Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 999 000 zł440 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 142 m²

Prezentujemy obiekt usługowy z działką budowlaną deweloperską znajdujący się w woj. Opolskim, miejscowości Dobrzeń Wielki, na ul. Namysłowskiej 85. Obiekt znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

12 750 zł140 m² 91,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Komfort apartamentu, przestrzeń domu. Jeśli szukasz nowoczesnego, miejskiego domu szeregowego z ogródkiem jako alternatywy dla apartamentu w centrum, ta oferta została stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł144,53 m² 3 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący 6 km od centrum Łańcuta i tylko 2 km od węzła autostrady A4 - a także 24 km od Rzeszowa. "Dom w szyszkowcach" z poddaszem użytkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł62,95 m² 14 996,03 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł110 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Parterowy wykończony dom wolnostojacy - rzeszów wilkowyja Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący znajdujący się w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja. Nieruchomość znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 850 zł47,39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ulica Chołoniewskiego to idealna lokalizacja która pozwala zarówno korzystać z udogodnień miasta jak i cieszyć się ciszą i odrobiną zieleni dookoła bloku. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 254 zł50,60 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne dwu pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i oddzielna kuchnią w super miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł88,01 m² 6 010,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kliniskach Wielkich przy ul. Piastowskiej w domu jednorodzinnym trzy lokalowym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł9 900 m² 5,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł225 m² 4 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Jugowicach. Rozmieszczenie pomieszczeń: podpiwniczenie - pokój "męski" z barkiem i grami zręcznościowymi, spiżarnia, garaż, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł298,15 m² 9 994,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Komfortowy dom W zielonej części wawra Salon 5,7m wysokości | Kominek | Ogród | Osiedle zamknięte z monitoringiem | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: poziom -1: * Sala.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł24 690 m² 194,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

100% inwestycja. Malowniczo położony teren (2,5 ha) w pobliżu granicy z Niemcami oraz przemyślaną i dopracowaną koncepcją budowy Polsko - niemieckiego centrum medycznego. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł81,47 m² 11 660,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko w Best Nest Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 81,47 m , położony w Szczyrku - przy ul. Bratków. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, dwupokojowego mieszkania na ul. Powstańców w Krakowie nigdy wcześniej niezamieszkałego. Lokalizacja Doskonały balans między miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł85,28 m² 7 469,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 85,28 m > Loggia: 6,67 m >.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 335 m² 433,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1335 m2 zlokalizowana w miejscowości Rusiec, gmina Nadarzyn. Media -prąd, woda, gaz w drodze do jezdnej , kanalizacja w trakcie realizacji. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł770 m² 1 935,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W naszej ofercie - dwie unikatowe działki w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego o łącznej powierzchni 770 m2 (406 m2, 364 m2) z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²435 m² 39 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy - Rynek Główny, kraków - 435m2 - II piętro z windą: lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł43 m² 18 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 43m2 w Krakowie, krowodrza ul. Chopina (english version below) Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 784 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 43 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł63,17 m² 12 616,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

English version below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,17 m przy ul. Starowiślnej 44, kazimierz, kraków Oferujemy przestronne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 260 zł45,40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł88,40 m² 6 776,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż parter domu! w zabudowie wolnostojącej na osiedlu domów jednorodzinnych w Luzinie przy ul.Słonecznej. Do zamieszkania! Dom (parter) o powierzchni użytkowej 87,40 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralna inwestycja składająca się z budynku w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 922m. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²17 m² 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Z radością przedstawiam loka l na wynajem w dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy Lokal znajduje się w dużym budynku wolnostojącym o powierzchni 17 m2 Cena wynajmu 45 zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80,85 m² 6 060,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Doskonała propozycja dla przedsiębiorców oraz inwestorów! Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 80,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł938 m² 266,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki na karkonosze Z twojego nowego domu! Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Goduszyn. Idealne miejsce dla osób pragnących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł61,72 m² 30 784,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Wspólnej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To przestrzeń, w której przedwojenny charakter kamienicy spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²316 m² 25 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²48,28 m² 4 104 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe w inwestycji seahall, położonej przy alei Generała Józefa Hallera w Gdańsku. To wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 10 minut rowerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

69 800 zł698 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Proponujemy Państwu działki przeznaczone pod zabudowę mieszkalną i letniskową wraz z infrastrukturą towarzyszącą tj. boiska, korty, parkingi, plaże. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 645 zł73,35 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe atrakcyjne mieszkanie po remoncie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej. Drugie piętro w bloku czteropiętrowym. Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł2 001,20 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o imponującej powierzchni 2111,20 m , zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Wilczków. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł18 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż, zlokalizowany przy ulicy Zachodniej w Zielonej Górze. Garaż posiada powierzchnię około 18 m co sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno jako bezpieczna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie ok 76 m z ogrodem, balkonem i miejscami parkingowymi - Michale Marzysz o miejscu, które łączy wygodę, nowoczesne rozwiązania i pełną swobodę aranżacji?.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 045 m² 177,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 1045 m2. Łubniany, ul.Piękna, ok 13 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 1045 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 675 zł75,01 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwych działek budowlanych, z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Szalejów Dolny. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 547 m²

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.