Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

829 000 zł147,90 m² 5 645,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż - dom z dużą działką, stawem i potencjałem adaptacyjnym Na sprzedaż oferowany jest urokliwy dom o powierzchni użytkowej 72,3 m2, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 400 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane W tanowie. W sumie 6 działek przy ulicy wiosennej. NA działkach można zrealizować budowę 6 domków dwulokalowych. Czyli W sumie 12 połówek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,63 m² 4 487,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł550 m² 3 618,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stałą bazą klientów. Obiekt zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

296 370 zł3 293 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Centrum jadowa # Działka budowlana w centrum Jadowa - nie musisz martwić się o dostępność komunikacyjną - zawsze zdążysz na czas. # blisko do szkoły podstawowej, sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

14 301 zł773 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową w Gliwicach o powierzchni 773 m kw. Hala magazynowa o powierzchni łącznej 773 m2 Posadzka betonowa nie pyląca Rampa załadunkowa Brama metalowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł117 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Malownicza posiadłość Z dużymi możliwościami inwestycyjnymi ze stawem! Poszukujesz domu do inspiracji lub swojego miejsca na ziemi w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł235,50 m² 12 993,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży dwupoziomowy lokal w budynku apartamentowo-biurowym z recepcją i całodobową ochroną. Lokal znajduje się na V i VI piętrze (z windą) Rok budowy 1996/1997, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł68,80 m² 10 451 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Potrzebujesz dla swojej rodziny większej przestrzeni do życia i relaksu? Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która łączy elegancję, komfort i najwyższy standard? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 484 000 zł221,47 m² 11 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu z przestrzenią w nowoczesnym stylu to właśnie , Wille w Mogilanach to kameralne osiedle zlokalizowane w pobliżu Krakowa. Inwestycję stanowią 23.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary - jest to urokliwa kawalerka, która znajduje się na os. Piastowskim. Oferta na wyłączność w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z wyjątkowo pięknie położonych działek budowlanych we wsi Marianów. Zacisznie a wręcz kameralnie czujemy się po wejściu na ogrodzony już teren tego niewielkiego kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum Dusznik-Zdroju, przy ulicy Adama Mickiewicza, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 900 m² 20,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka z ogromnym potencjałem w nowej niższej cenie! Pokrzywnica, gm. Szydłowo! Działka o pow. 4900 m 2 w użytkowaniu wieczystym usytuowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63,41 m² 3 611,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy na osiedlu widok w Skierniewicach. Na sprzedaż kameralny lokal usługowy o powierzchni 63,41m , położony w popularnej części osiedla Widok.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł233,18 m² 3 212,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 481 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą zabudowana nieruchomością gruntową składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 zł86,17 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni widok na rzekę | Wysoki standard | Wynajem długoterminowy Atrakcyjny i przestronny, czteropokojowy apartament z bezpośrednim widokiem na Motławę znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł742 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Warsztatowej - Osiedle Rąbin. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma powierzchnię 742 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,89 m² 14 151,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna zapewniają komfort i wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł713 670 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 760 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Lubniewicach, w dogodnej lokalizacji zapewniającej sprawny dojazd do głównych tras komunikacyjnych. W niedalekiej odległości przebiega droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na sprzedaż o powierzchni 68,8m2 położonego, przy ul. W. Łokietka w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 000 zł1 280 m² 3 105,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż gotowy projekt inwestycyjny (pnb) przygotowany W standardzie premium Oferujemy inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Centralnej w krakowskich Czyżynach jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67,70 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W centrum - Idealne dla pracowników firm Zapraszamy do wynajęcia w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 67,70 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł300 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Elegancki segment skrajny Rodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części Ursynowa. Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł84 m² 23 690,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w inwestycji U Przybyszewskiego z 2023 roku, w dzielnicy Krowodrza. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 757 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1757m2. Istnieje możliwość dodatkowo zakupu działki graniczącej, powierzchni 1001m2. Lokalizacja: kopaniny.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł16 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka przeznaczona pod teren zabudowy produkcyjno - usługowej. Działka posiada bardzo atrakcyjną lokalizację tuż przy drodze krajowej nr 8 - droga o bardzo dużym natężeniu ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²145 m² 6 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! nieruchomość: przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Pomieszczenia są klimatyzowane. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,43 m² 5 541,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 1 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,43 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 331 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki leśne nr 366/1 i 366/2, położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlano-rolna przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi w ładnej miejscowości Wapnica o pow.15 000m2.Działka bezpośrednio przylega do drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 358 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 358 m²

Sprzedaż atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej w Dłużynie Dolnej! Idealna okazja dla przedsiębiorców i inwestorów - grunt inwestycyjny z dużym potencjałem pod przemysł, magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł50,20 m² 2 569,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarpno - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł386 m² 10 336,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze wielorodzinnym/inwestycyjnym położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic Koszutce. Budynek z lat 20., w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 650 zł48,15 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu lokal usługowy w nowej inwestycji przy ul. Gościnnej. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na II kwartał 2026 roku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

184 230 zł6 141 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 61,41ar - dojazd: droga gminna. W biskiej odległości mop Stobierna miejscowość Stobierna, działka nr. 2426 Klasa gruntu: rivb, rv wymiary: ok. 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

40 zł/m²73,35 m² 2 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokale biurowy Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o różnym metrażu. Całość składa się z 3 pokoi. Lokale są położone na 1 piętrze. Całość monitorowana oraz chroniona.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-