokój znajduje się w spokojnej dzielnicy miasta, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł1 128 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Działka o powierzchni 11,28 ara na osiedlu domów jednorodzinnych * pozwolenie na budowę * projekt domu * media * udział w drodze opis: - działka o powierzchni 11,28 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł3 000 m² 606,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nowa cena! Do sprzedania zabudowana działka o pow. ok 3000 m2 z dwoma domami, w atrakcyjnej okolicy. Jest również możliwość dokupienia działki sąsiadującej w celu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,50 m² 10 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie - nigdy nie zamieszkane! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ostre Bardo,zachodniopomorskie

190 000 zł55 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - Ostre Bardo, blisko Połczyna-Zdroju ?szukasz spokoju, dużej przestrzeni i nieruchomości, którą możesz dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł236 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Działka inwestycyjna 1350m2 w Kobyłce ul. 3 maja Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kobyłce ul. 3 maja 1350 m2 z ogromnym potencjałem zabudowy! Poszukujesz działki o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu domu w dzielnicy Słowik. góra domu do najmu Rozkład - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - przedpokój - łazienka razem z wc informację dodatkowe - powierzchnia 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

979 000 zł242,84 m² 4 031,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż dom w zab. szeregowej, piła, ul. Lutycka Dom w zabudowie szeregowej skrajny - przestronny, komfortowy i pełen uroku, położony na malowniczym Podlasiu, w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja, bezpośrednio od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł13 959 m² 46,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Łękawica nad Pilicą Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 1,3959 ha, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł4 125 m² 50,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea nieruchomości oferuję działki: na sprzedaż działka w Wałdowie Królewskim niedaleko Ostromecka. Aktualne warunki zabudowy: zezwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł103 m² 1 456,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Przecławicach, gmina Oborniki Śląskie. Na sprzedaż duże mieszkanie do remontu, położone w miejscowości Przecławice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***okazja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,50 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro wex Nieruchomości w Słupsku oferuje do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,50m2, położone na pierwszym piętrze przy ul. Mochnackiego.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 300 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna! Twoje miejsce na ziemi: uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do miasta a kojącym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,62 m² 3 955,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na wyspę w Pile Tytułem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,62 m . Układ pomieszczeń prezentuje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł850 m² 14 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość, której historia zaczęła się od marzenia. Przez trzy lata Właściciele poszukiwali idealnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

235 000 zł637 m² 368,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 637 m2, położona przy ulicy Pławnik w Gnieźnie. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł75,70 m² 3 500,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania. Lokalizacja: kwilcz, ul. Międzychodzka 4C specyfikacja: powierzchnia lokalu: 75,70 mkw. - do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,31 m² 8 463,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane od podstaw mieszkanie dwupokojowe , nowa instalacja elektryczna , wod-kan., mieszkanie wyposażone w nową zabudowę kuchenną w nowy sprzęt AGD , w łazience nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł306 m² 2 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedania budynek do generalnego remontu na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej. Obecnie budynek składa się z trzech samodzielnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 009 m² 197,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koplany - blisko miasta działka pod Twój dom! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1009m zlokalizowaną w 6 km od granic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 647 m² 3 035,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 730 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy-biurowy | 1 647 m | działka 5 730 m | 7 km od Wrocławia Cena: 5 000 000 zł netto Powierzchnia budynku: 1 647,05 m Powierzchnia działki: 5 730.

Szczegóły ogłoszenia

386 336 zł5 115 m² 75,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki rolno - budowlane w sąsiedztwie lasu opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Ojrzanowo w gminie Łabiszyn. Powierzchnia działek to 5115m2,.