Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

52,73 zł/m²531 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek Biurowy Delta znajduje się w ścisłym centrum Poznania, naprzeciw Dworca Poznań Główny pkp. Budynek posiada 5 wind: 4 osobowe i 1 towarową oraz dwie szerokie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domek letniskowy wolnostojący o powierzchni 45 m Wytyczno Kochanowskie, gmina Urszulin, powiat włodawski. Domek gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2015 roku. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 344 m² 319,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentacja działki inwestycyjnej w Bieruniu przy ul. Krakowskiej. Blisko trasy wojewódzkiej nr 44, oraz 931 9km do miasta Tychy, działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł702 m² 106,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy ostatnie 7 z 44 działek położonych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w Ryni. W ostatnich 2 miesiącach sprzedaliśmy 10 kolejnych działek. Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

297 000 zł1 020 m² 291,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą działki inwestycyjnej z mpzp. Obniżka ceny o 64 000 zł.! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

3 850 000 zł1 236 m² 3 114,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 866 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją Na sprzedaż - Nieruchomość handlowo-usługowa w doskonałej lokalizacji Koszalin, ul. Lniana 3 (wjazd od ul. Morskiej) Oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Twierdza w powiecie strzyżowskim. Budynek wybudowany w 1970 roku, utrzymany w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł490 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 630 m²

Rezydencja w Magdalence Luksus, przestronność, prestigowa Lokalizacja Z przyjemnością zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości rezydencji o powierzchni około 490 m,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 244 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 0,82 ha (8244 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,92 ha (9421 m2) z oznaczeniem u/mn (teren usług z zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 026 zł95,79 m² 11 890,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł43,30 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,80 m² 7 859,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie ul. Kasztanowa, tczew Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 66,8 m , położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

224 800 zł56,21 m² 3 999,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum - ul. Józefczaka. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, klatka schodowa po generalnym remoncie. Odległość od Rynku - 80 m. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 270 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,79 ar, o nr 669/3 położona w miejscowości Wierzchosławice (gmina Wierzchosławice). Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 085 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2085 m2 z zabudowaniami w postaci domu drewnianego i zabudowań gospodarczych 300 metrów w linii prostej do Wisły w m. Kaliszany Kolonia g.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł110 877 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie 0% dla kupującego Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11.877 ha Działka położona jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł40,04 m² 10 614,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Torunia | 2 pokoje | Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40,04 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości homespace prezentuje Państwu ofertę komfortowego mieszkania na wynajem przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 40 m usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,92 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, które jeszcze pachnie nowością. Trzy pokoje i duży taras. Minimalizm, nowoczesność, elegancja. I pożądana lokalizacja - osiedle Michałów. Zamknięte nowoczesne osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 752 m² 47,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w niedalekiej odległości od miasta, w spokojnej, zielonej okolicy - dobrze trafiłeś! Działka znajduje się w miejscowości Michalczew gm. Warka, 9 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł23,46 m² 12 574,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

50 zł/m²188 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipowiec

Lipowiec,warmińsko-mazurskie

110 000 zł2 253 m² 48,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z wydanymi warunkami zabudowy O pow. 2253M2 Nieruchomość zlokalizowana w malowniczo położonej miejscowości Lipowiec. Miejscowość Lipowiec znajduje się około 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

103 500 zł2 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronną powierzchnię biurową, zlokalizowaną w nowoczesnym budynku biurowym w Wysogotowie. To idealna propozycja dla dużej firmy poszukującej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł67,27 m² 17 541,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²57,60 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, informuje o możliwości najmu lokalu handlowo-usługowo o powierzchni 57,60 m2 w zmodernizowanym dworcu Pionki Zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł84,56 m² 8 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - mieszkanie dwupoziomowe w nowym budynku wielorodzinnym. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się w cichej i urokliwej okolicy blisko lasku, na III Piętrze w trzy piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla, ulica B. Krzywoustego. Nieruchomość o powierzchni 52,53 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Armii Krajowej w Głogowie. Układ: - salon z wyjściem balkon (kanapa, stół, szafki, meble) -.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł55,10 m² 17 604,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,20 m² 10 887,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

#Wrocław, nowowiejska centrum miasta 64,2 m 1. piętro kamienica Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Wrocławia? Lubisz kamienice i cenisz przestrzeń oraz naturalne światło?.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 22 ary | Oleśniczka, gmina Długołęka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 ary (2200 m ), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Oleśniczka.

Szczegóły ogłoszenia

617 600 zł38,60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Nowa cena! Super cena do końca lutego! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedawana wyłącznie przez Biuro Nieruchomości Team4home Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz kawalerki w centrum Bydgoszcz- dla Siebie lub pod inwestycję. Śródmieście-Bocianowo, kawalerka 33m2(31) , na I piętrze, w wyremontowanej oficynie kamienicy, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł32,50 m² 18 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wspaniały apartament 2- pokojowy z balkonem ok. 14m2, położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości, nieopodal zejścia na plażę /ok. 200m/ oraz w odległości 1,4km największego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 348 zł44,28 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł27,70 m² 8 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wejherowo, ul. Harcerska Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 3. (ostatnim) piętrze.