Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

497 000 zł40,41 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy lokal użytkowy (inwestycyjny) numer B4/0/14 na parterze w budynku B4 w Inwestycji "montano" Dewelopera dewelopart. Lokale użytkowe (inwestycyjne).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł106,82 m² 18 629,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

: dla kogo? Dla osób, które marzą o własnym domu w pierwszej linii zabudowy nad jeziorem Święcajty na szlaku wjm, cenią unikalne lokalizacje i bliskość natury. To propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł122,90 m² 11 383,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zamieszkaj w sercu Krakowa - Apartament z duszą secesji! Oferuję na sprzedaż unikatowy, prestiżowy apartament położony w sercu Krakowa, w jednej z najpiękniejszych secesyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedmiotem oferty jest budynek dwukondygnacyjny: hala murowana, konstrukcja drewniana, wysokość 6 metrów + pomieszczenia biurowe 180 m2 w gminie Deszczno. Druga kondygnacja: szkielet dachu drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 198 m² 99,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2198 m2, z jednej strony ogrodzona o wymiarach 19.30 m. szerokości na 113m. głębokości. Znajdują się na niej liczne drzewa. Teren jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, świeżo wykończone pod klucz, 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem postojowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł82 m² 25 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży absolutnie wyjątkowy apartament znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu, położonym w inwestycji Planty Racławickie przy ul. Wichrowej. Nieruchomość, która zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł140 m² 11 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania oraz drugi do remontu na działce 7400 m kw. przy ul. Lubelskiej w Końskowoli pow. puławski. Dom: -powierzchnia użytkowa 110 m kw. -na działce.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedaję przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z 1961 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na "osiedlu Urzeka" w Gdańsku Jasień. Nieruchomość z wyjątkowym widokiem o powierzchni 80,0 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²354 m² 18 762 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Bełchatów / ul. 1 maja 53, osiedle Okrzei Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 354 m w budynku położonym w centrum Bełchatowa, przy ul. 1 maja 53, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 010 m² 148,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka zaledwie 300 m linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł962 m² 374,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 962 m - Napachanie, ul. Wodna Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni 962 m , zlokalizowana w miejscowości Napachanie (gm. Rokietnica).

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie , powierzchnia całkowita 85m , użytkowa wpisana w kw 60.9m , zlokalizowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł5 900 m² 6,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: rivb, ls, psiv. Numer działki 102/1.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

11 069 zł283,81 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 283,81m2 - Lublin, wrotków Istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około 432,6m2, hala 283,81m2 zapleczem socjalno-biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł836 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę rolną 8,5 ar w Modlnicy, boczna ulica Cegielnianej.Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Rolna Numer działki :.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł6 500 m² 14,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6500 m2 w Łukowej gm. Chęciny cisza, widoki, potencjał Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2 położona w malowniczej miejscowości Łukowa, gmina Chęciny, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57 m² 16 649,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Saska Kępa | 2 pokoje | po remoncie | gotowe do zamieszkania | Warszawa informacje cena: 949 000 zł (do negocjacji) czynsz: ok. 800 zł pełna własność z kw (uregulowane grunty) rok budowy - 1965.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²1 200 m² 66 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia nowoczesne powierzchnie usługowe w nowym budynku - Wzgórza Krzesławickie. Możliwy wynajem: 1200 m - całe 3. piętro 400 m - 2. piętro 400 m - 1. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²244 m² 19 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowo-handlowy o pow. 244m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (parter) w samym sercu handlowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy wyjątkowa, klasyczną rezydencję w Wilanowie (zawady).Niesamowity wygląd dzięki czterem wysokim kolumnom przy wejściu, tworzącym elegancki portyk z klasycznym frontonem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie, malinka! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, z otwartą kuchnią o powierzchni 63,8 m2 znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie nowo wybudowane domy lub w trakcie budowy. Dzielnica bardzo spokojna peryferia a jednocześnie blisko centrum 15 min pieszo. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie z dużym salonem | balkon narożny | 53,8 m | Orunia Górna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m z wygodnym i dobrze przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł102,30 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie | wojszyce To mieszkanie jest już gotowe odbierasz klucze i urządzasz je po swojemu! Lokalizacja: wrocław Wojszyce - Spokojna, zielona okolica z niską zabudową. -Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł300 m² 10 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferuję na sprzedaż bliźniak o powierzchni ok. 300 m położony na działce 663,5 m w atrakcyjnej lokalizacji przy Al. Krakowskiej w dzielnicy Włochy. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 388 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka Kaczor 4 alternatywy Tel:   Ta oferta tylko u mnie! Wreszcie jest dostępna do zakupu: DZIAŁKA rolna 33,88 ar na Gubałówce.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezenotwać na wynajem lokal biurowy na Bronowicach (ul. Radzikowskiego). Lokal ma powierzchnię 56m2 i składa się jednego dużego pomieszczenia biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dl osób poszukujących większego mieszkania dla rodziny lub inwestycyjnie. Mieszkanie o pełnym rozkładzie pomieszczeń. Metraż całkowity po podłodze 60 m2. Stan prawny to spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 140 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Szanowni Państwo nowa niższa cena!Chciałabym zaprezentować Państwu piękną działkę rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 084 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3084 m , położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Nowodworce. To doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł867 m² 1 036,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 867 m2, działka skrajna-przy ulicy. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny i idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63 m2 przy ul. Stolema (gdańsk Jasień). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu (20 m2) od strony południowej, - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 560 zł37,60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60m2 z przynależnym ogródkiem w nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja W pobliżu budynku skytower, obok znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł800 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:698 m²

Oferujemy do sprzedaży niedużą przedwojenną kamienicę zlokalizowaną w centrum dzielnicy Szopienice. Budynek murowany, dwupiętrowy z poddaszem , dach płaski kryty papą, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł800 m² 218,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż dwie działk i budowlan e położon e w Krępie Słupskiej. Działk i o łącznej powierzchni 800 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.